Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Страхування вкладів де надійніше зберігати гроші


Страхування вкладів: де надійніше зберігати гроші?

Банк Агропромкредит Росіяни стали довіряти кредитних картах

Ще 10-15 років тому громадяни Росії вважали за краще зберігати гроші де завгодно, але не в банку, тому що, поклавши гроші в банк під високий відсоток у кінці 90-х можна було втратити не тільки обіцяну "вигоду", але і всі свої гроші.

У 2003 році вступив в силу Федеральний Закон "Про страхування внесків фізичних осіб у банках Російської Федерації", і в Росії почала діяти Система обов'язкового страхування банківських внесків (ССВ). До кінця 2010 року в СВВ вступило вже більше 900 банків.

Як працює система страхування?

На даний момент всі вклади в російських банках застраховані, і в разі банкрутства чи відкликання ліцензії у фінансової установи, вкладники можуть повернути свої заощадження. Страхування вкладу здійснюється в силу Закону і не потребує висновку якого додаткового договору з банком.

Сума виплат

Починаючи з 2003 року, максимальний розмір страхового відшкодування вкладу постійно збільшувався. Якщо в рік утворення ССВ вкладник міг розраховувати лише на відшкодування в 100 000 рублів, до 2008 року страхова компенсація виросла до 700 000 рублів. У 2011 році чиновниками апарату президента була висунута ідея про часткову компенсацію вкладу.

Якщо дана ідея отримає законодавчу підтримку, то розмір компенсацій може скоротитися до 90% від суми вкладу.

Отримання страхового відшкодування

Необхідно відзначити, що страхуванню підлягають не всі вклади в російських банках. Виняток із правил становлять:

 • грошові кошти фізичних осіб - підприємців без утворення юридичної особи;
 • вклади на пред'явника;
 • грошові кошти, передані банкам в довірче управління;
 • вклади фізичних осіб у філії російських банків, розташовані за кордоном.
 • У разі настання страхового випадку вкладникові необхідно звернутися в Агентство по страхуванню внесків і написати заяву на компенсацію "втраченого" вкладу. У заяві необхідно вказати суму вкладу, поштова адреса і номер телефону. Врахуйте, розмір вкладу необхідно підтвердити договором, платіжним дорученням або випискою по рахунку.

  За час існування системи страхування внесків підтвердила свою ефективність: з 2003 року майже 600 тисяч вкладників змогли повернути свої гроші після банкрутства банків. Як підсумок, значно зросла довіра населення до кредитних установ. Джерело: CreditCardsOnline.ru

  Теги: вклади страхування
  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Як безкоштовно перевірити свою кредитну історію? Сьогодні кредитна історія має велике значення для ... Більше

  Банк Хоум Кредит з'ясував: 41% росіян готові проводити відпустку в кредит 5 червня 2012 10:59 ... Більше

  Ханти-Мансійський банк за півроку збільшив активи на 22% 12 серпня 2012 0:00 ... Більше

  Військова іпотека: іпотека для військовослужбовців у банку, купити квартиру по військовій іпотеці Житлова проблема залишається найбільш злободенною серед труднощів, які ставить перед людиною життя.У ... Більше

  Де росіяни займають гроші? Коли немає грошей, а вони необхідні, постає питання про те, де їх взяти.За великим ... Більше

  Популярне