Главная » ЮніКредит Банк. Вигідні умови кредитування » Банки або ПІФи куди вкладати гроші вигідніше


Банки або ПІФи: куди вкладати гроші вигідніше?

Банки або ПІФи куди вкладати гроші вигідніше

Вкладення в пайові інвестиційні фонди (ПІФи) в корені відрізняються від банківських вкладів. Депозитні вклади і ПІФи - різні фінансові інструменти зі своїми перевагами і недоліками, тому перш, ніж вкласти гроші в інвестиційний фонд або банк необхідно чітко розуміти: що ви хочете отримати, і наскільки ви готові ризикнути грошима.

Особливості банківських вкладів

Головна перевага депозитів у банках - гарантованість отримання доходу. Будь-яка людина може бути впевнений, що якщо він розмістить гроші в банку, через певний термін вкладені кошти можна буде забрати з заздалегідь обумовленими відсотками. На сьогоднішній день вклади розміром до 700 000 рублів повністю застраховані.

Тому, навіть у випадку банкрутства чи відкликання ліцензії у банку, вкладник зможе повернути свої гроші.

Рівень інвестиційного ризику у банківських вкладів досить низький, тому і прибутковість не занадто висока, в середньому 6 - 12%. Ще один недолік депозитів у банку - втрата відсотків, і як наслідок доходу, при достроковому закритті вкладу.

Плюси і мінуси ПІФів

Прибутковість вкладень у ПІФи, як правило, вище, ніж від розміщення грошей у банках. Але керуючі пайовими фондами не можуть гарантувати вкладникам дохід, тому що вартість акцій постійно змінюється: сьогодні акції дорожчають, а завтра можуть впасти в ціні. Таким чином, вкладаючи гроші в ПІФи, пайовики можуть, як заробити, так і втратити свої заощадження.

Необхідно також відзначити, на відміну від вкладників, пайовики зобов'язані платити 13% прибуткового податку від прибутку, отриманого в результаті участі в пайовому фонді. Якщо ви розміщуєте гроші в банку, 13% податку ви заплатите тільки в тому випадку, якщо прибуток за вкладом перевищить 12% річних.

Куди вкладати гроші?

Перш, ніж розмістити вільні кошти у банку або в пайовому фонді необхідно визначитися, що для вас важливіше: зберегти свої заощадження або швидко заробити за допомогою вкладень на фондовому ринку. Вкладення в ПІФи дають можливість примножити свої гроші, але прибутковість паю залежить не тільки від ситуації на фондовому ринку, але і від професіоналізму керуючої компанії.

Якщо ви переслідуєте мету зберегти свої заощадження - найкраще розмістити гроші в банку. Таким чином, гроші перестануть лежати "мертвим вантажем", ви захистите заощадження від квартирних крадіжок, а також зможете отримати невеликий прибуток. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: вклади ПІФи
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ощадбанк Росії - Воронеж - телефони, послуги, кредити, депозити ... Більше

Банк БКФ: «Розвиток кредитування бізнесу залежить від політики Уряду» Банк корпоративного фінансування, існуючий з 1994 року, пропонує великий вибір програм кредитування бізнесу.Про них, ... Більше

1 серпня АІЖК відкрило прийом заявок на іпотеку «Молоді вчені» 27 серпня 2012 16:31 ... Більше

Іпотека в 2009 році - прогнози і сценарії 22 жовтня 2008 0:00 У зв'язку з економічною кризою, ... Більше

Мить Кредит - мікропозик в Москві та інших містах «Доброму», забезпеченому позичальникові кожен банк радий.А як бути «не дуже хорошому»?Наприклад, у людини мізерна пенсія, «чорна» ... Більше

Популярне