Про мікропозики

Незважаючи на те, що кредитування в Україні існує дуже давно, послуга мікропозик з’явилася відносно недавно, років 5 тому. Цей короткий період став переломним, змінивши стан справ в ніші кредитних відносин. Сьогодні практично кожен може отримати кредит на вигідних умовах, з зарахуванням на банківську карту, надійно і без відмови. Мікрофінансові організації (МФО) працюють в цілодобовому режимі, надаючи «кредити до зарплати» як в стандартному споживчому вигляді, так і в форматі перекредитації.

Що таке мікропозика?

Мікропозикою називають кредити на невелику суму, що видаються МФО на нетривалий термін. Мікрокредити відомі своїми низькими вимогами до позичальника, а також віддаленістю і швидкістю процесу видачі.

Підсумувавши вищесказане, можна відзначити основні риси і особливості мікропозик, характерні для всіх мікрокредитних фінустанов та агенцій.

  1. Швидкість

Час, необхідний для отримання мікропозик становить максимум 20 хвилин. Зазвичай від моменту відвідування сервісу до зарахування коштів на банківську картку проходить не більше 10-15 хвилин. Вплинути на оперативність зарахування може тільки регламент банку, що обслуговує карту.

  1. Мінімум умов

Для отримання позики досить мати при собі лише паспорт та ІПН.

  1. Онлайн

Процес оформлення і отримання мікрокредиту відбувається в режимі онлайн. Кожен більш-менш досвідчений користувач PC здатний оформити швидку позику самостійно через інтернет.

  1. Послуга реструктуризації боргу

Багато МФО згодні кредитувати клієнтів в рамках перекредитування. Це означає можливість отримання мікропозик з метою погашення поточних заборгованостей перед іншими кредиторами (банками, іншими МФО).

Умови отримання мікропозик

Доступність швидких позик стала головною причиною їх популярності. Мікрокредитні компанії готові надати швидкі позики будь-якому охочому в рамках споживчого кредитування і кредитного рефінансування.

Для оформлення мікрокредиту слід відповідати таким вимогам:

  • бути повнолітнім громадянином України;
  • мати при собі паспорт, ІПН і карту банку-резидента.

Для отримання мікропозик слід пройти процедуру заповнення заявки на сайті МФО. Потрібно ввести особисті дані в анкету (для верифікації). Після відправки заявки і підписання договору гроші будуть зараховані на картковий рахунок.

Переваги оформлення мікропозик в kredit-bank.com.ua

Позики видаються на виключно вигідних умовах. Ми не вимагаємо довідок про доходи, нам не потрібні поручителі і тим більше застава. Деякі з наших партнерів готові рефінансувати ваші старі заборгованості, оскільки не вимагають звіту про цільове використання позикових коштів і не відстежують прострочення.

Більшість партнерів дозволяють розплатитися із заборгованістю в достроковому режимі. Погашення здійснюється через термінал або в будь-якому відділенні банку, що обслуговує карту.

Мікропозику можна отримати онлайн або в будь-якому відділенні партнера, якщо вам потрібна допомога.

Про мікропозики
Догори