Главная » Все про кредитні картки. Оформляємо кредитну картку онлайн » Дебетова карта з нарахуванням відсотків вибір банку і відсотки


Дебетова карта з нарахуванням відсотків: вибір банку і відсотки

Дебетова карта з нарахуванням відсотків вибір банку і відсотки

Відкрити карту з нарахуванням відсотків можна в будь-якому банку і під будь-які відсотки. Однак у кожному банку свої умови обслуговування карти, свої процентні ставки, які обов'язково вимагають вивчення і осмислення. До того ж дебетова картка, на яку нараховуються відсотки, має і свої мінуси.

Як накопичуються відсотки

Зазвичай процентна ставка дебетової картки, установлювана банком, становить 0,01%. Деякі організації надають можливість нарахування відсотків на залишок рахунку. При цьому відсотки розраховуються щодня відповідно до залишком грошових коштів на карті.

Потім в кінці місяця ці щоденні залишки підсумовуються і нараховуються на прив'язаний до картки рахунок. Однак такі накопичення можливі при ретельному виборі банку та виконання його умов. А умови такі: по-перше, на рахунку фіксована мінімальна сума, після зниження якої відсотки нараховуватися не будуть.

А по-друге, обслуговування картки буде платним. Якщо раптом залишок на рахунку хоча б в один день буде нижче, ніж належить фіксованою сумою, відсоток за весь поточний місяць нараховано не буде.

Так, «Дохідна карта» Промсвязьбанка нараховує відсотки, якщо мінімальний залишок складає 7500 руб. По карті від Майстер-Банку на рахунку повинно бути 15000 руб., У Бінбанку і Московського кредитного банку - 5000 руб., У першого республіканського банку - 3000 руб., У «Російського Стандарту» - 50 руб.

Які відсотки пропонують банки

У багатьох банках ставка, встановлювана за дебетової картки з нарахуванням відсотків, залежить від того, який залишок на карті. Тобто ставка збільшується, якщо збільшується залишок. Так, Майстер-Банк пропонує мінімальний відсоток 2%, максимальний - 7% (якщо залишок на карті не нижче 700 000 руб.).

Процентні ставки Бінбанку на рублевих рахунках складають 5,75-7,75%, на валютних - 3-5%.

При цьому зарахування максимального відсотка буде проводитися за наявності на карті 1,5 млн. руб.

Промсвязьбанк пропонує від 3 до 4% (в карбованцевих рахунках) і 0,35-1% (у валютних рахунках). При цьому деякі банки («Російський стандарт», Зв'язковий банк) пропонують фіксовані ставки у розмірі 10-12% на рік. При цьому дебетова картка з нарахуванням відсотків буде приносити дохід, порівнянний з доходом за вкладами.

Правильний вибір банку і тарифу - запорука прибутку

Вирішивши відкрити дебетову картку з нарахуванням відсотків, потрібно зіставити умови різних банків по її обслуговуванню. Тип карти й розмір початкового внеску на ній - ось основні складові, від яких залежить розмір комісії.

Особливу увагу при виборі банку слід звернути на його фінансове становище, оскільки нарахуванням відсотків на залишок коштів банк стимулює власника карти до того, щоб кошти з картки не витрачалися. А це характеризує організацію як нестійку з точки зору його фінансового становища.

І все ж юристи роблять акцент на тому, що дебетова картка не має такого ступеня захищеності, як банківський вклад. До того ж банк в будь-який час може змінити умови нарахування відсотків, підвищити комісію, щоб знизити високий відсоток і т.д. Цивільний кодекс регулює умови надання вкладу, тому міняти правила нарахування відсотків він не має права.

Тому вибирати спосіб вкладення грошових коштів з подальшим отриманням прибутку потрібно ретельно й обдумано, а для цього потрібно вивчити весь спектр пропозицій різних банківських організацій.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Платіжне доручення - заповнення, статус, оплата Способів безготівкових розрахунків існує декілька, але, безумовно, самим простим, зручним і поширеним ... Більше

Кредитні карти банку Зв'язковий - де оформити, плюси отримання Багато різних кредитних продуктів пропонують нам банки, у тому числі кредитні карти.Сьогодні мова піде про кредитну ... Більше

Експрес-кредити від Русь-Банку Про експрес-кредитах Русь-Банку, їх умовах, а також відмінності від класичних кредитів розповідає Василь Палаткін, ... Більше

Час купувати подарунки?Вибираємо новорічний кредит! Щорічно напередодні свят ми витрачаємо "еннное" ... Більше

З історії грошей 1 квітня - не тільки День дурня, але і свято долара, хоча і неофіційний.Олівер Поллок нью-орлеанський ... Більше

Популярне