Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Як молодіжна дебетова картка відкриває нові двері


Як молодіжна дебетова картка відкриває нові двері.

Як молодіжна дебетова картка відкриває нові двері

Ощадбанк, завжди дивує фахівців в області банківської справи своїми нестандартними пропозиціями, а також великою кількістю їх різноманітності. Співробітники цього банку, постійно намагаються придбати нову аудиторію, при чому не шляхом переманюючи потенційних клієнтів у інших банків, а мотивуючи людей які до цього момент і зовсім не були залучені в банківські справи. Черговою спробою пройти, тому шляху, стала нещодавня акція - молодіжна дебетова картка.

Ощадбанк дав шанс молодому поколінню не тільки почати свою першу в житті банківську історію, але й дійсно поліпшити якість свого життя.

Весь проект полягає в тому, що ощадбанк готовий надати серію карт фізичним особам у віці з 14 до 25 років включно. Така молодіжна дебетова картка дозволить виконувати відразу декілька функцій практично миттєво, що помітно поліпшить життя школярам і студентам. Природно, інтегрована система отримання стипендії або зарплати на карту, а також можливість оплачувати комунальні послуги, мобільний зв'язок і Інтернет прямо з банкоматів банку.

До того ж, відразу після старту проекту, була додана функції оплати товарів в магазинах за допомогою карти. Загалом, ощадбанк захотів створити й підготувати собі молоду групу, яка з ранніх років буде привчатися до співпраці з банком, для подальшої вигоди обох сторін. По досягненню 25 років, колишнім учасникам програми запропонують щось новеньке, не втративши клієнтів, а лише зміцнивши свої позиції.

Ще однією позитивною стороною молодіжної дебетовою карткою стала сума, необхідна для її змісту, яка склала всього 150 рублів. Це хороший стимул для молоді, у якої і так мало грошей, забезпечити себе унікальними пристосуванням для зберігання грошей, і оплати різних послуг. Мабуть вже зараз програма дає свої плоди, адже Ощадбанк анонсував про нову бонусній програмі, яка буде тісно пов'язана з молодіжною дебетовою карткою і її власниками, але поки невідомо, наближаються чи подарунки для вже активних членів, або це будуть якісь новинки для новоприбулих.

Замовити нову молодіжну карту можна як по Інтернету, так і залишивши заявку в одному з відділень банків. Протягом двох тижнів, ваша заявка буде розглянута, після чого вам буде висланий або запит для уточнення даних, або підтвердження та прохання очікувати готовності карти. Не намагайтеся обдурити співробітників, адже в такому випадку ви просто станете персоною нон-грата в цьому банку.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Сайт банку в трьох "Д" Все частіше про ставлення банку до клієнта судять по тому, наскільки зручно користуватися офіційним сайтом банку. В першу чергу, ... Більше

Банк Синергія г Саратов - кредити, послуги банку Про банк Банк «Синергія» був заснований в м. Саратов в ... Більше

Сбербанк Росії в г Самара - робота відділень, адреси філій, кредити, послуги У 1855 році, ... Більше

Як оформити кредитну карту в банці - де оформити, чи можна отримати карту швидко Сьогодні практично всі банки пропонують кредитні карти - якусь ... Більше

Які порушення відображаються в кредитній історії? Часто позичальники помилково вважають, що в кредитній історії відбивається тільки сам факт отримання ... Більше

Популярне