Главная » Втб банк предлагает хорошие условия кредитования » ВТБ24 - рефінансування кредитів нова послуга банку


ВТБ24 - рефінансування кредитів, нова послуга банку

Банкомати ОТП Банку видають готівку без комісії

16 серпня 2012 0:00

Рефінансуванням споживчих кредитів займеться банк ВТБ 24 у рамках однойменної програми. Послуга буде надаватися для оплати позик, отриманих в інших банках. Умови програми поширюються також і на кредитні карти.

Банк буде готовий надати кошти в розмірі від 30 до 500 тисяч рублів на погашення заборгованостей за чинною позикою.

Термін фінансування - від півроку до п'яти років.

Мінімальна процентна ставка становить 18% річних. Комісії відсутні. Позика може бути також використаний на рефінансування відразу декількох заборгованостей, якщо буде потрібно позичальникові.

Обов'язкова умова для отримання коштів за даною програмою - позитивна кредитна історія позичальника. Позитивна історія, в розумінні ВТБ 24, це регулярне повернення коштів по позиках не менше півроку.

При цьому для подачі заявки на послугу достатньо буде надати лише паспорт та свідоцтво про наявність позики в банку. Основна мета такої позики - зменшення платежів по попередній угоді. Отримавши кошти, позичальник розплатиться зі старим кредитором, а іншу частину коштів буде повертати ВТБ 24, причому платежі, як повідомляє прес-служба, будуть нижче.

Крім того, представники організації зазначили, що вважають цю пропозицію особливо актуальним для позичальників, які отримали кредит у кризу.

Варто відзначити, що серед найбільших російських банків це досить нова пропозиція. Раніше банки надавали рефінансування лише для іпотеки. Так, остання пропозиція такого роду надійшло від банку Уралсиб - він створив програму даного типу.

Споживчі ж кредити довгий час залишалися поза увагою фінансових організацій. За ним поліпшувалися умови: були знижені ставки, в тому числі і зазначеним у тексті цього повідомлення банком.

Деякі фінансові організації займалися залученням нових позичальників шляхом поліпшення проведення спеціальних акцій. Варто відзначити, що максимальна сума рефінансування в рамках пропозиції від ВТБ 24 багато в чому відповідає середнім спостереженнями по ринку споживчих кредитів за кризовий період. Так, середня сума фінансування була порядка 500 тисяч рублів.

Тільки недавно банки стали надавати позички на суму понад 500 тисяч, у деяких максимальна сягає мільйона рублів або навіть півтора, особливо для позичальників, що обслуговуються в рамках зарплатних проектів.

Ставка також відповідає середній по деяких регіонах Росії: у період кризи вона була в районі 19% -20% річних і могла бути навіть вище.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Рефінансування кредиту в банку - рефінансування іпотеки, споживчого кредиту Банківська система Росії не стоїть на місці.З кожним роком з'являються все більш ... Більше

Іпотека Газпромбанку - огляд умови іпотечних програм, вимог до позичальників Треба відзначити, що Газпромбанк ... Більше

Кредитна картка ВТБ 24 - умови стандартних і золотих карт, як оформити У банку ВТБ 24 ви можете оформити як звичайну (Visa Classic ... Більше

Державна підтримка АПК, національний проект АПК, кредити фермерам У сучасній історії розвиток АПК можна розділити на ... Більше

Як правильно оформити кредитну карту ощадбанку через Інтернет Все більш широкі верстви жителів Росії вибирають сучасні банківські технології, що логічно ... Більше

Популярне