Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як оформити кредитну карту Російський Стандарт з допомогою комп'ютера


Як оформити кредитну карту Російський Стандарт з допомогою комп'ютера

Як оформити кредитну карту Російський Стандарт з допомогою комп'ютера

Все більше і більше жителів Росії долучаються до нових банківських технологій, що безпосередньо пов'язано з природним бажанням кожної людини раціонально використовувати свій час і гроші. Скоротити непотрібні витрати часу, своєчасно і в повному обсязі задовольняти свої розумні життєві потреби - такий сьогодні креативний підхід людей до ділових взаємин з банками.

Останнім часом ділове суперництво серед банків все посилюється, що йде на користь клієнтам. Кредитні організації, особливо великі, в ході конкуренції повинні розробляти і впроваджувати різні новації для залучення клієнтури. Вже з'явилися такі технологічні нововведення, як СМС-та інтернет-банкінг, швидкі кредитки з оформленням онлайн, повідомлення про стан рахунків за допомогою телефонного мобільного зв'язку і багато іншого.

Останнім часом одним з популярних прийомів нарощування клієнтури стало оформлення кредитки з виходом в інтернет. Адже сучасні інформаційні технології дозволяють клієнтові, з одного боку, послати заяву на видачу кредитки по електронній пошті, а банку, з іншого боку, швидко і якісно перевірити подані ним відомості. Навіть при негативному рішенні, втрати часу для потенційного клієнта складуть всього лише 10-15 хвилин.

Оформлення кредитної картки Російський Стандарт в режимі онлайн

Банк Російський Стандарт існує досить вже довго, щоб набути статус надійного партнера з широким спектром послуг, що надаються, причому найсучаснішого рівня.

На підтвердження цього можна сказати, що прямо зараз або після прочитання цієї статті можна дуже швидко оформити кредитну карту Російський Стандарт, не встаючи зі стільця.

З цією метою треба звернутися до офіційного сайту банку через будь-який пошуковик або, використовуючи посилання, подати заявку на кредитку Російського Стандарту. Для цього слід за запропонованим алгоритмом заповнити реєстраційну анкету з точним зазначенням запитуваних відомостей. Розроблена анкета дозволяє оформити кредитну карту Російський Стандарт, відповівши на ті ж традиційні питання, що і при безпосередньому зверненні в банківський офіс, і заповнити її буде нескладно.

Передана інформація отримає статус конфіденційної і буде застосована при втраті картки.

Після прийняття позитивного про замовлення кредитної картки співробітник банку запрошує клієнта в погоджений час для підписання договору та отримання кредитки.

Слід врахувати, що якщо оформити кредитну карту Російський Стандарт по інтернету, банк надасть клієнту на 50 днів пільговий термін, протягом якого власнику картки не нараховуються відсотки за кредит. У той же час по завершенню терміну пільги за використання такої картки доведеться сплачувати кілька підвищений відсоток відповідно до тарифів банку.

Власник кредитки Російського Стандарту отримує можливість оформлення кредиту на суму в межах 450 тис.руб. і поповнення карт-рахунку власними грошима. Придбана карта може використовуватися без обмежень у будь-яких місцях по всій земній кулі, де зустрінеться знайомий логотип.

Слід зазначити випадки недобросовісної конкуренції у сфері виготовлення та застосування швидких кредитних карт. Останнім часом з'явилися факти виявлення у поштових скриньках вже готових кредиток, які розсилають численні кредитні організації. Так, ними можна користуватися, але емітенти обов'язково витребують дуже завищені відсотки.

Будьте пильні!


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Нові іпотечні програми банку DeltaCredit - використання материнського капіталу Згідно з дослідженням РБК.Рейтинг, DeltaCredit входить в трійку лідерів ... Більше

Кредит під заставу нерухомості - поліпшені умови в Далекосхідному банку і банку АК Барс 24 серпня 2012 0:00 Умови кредитів під заставу нерухомості Далекосхідного банку ... Більше

В офісі Банку Москви на Ліговському проспекті в Санкт-Петербурзі тепер можна оформити будь-яку іпотеку - і власну банку, і ВТБ24 14 серпня 2012 10:46 ... Більше

Альфа-Банк підвів підсумками 2011 року Банківська група "Альфа-Банк" підвела підсумки діяльності за 2011 рік.Згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) прибуток, яку отримала Банківська ... Більше

Красноярці отримають іпотеку в DeltaCredit під 10,5% річних 18 вересня 2012 16:16 У мережі одного з найбільших російських ... Більше

Популярне