30 фактів про кредитових картах (ч3)

30 фактів про кредитових картах (ч3)

 • Як відомо, закони Шаріату забороняють лихварство. Суворо заборонені отримання та виплата відсотків, вклади, позики, овердрафт та облігації. Тобто, заборонені традиційні послуги, які надають банки.

  Тому мусульманські банки випустили особливий вид карт. Головна їхня відмінність від звичайних - відсутність відсотків по кредиту, а також будь-яких вступних внесків.

 • У розвинених країнах близько 90% все грошових операцій здійснюються з їх допомогою.
 • Visa Gold і Platinum про ці карти кожен напевно чув. А ось про карти Red від Amex, навряд чи, розплачуючись цією картою власник автоматично жертвує певний відсоток хворим на СНІД жінкам і дітям.

  Особливо популярна ця картка серед зірок і знаменитостей.

 • Банки заробляють не тільки на відсотках за кредитами. Орієнтовна вартість виготовлення пластику приблизно 30р., А деякі банки пропонують вам заплатити за випуск карти набагато більшу суму.
 • Щорічно, використовуючи карти, люди здійснюють грошові операції на загальну суму в 9 трильйонів доларів.
 • На виставці Cartes & IDentification в 2007 році в Парижі була вперше представлена широкій публіці найдорожча кредитна карта, її прикрашало 333 діаманта.
 • Ідеї мислителів і фантастів небудь та втілюються в життя, історія з банківськими картами тому підтвердження. Американський мислитель Едвард Белламі ще в 1887 році у своїй книзі «Дивлячись назад» описав можливість оплати за допомогою карток передоплати.
 • Щоб знати до якої платіжної системи належить платіжна картка вам потрібно вивчити всього 3 цифри і дивитися на першу цифру номера кредитної карти visa-4, Mastercard-5, American Express-3.
 • Перша кредитна карта називалася «Diners Club» ця назва виникла як видно після того як її содателя, Френка Макнамари, не вистачило готівки щоб розрахуватися за вечерю. Спочатку цю ідею підтримали лише заклади громадського харчування, але незабаром і інші заклади усвідомили корисність цього інструменту оплати покупок і приєдналися до цієї системи оплати.В наприкінці 1950 року кредитками володіли близько 200000 чоловік
 • Перші прототипи пластикових карт були випущені в 1928 році бостонської компанією Farrington Manufacturing.

  Вони видавалися самим важливим і надійним клієнтам і являли собою металеві пластини з видавленими даними. Карта вставлялася в спеціальну машину, звану імпринтером, і дані відбитка віддруковувалися на іменному чеку.


 • Похожие статьи:


  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Росгосстрах БАНК готовий надати найкращі умови для кредитування під заставу нерухомості 16 квітня 2012 14:07 Росгосстрах БАНК змінив основні умови ... Більше

  Добросусідські кредити Нещодавно «Смоленський Банк» випустив кредитну карту з тарифом «Добрі сусіди» для жителів Москви, які живуть в районі Московської філії кредитної організації.Детальніше ... Більше

  Автокредит Райффайзенбанку - умови, спеціальні програми банку і вимоги до позичальника Чергова стаття Занімаем.ру присвячена кредитами на ... Більше

  Взяти кредит у банку - як, де і який кредит краще взяти У наш час спокуси супроводжують нас скрізь - у ... Більше

  За залучення нових позичальників МСБ клієнти Юніаструм Банку можуть отримати знижку за діючим кредитом 9 липня 2012 20:48 Юніаструм Банк продовжує кредитну акцію ... Більше

  Популярне