Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як погасити кредит швидко і не на шкоду собі


Як погасити кредит швидко і не на шкоду собі

Celetem повертається на ринок POS-кредитів

Взявши кредит, багато хто прагне швидко його позбутися. Однак таке прагнення не завжди знаходить схвалення у кредитних організацій, а тому можуть виникнути різні проблеми і тяганина. Щоб уникнути таких проблем потрібно ретельно і продумано вибирати банк.

Види погашення заборгованості

Швидке погашення кредиту достроково полягає в тому, що позичальник під час щомісячного платежу по кредиту платить суму, що перевищує фіксовану суму або повністю закриває заборгованість та нараховані відсотки одночасно.

Погасити кредит, однак, можна і частково, при цьому основний борг буде зменшуватися, а значить, суму платежів можна перерахувати. Якщо оплачувані кожного місяця платежі незмінні, то заборгованість вийде виплатити швидше і при цьому відсотки будуть нижчими.

Повне погашення кредиту дозволяє економити кошти за рахунок невиплачених відсотків. При цьому чим раніше до завершення терміну кредиту буде виплачена вся сума, тим значніше буде економія. Банк же зацікавлений у тому, щоб не дати позичальникові швидко погасити кредит, оскільки в цьому випадку він втратить перспективний дохід, що позначиться на фінансовій історії банку.

Як наслідок багато організацій створюють великі проблеми на шляху дострокової і швидкої розплати з позичкою.

Підводні камені швидкого погашення кредиту

Перед тим, як поставити мету швидко погасити кредит, слід уважно вивчити умови кредитування, оскільки вже на цьому етапі можуть таїтися певні нюанси. Наприклад, згідно з багатьма договорами, погасити кредит швидко і достроково просто-напросто не можна. Таке зустрічається нечасто, проте все ж слід уважніше читати договір позики.

Але найчастіше банк ставить певні умови позичальникам: наприклад, заздалегідь обговорюється, що платежі будуть щомісячними і тільки фіксованими або позичальник може заплатити всю решту суми кредиту відразу разом з відсотками.

Багато кредитні організації забороняють достроково погашати кредит в перші кілька місяців або років, але як правило, це перші півроку. По закінченні цього терміну позичальник може частково або повністю може розплатитися з кредитом.

Деякі банки продумують хитрі схеми, за умовами яких питання, як погасити кредит швидко достроково, відпадає сам собою. Наприклад, банк встановлює нижню планку часткового погашення в розмірі від 15 до 60 тисяч. Звичайно, 15 тисяч заплатити зможуть багато, а от суму в 60 тисяч зможе осилити далеко не кожна родина.

Якщо ж все-таки позичальник вирішив швидко погасити кредит, банк зробить все можливе, щоб компенсувати свої втрачені відсотки. А зробить це шляхом стягування додаткової комісії з тієї суми, яка буде вноситися для погашення заборгованості. Крім того, такий незвичний спосіб штрафування позичальника банк може використовувати і в тому випадку, якщо сума щомісячного платежу була більше, ніж належить.

Кредитна організація може поставити умову, згідно з яким позичальник повинен попередити її про плани дострокового погашення заборгованості за 15-30 днів до цього. Якщо умова порушується, організація знову ж може застосувати штрафні санкції.

Звичайно, у вирішенні питання про дострокове та швидкому погашенні кредиту правда буде на боці банку хоча б в силу того, що законодавство в цій області ще не опрацьовано. Щоб уникнути цих проблем варто вибирати надійний банк, який буде готовий йти на компроміс.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Москви запустив систему дистанційного доступу до системи WEB-banking для клієнтів - фізичних осіб 9 липня 2012 20:17 Банк Москви оголосив ... Більше

Асоціація російських банків хоче внести банкрутів по роздрібних кредитах в "чорний список" 16 квітня 2012 11:32 Асоціація російських ... Більше

Кредитна карта для студента: небезпечний досвід або інноваційна пропозиція На жаль, сучасні реалії сьогодні диктують свої умови ... Більше

Долар пішов на зліт.Прогноз курсу долара на 2009 рік Центробанк РФ встановив курс долара США на ... Більше

Зв'язок-Банк приймає заявки на кредит в режимі онлайн 29 серпня 2012 21:22 ... Більше

Популярне