Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Кредитна картка банку Тінькофф Кредитні Системи умови відгуки як оформити платинум-карту


Кредитна картка банку Тінькофф Кредитні Системи - умови, відгуки, як оформити платинум-карту

Кредитна картка банку Тінькофф Кредитні Системи умови відгуки як оформити платинум-карту

Банк ТКС являє собою якесь граничне втілення перспективної технології банківського бізнесу. Тінькофф Кредитні Системи сповідує дистанційне обслуговування скрізь, де це тільки можливо, у нього практично відсутня фізична мережа продажів в традиційному розумінні цього слова. Немає ні офісів, ні відділень.

Всі банківські послуги надаються дистанційно, пошук клієнтів здійснюється через інтернет або компанії-партнери, спілкування - через телефон або від особи запрошеного на будинок до позичальника агента. Незаперечні переваги банку - технологічно відпрацьована процедура прийому заявки на кредитну карту, відточений бізнес процес з обробки вступників заявок. Все це разом з активним рекламним просуванням робить кредитні карти Тінькофф Кредитні Системи достатньо доступними.

Крім того, особливість карткових пропозицій банку полягає в тому, що ТКС пропонує клієнтам золоті та платинові карти MasterCard, а не стандартні пропозиції MasterCard Standard. Переваги платинум-карти Тінькофф Кредитні системи, в общем-то, надаються не самим банком, а платіжною системою - це знижки в численних магазинах, ресторанах і кафе, як в Росії, так і за кордоном, можливість потрапити на спеціальні заходи, модні покази і культурні події, а також спеціальні пропозиції від аеропортів, готелів і авіакомпаній. Золоті карти володіють схожим набором переваг. Отже, як оформити кредитну карту банку Тинькофф?

Найпростіший спосіб - заповнити анкету на офіційному сайті банку. З досвіду багатьох власників карт, фахівці банку передзвонюють протягом дня. Всю необхідну інформацію менеджери отримують від вас по телефону (фактично заповнюють за вас розширену анкету). Деяким може пощастити більше, по своїй базі потенційних клієнтів ТКС розсилає кредитні карти простими поштовими листами, так що не дивуйтеся, якщо одного разу ви у себе в поштовій скриньці знайдете «лист щастя» з кредитною картою Тінькофф.

Після цього треба буде подзвонити в банк і «заповнити анкету» по телефону, щоб карту активували і розрахували кредитний ліміт. За підсумками розгляду анкети (заповненої по телефону) кредитний менеджер банку протягом п'яти днів зідзвонюється з позичальником і повідомляє встановлений ліміт по кредитній карті. Якщо все влаштовує, направляють карту поштою (якщо вона вже раніше була спрямована, значить, її активують і на ній буде встановлено ліміт), у Москві позичальник може забрати її самостійно в офісі банку. Ліміт по кредитній карті може бути збільшений банком виходячи зі статистики ваших платежів (розрахунки в магазинах, планове гасіння заборгованості, просто поповнення рахунку тимчасово вільними коштами).

Після деякого часу ви самі можете звернутися в call-центр з проханням збільшити кредитний ліміт, і, швидше за все, його вам збільшать. По украй мірі, за відгуками про кредитні картки банку Тинькофф на форумах це відбувається саме так: практично всі пишуть «подзвонив-попросив-збільшили». Формально, в рекламі озвучується, що кредитний ліміт може бути збільшений за рішенням банку до 300 тисяч рублів. Але для клієнтів, що активно користуються кредитною картою, ліміт може бути збільшений до 2 мільйонів рублів. Безвідсотковий пільговий період по кредитній карті становить 55 днів, що, загалом-то, характерно для кредиток такого типу.

Гасити заборгованість по кредитній карті ТКС Банку досить зручно: можна через поштові відділення (пам'ятаєте тільки, що такий платіж може йти до двох тижнів, а датою погашення заборгованості по кредитній карті вважається дата зарахування коштів на вашу кредитну карту), безготівковим переказом з іншого банку (будьте готові до комісії цього банку), через термінали оплати (теж, до речі, беруть комісію). Гідне перевагу перед іншими банками - мінімальний платіж по кредитній карті становить 6% заборгованості, а не 10% як у всіх. При оформленні картки Тинькофф кредитний договір як такий ви не підписуєте, у відповідності з умовами кредитування договір укладається шляхом акцепту Клієнтом Оферти, що спрямовується Клієнту. Акцепт виражається у вчиненні Клієнтом першого платежу. Крім того, у банку немає ні стандартного розміру процентної ставки, ні стандартних тарифів (за зняття готівки, за розрахунки в магазинах).

Завдяки дуже серйозною скорингової системи, яка є справжнім конкурентною перевагою банку, тарифи кожного клієнта встановлюються індивідуально. Таким чином, вам можуть запропонувати процентну ставку як сильно краще середнього пропозиції по ринку, так і гірше. В общем-то, така індивідуальна варіативність ставок допускається, але, за вимогами Центрального Банку, клієнт до підписання кредитного договору повинен бути повідомлений про всі витрати, пов'язані з отриманням кредиту, а також про розмір ефективної процентної ставки за кредитом. Так що зверніть увагу, якщо ви не отримали на руки тарифи і розрахунок ставки саме під вас, не розраховуйтесь по карті і не знімайте гроші в банкоматах. На форумах найпоширеніше невдоволення власників кредитних карток банку Тинькофф, комісія за смс-інформування про операції, що здійснюються по карті.

Становить ця комісія 35 рублів на місяць, але, на думку «форумчан», ця комісія «красиво» захована в анкеті-заявці на отримання кредиту. Позичальники стверджують, що десь є місце для галочки: «отримувати смс-повідомлення». Деякі у своїх відгуках стверджують, що вони галочку туди не ставили.

У call-центрі банку стверджують зворотне, що «галочка» в анкеті була, а значить, будьте люб'язні платити за кредит. Ще одна заковика для позичальників, банк має право в односторонньому порядку змінити тарифи за кредитом (і процентну ставку, виходить, теж), повідомивши клієнта за 30 днів або шляхом розміщення інформації на сайті, або в щомісячній виписці про операції по кредитній карті. Не отримав унаслідок технічних збоїв повідомлення, не подивився на сайт - будеш платити плюсом і штрафи. До речі, ТКС банк вправі в будь-який момент розірвати договір в односторонньому порядку в трьох випадках: при виявленні банком недостовірної інформації, зазначеної клієнтом в анкеті (ця можливість виправдана); при невиконанні клієнтом своїх зобов'язань (ще одна очевидна ситуація); «в інших випадках за розсуд банку ». Цікава особливість маркетингу банку - наявність на офіційному сайті Тінькофф Кредитні Системи достатньо виразного підручника з азам фінансової грамотності, в доступній формі ви знайдете відповіді на всі питання, пов'язані з кредитуванням фізичних осіб (від кредитних карт до іпотеки).

На багатьох форумах в Інтернеті відзначається високий рівень професіоналізму і грамотність спілкування фахівців call-центру - відповідають на будь-які питання. Не можуть відповісти відразу - передзвонюють пізніше. Так що з одного боку в особі кредитних карт банку Тинькофф ми маємо доведену практично до досконалості технологію дистанційного надання банківських послуг. З іншого боку, місцями дивні і непрозорі умови кредитування. Проте ж понад 600 тисяч клієнтів у банку вже є - дуже непоганий показник.

Як і багато інших банків, Тинькофф пропонує позичальникам кобрендингові кредитні картки. Клубна кредитна карта ТКС - Sela Банк Тінькофф Кредитні Системи і компанія Sela представляють покупцям Sela клубну кредитну карту. Власники цієї картки отримують додаткові бонуси у мережі магазинів Sela, знижку 7% на асортимент марки Sela і подарунковий сертифікат на 300 рублів.

Ліміт по клубній кредитній карті Sela може досягати 300 000 рублів, при цьому їм можна скористатися необмежену кількість разів. Чим більше ви купуєте модного одягу, тим більша ймовірність, що вам збільшать кредитний ліміт. Клубна кредитна карта ТКС «літають все!» Банк Тінькофф Кредитні Системи і компанія Скай Експрес пропонують досить вигідну пропозицію авіапасажирам.

Оплачуючи кредитною картою повсякденні покупки і знімаючи з неї готівку, ви збираєте бали на преміальні польоти на рейсах авіакомпанії "Скай Експрес". Для того, щоб скористатися накопиченими балами держателю кредитної картки «літають все!» Необхідно бути зареєстрованим у програмі лояльності авіакомпанії "Скай Експрес" і не мати прострочених платежів по карті. Золота кредитна карта ТКС і мережі «СВІТ КНИГИ» На відміну від більшості партнерських карт ТКС і багатьох інших банків, за цією програмою ви отримуєте золоту карту платіжної системи MasterCard.

З одного боку, це підкреслює ваш престиж, з іншого боку, річне обслуговування такої карти становить майже 4 500 рублів, тоді як звичайної картки MasterCard - 950 рублів. З цієї кредитній карті ви отримаєте знижку 10% на будь-яке замовлення в мережі магазинів «Світ Книги». Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 12 березня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит готівкою від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Портал «Занімаем.Ру» і Юлія Алексєєва, ... Більше

Сергій Шпетер: «Головне завдання професійного колектора - встановити контакт із ... Більше

ЮніКредит Банк підвів підсумки діяльності у 2 кварталі 2012 ЮніКредит Банк показав гарні ... Більше

Банк Ренесанс Капітал - кредити банку Ренесанс Про банк Банк «Ренесанс Капітал» веде свою історію від 24 листопада 2000 року, коли він ще називався «АльянсІнвест» ... Більше

Investor Relations, зв'язки з інвесторами - що потрібно від фахівця із зв'язків з інвесторами У ринковій економіці підприємства працюють в умовах конкурентної ... Більше

Популярне