Кредит готівкою або кредитна карта

Кредит готівкою або кредитна карта

Багато хто задається питанням, що ж все-таки краще, кредит або кредитна карта. Кредит готівкою - це не заповнює ресурс, а дана карта є відновлюваним кредитним лімітом. Наприклад, банк видав 100 тисяч рублів, що є кредитним лімітом по карті, які були повністю використані.

Потім відразу або частинами гроші були внесені на рахунок. Коли грошова сума буде повністю внесена з відсотками за користування кредитом - в розпорядженні будуть ті ж 100 тисяч, причому за ними не потрібно знову йти в банк, а щоб отримати ще один кредит готівкою всю процедуру оформлення довелося б починати з самого початку. Надійному клієнту кредитний ліміт банк може збільшити.

Таким клієнтом можна стати при постійному користуванні даною карткою без прострочень по платежах.

Для оформлення кредитної картки необхідно менше документів, і приймає швидше рішення про її видачу банк, тому дана карта є більш доступним банківським продуктом, ніж споживчий кредит. Отримавши карту не обов'язково їй відразу ж починати користуватися. Її можна оформити на випадок незапланованих витрат.

При собі завжди буде потрібна сума протягом періоду дії карти.

Карта активується відразу після скоєння першої покупки. Також їй зручно користуватися як дебетової, ті є внести власні кошти і своїми грошима оплачувати покупки.

Якщо ж необхідна конкретна сума грошей готівкою, і її буде необхідно витратити за раз, то краще варто звернутися за споживчим кредитом в банк, тому як витрата на переведення в готівку карти буде відчутним.

Як правило, збільшення готівкової грошової маси в країні призводить до знецінення валюти і до погіршення економічного становища. Власне тому кожна держава стимулює способи зменшення обороту в країні готівкових грошових коштів. Безготівкові розрахунки - спосіб оплати, яким користуються у всьому світі.

Росія приєдналася до системи оплати пластиковими картами порівняно недавно. На сьогоднішній день мати при собі готівкові кошти зовсім необов'язково і деколи небезпечно.

Банки все більше випускають кредитні карти

Кредитна картка - це вірний помічник у вирішенні фінансових питань. Завжди зручно мати під рукою деяку «заначку», яку можна використовувати в потрібний момент. Пропозицій за даними картам і способів їх одержання велике безліч.

Таку карту можна оформити або в банку або через інтернет, або поштою, а також отримати її в подарунок при оформленні банківських продуктів. Як правило, документів для оформлення потрібно небагато: в основному це паспорт і другий документ.

Але якщо потрібна велика сума кредитного ліміту, то можуть знадобитися додаткові документи про зайнятість і про доходи. Так само, відповідаючи на питання - що ж краще кредитна карта або кредит готівкою, варто пам'ятати, що карта, на відміну від кредиту готівкою, завжди надається без застав і поручителів.

Слід розуміти, що випуск та обслуговування картки не є безкоштовними в більшості банків. Також, у банку можуть сказати оплатити вартість тарифного плану або річного обслуговування. А при втраті або підозрі на несанкціонований доступ, карту необхідно заблокувати, але позаплановий перевипуск не безкоштовна процедура.

І все-таки що краще вибрати вирішувати саме Вам!


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Санкт-Петербург скасував комісії по іпотеці - вартість іпотеки 10 листопада ... Більше

Private Banking в Росії: тенденції і перспективи На питання Zanimaem.ru ... Більше

Кредитна енциклопедія Інтерв'ю з експертами Михайло Воронько УРАЛСИБ Олександр Сілінг Сімейне Право Олег Сухов Перший Столичний Юридичний Центр Ірина ... Більше

Визначено лідер із залучення коштів серед банків Уралу Єкатеринбурзький філія МДМ ... Більше

Автокредит Райффайзенбанку - умови, спеціальні програми банку і вимоги до позичальника Чергова стаття Занімаем.ру присвячена кредитами на ... Більше

Популярне