Кредитна карта Ощадбанку

Кредитна карта Ощадбанку

Ощадбанк - це державний банк, який працює тільки на певних умовах. Саме тому в рамках даного банківського обслуговування виключені будь-які фінансові махінації та неправомірні грошові збори. Дана стаття буде присвячена темі кредитні карти ощадбанку і як користуватися ними.

Кредитна банку Ощадбанку дозволить розраховувати на потрібні гроші в той момент, коли вони стають потрібні споживачеві. Це запасний варіант.

Для її отримання необхідно отримати інформації за запитом кредитні карти ощадбанку і як користуватися ними на офіційному сайті. Далі обов'язково потрібно звернутися в зручне вам підрозділ з повним комплектом документів. Банківський працівник допоможе заповнити та підписати анкету на придбання кредитної картки.

Зазвичай Ощадбанк має право розглядати заявку на кредитку протягом трьох днів (робочих). Підсумкове рішення повідомляється клієнту співробітником банку за вказаною вами телефону. Причини негативного рішення зазвичай не озвучуються.

Отримати кредитну банку Ощадбанку мають всі громадяни Російської Федерації, які досягли віку 21 роки, але ще не досягли п'ятдесяти двох років (для жінок), і п'ятдесяти семи років (для чоловіків). Обов'язковою є наявність постійної прописки і тривалості оформлення на останній постійній роботі не менше шести місяців. У той же час громадянин повинен мати стаж роботи, як мінімум, один рік, з урахуванням останніх п'яти лети.

У тому випадку, якщо кредитна карта Ощадбанку була видана, то можна спокійно починати нею користуватися. Як?

Потрібно пам'ятати, що Ощадбанк надає можливості пільгового періоду (50 днів), коли є можливість нею користуватися на придбання покупок і послуг, але не оплачувати відсотки. Але знімати гроші не можна, на цю операцію така пільга не поширюється. Просто обов'язковим є погашення всієї взятої суми.

З 51 дня пільговий період закінчується.

Основною валютою кредитки Ощадбанку є рубль. Користування їй зводиться до наступних дій:

 • покупка здійснюється за допомогою кредитки або зняття готівки;
 • призводить до того, що лімітна сума зменшується і складається графік платежів;
 • далі можна погашати борг, мінімальної є сума платежу, який є обов'язковим;
 • далі доступні лімітні кошти збільшуються і можна їй користуватися.

 • Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Банк Єнісей - кредити в банку Єнісей Про банк АКБ «Єнісей» був ... Більше

  Іпотека на покупку будинку, іпотечний кредит на будівництво приватного будинку Як часто вас відвідувала думка про власний будиночок?Не ... Більше

  Абсолют Банк і банк УРАЛСИБ майже одночасно оголосили про початок іпотечних акцій 9 квітня 2012 22:28 Абсолют Банк зробив ... Більше

  ВТБ і Мультикарта: пошук банкоматів став ще зручнішим Банки, що входять до ... Більше

  Рейтинг банків по якості обслуговування Починаючи з березня 2012 року, фахівці CreditCardsOnline.ru ... Більше

  Популярне