Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Мобільність і незалежність в зарплатній картці ВТБ


Мобільність і незалежність в зарплатній картці ВТБ

Інтернет став справжнім відкриттям для людства. Раніше, спілкування між людьми знаходяться на чималій відстані було практично неможливим, тому і більшість речей які в наш час здається звичайними, тоді були недоступні. Якщо людина, якимось чином потрапляв в чужу країну, або виїжджав туди з власної волі (наприклад, на заробітки), зв'язок між ним та його рідними переривалася, і якщо б він і захотів допомогти тим хто залишився на батьківщині, то фізичної можливості зробити це в нього не було б.

Але, зараз, завдяки високим технологіям і методикам сучасної банківської справи, ви можете не тільки вільно працювати за кордоном чи у незнайомому місті, але й переводити всі ваші зароблені кошти на віртуальний рахунок, доступ до якого ви можете за бажанням відкрити рідним і близьким, які потребують вашої підтримки. Ключ до цієї чудової системі - зарплатна картка ВТБ.

Але, насправді і це не всі переваги даної карти. Оскільки вона призначена для допомоги та підтримки людей, які заробляють гроші, вона має ряд функцій, які убережуть вас від неприємних ситуацій. Наприклад, внаслідок форс-мажорних обставин, ви витратили суму яку відкладали на чорний день, і тепер вам не на що навіть харчуватися.

Не хвилюйтеся, зарплатна картка ВТБ просто надати вам кредит до першої зарплати, щоб ви могли бути впевнені в завтрашньому дні.

Не дарма був згаданий на початку нашої розмови і всесвітня мережа Інтернет. Вона - ніби друга реальність також має своє відображення у вигляді віртуальних гаманців з реальними коштами (як наприклад сервіс Web money). Маючи гроші на такому гаманці, ви можете запросто здійснювати покупки безпосередньо у себе вдома, після чого замовлений вами товар буде доставлений в найкоротші терміни.

Але, природно, віртуальний гаманець необхідно чимось підживлювати, і в цьому вам знову допоможе зарплатна картка ВТБ. Цю карту, шляхом швидких маніпуляцій можна пов'язати з будь-яким віртуальним гаманцем, та вчиняти будь-які грошові пересування між цими двома точками. Така властивість карти неймовірно корисно для тих хто заробляє гроші в Інтернеті, потребуючи своєрідною сполучною ланкою, через який гроші з мережі будуть максимально швидко надходити до власника.

І, головне, не забувайте, що дана картка є не кредитної, а дебетової, що надає вам більше можливостей для побудови далекоглядних планів.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Споживчі кредити в Банку «Агропромкредит» Банк «Агропромкредит» веде свою історію ... Більше

Пластикові картки Ощадбанку: Visa, Mastercard, Maestro, Сберкарт Сьогодні нам вже важко уявити своє життя ... Більше

Уралсиб змінив умови рефінансування іпотеки (перекредитування іпотечного кредиту) 17 листопада 2012 0:00 Оновлені умови кредиту на рефінансування іпотеки ... Більше

Асоціація російських банків веде переговори з Верховним судом про можливість продажу прострочених кредитів колекторським агентствам 26 червня 2012 9:36 ... Більше

Ніжневолжскій комерційний банк г Саратов - послуги, кредити банку Про ... Більше

Популярне