Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Банки або ПІФи куди вкладати гроші вигідніше


Банки або ПІФи: куди вкладати гроші вигідніше?

Банки або ПІФи куди вкладати гроші вигідніше

Вкладення в пайові інвестиційні фонди (ПІФи) в корені відрізняються від банківських вкладів. Депозитні вклади і ПІФи - різні фінансові інструменти зі своїми перевагами і недоліками, тому перш, ніж вкласти гроші в інвестиційний фонд або банк необхідно чітко розуміти: що ви хочете отримати, і наскільки ви готові ризикнути грошима.

Особливості банківських вкладів

Головна перевага депозитів у банках - гарантованість отримання доходу. Будь-яка людина може бути впевнений, що якщо він розмістить гроші в банку, через певний термін вкладені кошти можна буде забрати з заздалегідь обумовленими відсотками. На сьогоднішній день вклади розміром до 700 000 рублів повністю застраховані.

Тому, навіть у випадку банкрутства чи відкликання ліцензії у банку, вкладник зможе повернути свої гроші.

Рівень інвестиційного ризику у банківських вкладів досить низький, тому і прибутковість не занадто висока, в середньому 6 - 12%. Ще один недолік депозитів у банку - втрата відсотків, і як наслідок доходу, при достроковому закритті вкладу.

Плюси і мінуси ПІФів

Прибутковість вкладень у ПІФи, як правило, вище, ніж від розміщення грошей у банках. Але керуючі пайовими фондами не можуть гарантувати вкладникам дохід, тому що вартість акцій постійно змінюється: сьогодні акції дорожчають, а завтра можуть впасти в ціні. Таким чином, вкладаючи гроші в ПІФи, пайовики можуть, як заробити, так і втратити свої заощадження.

Необхідно також відзначити, на відміну від вкладників, пайовики зобов'язані платити 13% прибуткового податку від прибутку, отриманого в результаті участі в пайовому фонді. Якщо ви розміщуєте гроші в банку, 13% податку ви заплатите тільки в тому випадку, якщо прибуток за вкладом перевищить 12% річних.

Куди вкладати гроші?

Перш, ніж розмістити вільні кошти у банку або в пайовому фонді необхідно визначитися, що для вас важливіше: зберегти свої заощадження або швидко заробити за допомогою вкладень на фондовому ринку. Вкладення в ПІФи дають можливість примножити свої гроші, але прибутковість паю залежить не тільки від ситуації на фондовому ринку, але і від професіоналізму керуючої компанії.

Якщо ви переслідуєте мету зберегти свої заощадження - найкраще розмістити гроші в банку. Таким чином, гроші перестануть лежати "мертвим вантажем", ви захистите заощадження від квартирних крадіжок, а також зможете отримати невеликий прибуток. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: вклади ПІФи
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

З 9 липня Банк DeltaCredit готовий розглядати іпотечне заява позичальника, грунтуючись тільки на цивільному паспорті 11 липня ... Більше

Російським банкам потрібна допомога уряду, щоб не вступати в ... Більше

Інтерв'ю про іпотеку Абсолют Банку, особливості іпотечних програм, отримання кредиту Перша власна програма іпотечного кредитування з'явилася у ... Більше

Оформити іпотеку на «вторинку» в ШПФ можна по одному ... Більше

Що таке кредитна історія Розглянемо з яких частин складається кредитна історія.Кожна частина має свій зміст оформлення і призначення.Також відрізняється ... Більше

Популярне