Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як перевести гроші з картки на картку прості операції з банківськими картами


Як перевести гроші з картки на картку, прості операції з банківськими картами.

Як перевести гроші з картки на картку прості операції з банківськими картами

На даний час існує безліч способів перевести грошові кошти в електронному вигляді з однієї точки планети в іншу. Для цього і працює маса платіжних систем, сервісів грошових переказів або перекази по міжбанківської партнерській програмі, яка більш поширена на регіональному масштабі (між країнами СНД, держав європейської співдружності та інші економічні об'єднання). У міжнародному контексті здійснення грошового переказу пересічному громадянину останнім згаданим методом скористатися вельми проблематично, та про конфіденційність можна забути.

Завдяки виникненню кількох платіжних систем (основні вітчизняні системи Liqpay, Qiwi, «Електронний гаманець») це тепер можливо. У відмінності від більшості інших платіжних систем, за допомогою їх можна, крім здійснення онлайн покупок, грошових переказів, обміну валют, отримання фінансового звіту останніх подій з електронними рахунками користувача, оплати різного роду побутових послуг (прямих оплат послуг зв'язку, ЖКГ, інформаційні сервіси і багато іншого) здійснювати інші фінансові маніпуляції. Йдеться про можливість за допомогою вказаних вище платіжних систем дешево перекидати кошти з одного карткового рахунку на інший персональний банківський рахунок (карткового типу).

Головна умова, дані карткові рахунки повинні підтримувати опцію платежів у віртуальній павутині. Це можуть бути іменні карти міжнародного типу або віртуальні картки для роботи в Інтернет, а то й кредитні карти.

У даній статті наведені в приклад три найбільш відомих у нас платіжних систем, створених на вітчизняних теренах самостійно або на основі банківської структури, як Liqpay, це не так уже й важливо. Важливо зауважити, що вони не єдині в своєму роді. Існує кілька подібних аналогів, але не всі працюють з рахунками, що обслуговуються банками, розташованими на території країн СНД і ряду інших економічних регіонів.

Принцип роботи даних платіжних систем однаковий.

Кожен користувач, забажав скористатися їх послугами, повинен зареєструватися на їх інтерактивному ресурсі. В системі користувальницьким ім'ям виступає персональний телефонний номер клієнта, а для доступу до електронного гаманця використовується дворівнева система захисту за допомогою пасивного пароля доступу (користувач його встановлює самостійно і він не міняється, без бажання власника віртуального гаманця) і активного пароля, що змінюється кожен раз, при запиті користувача до доступу. Другий рівень захисту працює за схемою верифікації власника рахунку через систему запит-відповідь через мобільний зв'язок.

Простіше кажучи, на зареєстрований в платіжній системі мобільний номер клієнта висилається числовий код, який слід ввести на сайті платіжної системи, для успішної ідентифікації та підтвердження будь-якої команди на здійснення операції з грошима.

Це вельми ефективне і поширене засіб боротьби з кібернетичним шахрайством, що застосовується багатьма платіжними системами.

Перебуваючи в своєму персональному електронному гаманці, клієнт може прив'язувати до своїх електронних рахунків (підтримується кілька валют) карткові банківські рахунки (кількість не лімітується), заповнивши на Інтернет ресурсі відповідні поля, вказавши реквізити банківських карт і іншу персональну інформацію. Користуватися платіжною системою можна, як уже сказано для переказу коштів між картковими рахунками, особистими і немає. У першому випадку ви поповнюєте електронний рахунок в обраній платіжній системі з одного прикріпленого карткового банківського рахунку, а виведення з нього вже на іншу банківську карту.

Операція поповнення віртуального рахунку нічого клієнтові не варто, а висновок фінансових коштів з платіжної системи обійдеться (в комісійних) клієнтові від 0.5% до 2%. Рекомендується виводити на карткові рахунки банківських структур, які підтримують з даною платіжною системою партнерські угоди, що забезпечить меншу втрату на комісійних.

На чужу банківську картку можна вивести зі свого персонального карткового рахунку грошики, використовую другий варіант.

Користувач виводить безкоштовно кошти зі свого особистого карткового рахунку на електронний рахунок в системі (перший етап ідентичний вищеописаному варіанту). Це реалізується без фінансових втрат, як уже говорилося. Далі користувач оформляє переказ між електронними рахунками в самій платіжній системі, тобто створює платіж на користь електронного рахунку, що належить іншому учаснику цієї платіжної системи.

Варто зауважити, що і ця операція відбуватиметься без комісійних та інших грошових втрат. Третій заключний етап полягає у виводі отриманих від вас іншим користувачем коштів на свій прикріплений персональний картковий рахунок, а комісії вже були озвучені.

Перевагою описаний інтерактивних сервісів електронних грошей є можливість здійснення грошових переказів, не відчуваючи державних кордонів та адміністративно правових обмежень. Друге їх перевага в ефективності, простоті використання і цілодобової доступності, та й низька вартість сервісу будь-якого радує. Третім гідністю є можливість залишатися анонімним користувачеві, адже не завжди буває доречно порушувати статус своєї конфіденційності, як одержувача або відправника платежу.

Це якість завжди особливо цінуватися, як і їх надійність, на випадок намірів різного роду орудують в Інтернеті шахраїв.

Вдалих фінансових операцій!


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Алтайенергобанк збільшив список партнерів програми «Миттєві Гроші» 11 травня 2012 20:47 Алтайенергобанк оголосив про приєднання до програми «Миттєві ... Більше

Акції банків по кредитних картах в серпні Попереду ще один літній місяць! Весь серпень російські банки проводять унікальні акції по кредитних картах і пропонують нові привабливі ... Більше

Чим розстрочка відрізняється від кредиту - кредит або розстрочка Останнім часом нашу країна охопила епідемія кредитоманії, люди прагнуть оформити кредити ... Більше

Соціальна іпотека: що це і як отримати субсидію Соціальна іпотека - державна програма фінансової підтримки соціально не захищених громадян, спрямована на поліпшення житлових умов за ... Більше

АК БАРС Банк дає кредит на Daewoo в Пскові, Туймази і Жовтневому 20 серпня 2012 ... Більше

Популярне