Главная » Втб банк предлагает хорошие условия кредитования » ВТБ24 - рефінансування кредитів нова послуга банку


ВТБ24 - рефінансування кредитів, нова послуга банку

Банкомати ОТП Банку видають готівку без комісії

16 серпня 2012 0:00

Рефінансуванням споживчих кредитів займеться банк ВТБ 24 у рамках однойменної програми. Послуга буде надаватися для оплати позик, отриманих в інших банках. Умови програми поширюються також і на кредитні карти.

Банк буде готовий надати кошти в розмірі від 30 до 500 тисяч рублів на погашення заборгованостей за чинною позикою.

Термін фінансування - від півроку до п'яти років.

Мінімальна процентна ставка становить 18% річних. Комісії відсутні. Позика може бути також використаний на рефінансування відразу декількох заборгованостей, якщо буде потрібно позичальникові.

Обов'язкова умова для отримання коштів за даною програмою - позитивна кредитна історія позичальника. Позитивна історія, в розумінні ВТБ 24, це регулярне повернення коштів по позиках не менше півроку.

При цьому для подачі заявки на послугу достатньо буде надати лише паспорт та свідоцтво про наявність позики в банку. Основна мета такої позики - зменшення платежів по попередній угоді. Отримавши кошти, позичальник розплатиться зі старим кредитором, а іншу частину коштів буде повертати ВТБ 24, причому платежі, як повідомляє прес-служба, будуть нижче.

Крім того, представники організації зазначили, що вважають цю пропозицію особливо актуальним для позичальників, які отримали кредит у кризу.

Варто відзначити, що серед найбільших російських банків це досить нова пропозиція. Раніше банки надавали рефінансування лише для іпотеки. Так, остання пропозиція такого роду надійшло від банку Уралсиб - він створив програму даного типу.

Споживчі ж кредити довгий час залишалися поза увагою фінансових організацій. За ним поліпшувалися умови: були знижені ставки, в тому числі і зазначеним у тексті цього повідомлення банком.

Деякі фінансові організації займалися залученням нових позичальників шляхом поліпшення проведення спеціальних акцій. Варто відзначити, що максимальна сума рефінансування в рамках пропозиції від ВТБ 24 багато в чому відповідає середнім спостереженнями по ринку споживчих кредитів за кризовий період. Так, середня сума фінансування була порядка 500 тисяч рублів.

Тільки недавно банки стали надавати позички на суму понад 500 тисяч, у деяких максимальна сягає мільйона рублів або навіть півтора, особливо для позичальників, що обслуговуються в рамках зарплатних проектів.

Ставка також відповідає середній по деяких регіонах Росії: у період кризи вона була в районі 19% -20% річних і могла бути навіть вище.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Національне об'єднане бюро кредитних історій В даний час національне бюро кредитних історій знаходить все ... Більше

Небанківське кредитування, кредитні компанії - ломбарди, КПКГ, лихварі Що таке «кредитна компанія» Під кредитною компанією ми розуміємо організацію, яка займається видачею кредитів населенню і бізнесу.Зазвичай, ... Більше

Кредити споживчі - Связь-Банк видає великий кредит 4 квітня 2012 0:00 «Великий кредит на будь-які цілі» - нова створена Зв'язок-Банком програма споживчого кредитування.Кредит ... Більше

ЮніКредит Банк підвів підсумки діяльності у 2 кварталі 2012 ЮніКредит Банк показав гарні ... Більше

Банк Москви пропонує знижку 30% на процентну ставку за кредитом, оформленим до 31 серпня 24 липня 2012 6:25 Банк Москви нагадує: ... Більше

Популярне