Яка кредитна карта найвигідніша - 3 карти

Яка кредитна карта найвигідніша 3 карти

Багато хто з нас, так чи інакше, користуються кредитною картою. Хтось частіше, хтось рідше, а хтось зовсім рідко. Всі банки займаються видачею кредитних карт, так як це вважається одним з найбільш дохідних банківських продуктів.

Але споживач, навіть якщо він вирішив скористатися даним видом кредиту, хоче мінімізувати свою переплату.

Спробуємо вибрати найвигіднішу кредитну карту.

Відповісти на це питання однозначно неможливо. Головним чином тому, що кожному споживачеві підходять свої певні умови кредитування. Вже в залежності від цих умов йому слід підбирати собі той чи інший кредитний продукт.

У кредитній лінійці банку є різні кредитні продукти, відсоток переплати по ним також варіюється. Все залежить від того, який термін кредитування вам потрібен, яка грошова сума є у вас з собою на внесення початкового внеску та інші нюанси.

Звичайно, у кожного банку є кредити з низьким відсотком переплати і з високим відсотком. Як правило, кредити з високою переплатою - це кредити без початкового внеску і надаються на довгий термін. Кредити ж з великим початковим внеском і на короткий термін, відповідно, мають невеликий відсоток переплати.

Те ж стосується і кредитних карт.

Зрозуміти, яка сама вигідна кредитна карта саме для вас ви зможете, коли визначите для себе найбільш зручні умови кредитування. Ви повинні знати, яку саме суму ви хочете взяти позику у банку, на який термін ви будете її позичати, якими платежами ви зможете повертати борг і т.д. Наприклад, якщо вам потрібна незначна сума грошей на невеликий термін.

Припустимо, ви побачили симпатичний диван і хочете його придбати, але вам не вистачає певної суми, і ви знаєте, що вона з'явиться у вас протягом місяця. У такому випадку, кредитна картка з пільговим періодом - кращий варіант кредитування для вас. Якщо ви повернете банку дану вам суму до закінчення пільгового періоду, відсотки на ваш кредит нараховані не будуть.

У цьому випадку, вам варто тільки звернути увагу на існування додаткових комісій: комісія за оформлення карти, відкриття і ведення банківського рахунку.

Інший варіант, якщо ви берете значну суму і на досить довгий термін. У цьому випадку заздалегідь визначте, якими платежами зможете повертати свій кредит. Підбирайте кредит з мінімальною процентною ставкою.

Знову ж таки не забувайте про наявність комісій. Оптимальним рішенням буде електронний калькулятор. Він є майже на кожному сайті майже будь-якого банку.

Обрахованого за таким калькулятору всі карти всіх банків, які є у вашому місті.

А потім спокійно йдіть в представництва обраного банку і оформляйте карту. Удачі в виборі.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У "Першої" з'явився пільговий період У кредитної картки "Перша" банку Східний ... Більше

ВТБ 24 поліпшив умови автокредиту 19 травня 2012 0:00 ВТБ 24 поліпшив умови автокредитування за програмою «АвтоЛайт».Банк ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Хоум Кредит Банк З метою дізнатися думки росіян про якість банківського ... Більше

Подорожчання в лізинг, розмір дорожчання предмету лізингу Що таке подорожчання лізингу Замість процентної ... Більше

Пробизнесбанк про дистанційне обслуговуванні клієнтів Дистанційне банківське обслуговування отримує все більший розвиток.Пробизнесбанк став першим приймати заявки на кредити по телефону.Call-центр банку працює ... Більше

Популярне