Картки із кредитним лімітом

Номер кредитної картки

Кредитні карти все міцніше входять в наше життя, адже безліч фінансових операцій виконуються з її допомогою. Вона являє собою персоніфіковану пластикову картку, на якій відкрита кредитна лінія. Картки із кредитним лімітом отримати набагато легше, ніж оформити звичайний кредит, тому вони досить популярні.

Кредитний ліміт - це певна сума, якою можна користуватися. Це означає, що в межах цього ліміту можна брати гроші в кредит. Кредитна картка дозволяє мати доступ до коштів у будь-який час, їх можна використовувати для зняття готівкою, або для оплати покупок або послуг.

Перед початком однієї з цих операцій проводиться сеанс зв'язку з процесинговим центром, в ході якого надаються дані про наявність достатніх коштів.

Причому, існує таке поняття, як пільговий період; та, якщо повернути гроші до закінчення цього терміну, то відсотки за кредит виплачувати не доведеться. У кожного банку свій термін безвідсоткового погашення кредиту. Але цей період поширюється тільки на безготівкові розрахунки, за зняття коштів готівкою, комісія стягується в більшості банків.

Погашення заборгованості по кредитній карті відбувається так само, як і оплата звичайного кредиту. Потрібна сума переводиться на картку через касу банку, платіжні термінали або шляхом безготівкового переказу коштів з іншого рахунку. Картки із кредитним лімітом видаються банком клієнту на основі наданих даних.

До числа цих відомостей відноситься розмір заробітної плати, місце роботи, майно і, що особливо важливо, кредитна історія. Керуючись цими даними, банк приймає рішення про видачу карти і про розмір кредитного ліміту. Новим клієнтам, як правило, ліміт встановлюється невисокий, оскільки банк не впевнений в їх надійності.

Але, позитивна кредитна історія і достатній заробіток більше схиляють до довіри. Так само, розмір ліміту залежить і від типу кредитки, вона може бути звичайною, золотий, корпоративної.

Ситуацію з маленьким кредитним лімітом, цілком, можна виправити. Наприклад, якщо доходи збільшаться, то з'явиться шанс підвищити межі кредиту. Ще одним варіантом є придбання позитивної кредитної історії.

Так, часте використання карти і своєчасне погашення заборгованості допоможуть завоювати довіру банку. Використання даної карти припускає наявність деяких комісій. Так, операцію зняття грошових коштів у валюті, яка не співпадає з валютою знаходяться на карті засобів, доведеться сплатити.

Стягуванню комісії так само підлягає випадок, якщо платіж по кредиту буде прострочений.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк УРАЛСИБ в Інтернеті: соціальні мережі як діалог з клієнтом Михайло Воронько, керівник Департаменту ... Більше

На участь в накопичувально-іпотечній системі не зможуть претендувати військовослужбовці, які вже отримали державне житло 27 червня 2012 11:18 Військовослужбовців ... Більше

ПриватБанк пропонує платити по карті через мобільник 11 вересня 2012 16:30 Мобільний телефон в ролі платіжного терміналу - ... Більше

Знайдена причина гальмування ринку пластикових карток у Росії Центробанк, дослідивши ринок міжбанківських комісій, прийшов до висновку: комісії, встановлені міжнародними ... Більше

Сбербанк Росії в Іжевську - телефони головного відділення, послуги (кредити, депозити, іпотека) Появою першої в історії Іжевська ощадної ... Більше

Популярне