Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Який дохід може принести банківська карта з нарахуванням відсотків


Який дохід може принести банківська карта з нарахуванням відсотків

Банк Єкатеринбург отримав підтвердження стабільності

Сьогодні можна розділити фінансові інститути на дві групи: в першу входять банківські установи, які надають вибір між дохідною картою і звичайної дебетової карткою без нарахування відсотків. У другу групу входять менш крупні банки, надаючи тільки один з вище представлених способів нарахування коштів.

Як правило, банківські картки з нарахуванням відсотків мають щоденний дохід за так званими депозитами, який зараховується на рахунок клієнта у кінці кожного місяця. Але при всіх позитивних моментах, багато фінансових установ вимагають від клієнта незнижуваного залишку. Що це означає?

Сума, на яку банк нараховує процентну ставку, не повинна бути нижчеподаного в договорі порога, протягом усього місяця. Таким чином, при порушенні даних вимог, фінансовий інститут має всі права не нараховувати відсоток на рахунок клієнта. Кожен банк має свої незнижувані залишки, і вони можуть варіюватися від 50 до 15000 рублів.

Також варто пам'ятати, що ставка за вкладами на банківських картах з нарахуванням відсотків залежить від суми залишку. Чим більше коштів, тим вище відсоток по депозитах і навпаки. Враховуючи вище сказане можна провести паралель з відсоткової ставки серед деяких фінансових установ Москви і Московської області:

 • Майстер-Банк - ставка 2% при незнижуваного залишку в 15000 рублів і 7% більше 700000 рублів;
 • Бінбанк - ставка 5,75% при мінімальній сумі в 90 000 рублів і 7,5% більше 1,5 млн. рублів;
 • Промсвязьбанк - ставка 3% - 30000 рублів і 4% більше 50000 рублів.
 • З зрослої конкуренцією багато фінансові інститути пропонують банківські картки з нарахуванням відсотків з фіксованою ставкою в 10-12% річних. Також можна зустріти пропозиції з можливістю використання банківської картки з можливістю використання кредитних ліній. Подібні пропозиції мають велику популярність серед клієнтів і набирають все більше обороту.

  Порівняємо тарифи і перевіримо надійність фінансової установи

  Численні фахівці та експерти рекомендують всім клієнтам, перед тим як відкривати банківські картки з нарахуванням відсотків порівняти ставки та умови обслуговування зі звичайними картами, а також в обов'язковому порядку поцікавитися фінансовим станом банку приваблюючого такі дорогі пасиви. Надаючи високі процентні ставки, фінансовий інститут стимулює клієнта не витрачати свої кошти з рахунку. А це може багато чого означати, як про нестійкість банку, так і про високі ризики не повернення подібних депозитів.

  Ті ж юристи наголошують, що ніяка висока ставка не має тих гарантій і ступеня захищеності як звичайний банківський вклад. На кошти, які знаходяться на пластикових картах, також в обов'язковому порядку поширюється система страхування. Але варто пам'ятати, що вони схильні до ризику крадіжки коштів з боку шахраїв.

  Також існує ризик по не нарахуванню відсотків на банківські картки, так як тарифи прописані в РКО (розрахунково-касовому обслуговуванні) можуть бути змінені фінансовою установою в будь-який час.


  Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Знижені ставки по іпотеці Банку Москви, іпотека для зарплатних клієнтів 1 жовтня 2012 0:00 Банк Москви знизив процентні ставки по іпотеці в рублях ... Більше

  Юніаструм Банк кредит готівкою - програма «Доступний кредит готівкою» 12 серпня 2012 0:00 Юніаструм Банк запустив ... Більше

  Смоленський Банк про кредитування юридичних осіб Кредитування юридичних осіб є пріоритетним ... Більше

  АК БАРС Банк дає кредит на Daewoo в Пскові, Туймази і Жовтневому 20 серпня 2012 ... Більше

  У Комсомольську-на-Амурі зростають обсяги іпотечного кредитування 5 липня 2012 11:13 У Комсомольську-на-Амурі зростають обсяги іпотечного кредитування.На думку експертів, це ... Більше

  Популярне