Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як здійснюється оплата комунальних послуг банківською картою


Як здійснюється оплата комунальних послуг банківською картою

Як здійснюється оплата комунальних послуг банківською картою

На початку другої половини минулого століття справжню революцію в сфері безготівкових платежів за товари та послуги здійснила невелика картка із пластику. Нині в цивілізованих країнах на одного працюючого жителя в середньому налічується більше трьох банківських карт.

Безсумнівно, що для багатьох наших сучасників зручності при використанні банківської картки складно переоцінити. За останні роки вона стала найпопулярнішим банківським інструментом. Найбільш часто її застосовують для одержання заробітної плати, розрахунку за покупки, оплати різного роду послуг, обміну валюти, отримання кредиту.

Важливо, що переважна кількість банкоматів, інфокіосків функціонують цілодобово без перерв і вихідних днів.

Для багатьох людей оплата комунальних послуг банківською картою стала нормою в їх повсякденному житті, для чого в більшості випадків використовуються банкомати та платіжно-довідкові термінали самообслуговування - Інфокіоск. Зрозуміло, це може бути здійсненне тільки в тому випадку, якщо постачальник послуг уклав відповідний договір з банком - власником банкомату або Інфокіоск. Оплата комунальних послуг банківською картою через автономний банкомат або інфокіоск проводиться за наступним алгоритмом.

Перш за все, потрібно вставити картку в картоприймач і набрати ПІН-код.

Після чого, в меню вибрати функцію оплати послуг, а потім вийти на опцію оплати комунальних послуг.

Потім потрібно вручну самостійно ввести код платника та реквізити одержувача грошей. Слід зазначити, що платіжна система за бажанням клієнта запам'ятовує цю інформацію і при наступних платежах реквізити заповнювати по-новому не буде потрібно. Після завершення платіжної операції банкомат або інфокіоск видає спеціальний чек, який є офіційним підтвердженням факту оплати комунальних послуг банківською картою.

Сучасні способи оплати комунальних послуг банківською картою.

Маючи в наявності банківську картку і мобільний телефон, можна здійснювати оплату за послуги за допомогою СМС-банкінгу. Суть цієї сучасної платіжної банківської системи з використанням мобільного зв'язку полягає в тому, що клієнт використовує свій мобільник за тією ж схемою, як і при зверненню до банкомату. Обмін інформацією між банком і власником картки проводиться за допомогою СМС повідомлень.

Ця сучасна технологія розрахунків за послуги більш зручна і суттєво економить час у порівнянні з банкоматом.

Однак вона вимагає підвищених грошових витрат і не видає підтвердження оплати в письмовому вигляді.

Останнім часом широкого поширення набули платіжні системи з використанням мережі Інтернет. Для того щоб здійснилася оплата комунальних послуг банківською картою, необов'язково мати великі пізнання і досвід у поводженні з комп'ютером. Достатньо вийти в Інтернет, відкрити головну сторінку банку-емітента картки і надалі слідувати, як правило, дуже зрозумілим і конкретним інструкцій, з'являються не моніторі комп'ютера.

При цьому інформаційний обмін між клієнтом і банком здійснюється через електронну пошту.

Даний спосіб дуже економічний як за часом, так і по грошах, і поєднує всі переваги вищеописаних методів. Однак при використанні інтернет - банкінгу є певна ймовірність потрапити на гачок хакера, який може залізти в картку. Тим не менш, банки постійно вдосконалюють системи комп'ютерної безпеки, і повідомлення про злом платіжних мереж з'являються все рідше і рідше.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

АК БАРС, Агропромкредит і Уральський банк Ощадбанку Росії отримали високу ... Більше

Прийшла весна - час готувати подарунки до 8 березня! Для більшості чоловіків день ... Більше

Про нові можливості оплати рахунків через інтернет У нашому житті інтернет відіграє все більш значущу роль.Тепер здійснювати ... Більше

Банки Санкт-Петербурга - кредитування в Санкт-Петербурзі Санкт-Петербург - один з центрів фінансової життя Росії.Ця традиція складалася історично, впродовж трьох століть.У Санкт-Петербурзі на сьогоднішній день є ... Більше

Розмова з колектором - якщо колектори дзвонять додому і ... Більше

Популярне