Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Як узяти споживчий кредит в банку - де взяти які умови


Як узяти споживчий кредит в банку - де взяти, які умови

Як узяти споживчий кредит в банку - де взяти які умови

Якщо вам потрібна велика сума грошей на особисті потреби (великі покупки, важлива подія в родині і т.п.) або якщо ви хочете терміново купити якусь потрібну річ, а грошей на неї не вистачає, можна звернутися в банк за споживчим кредитом. У цій статті ми розглянемо, як взяти споживчий кредит у банку - крок за кроком. Отже, споживче кредитування - це видача грошової позики на невизначені цілі, тобто позичальник не зобов'язаний надавати банку звіт про використання отриманих у позику грошових коштів. Оскільки послуга користується великою популярністю у населення, банки в боротьбі за клієнта скасували складні процедури ухвалення рішення і пропонують цілий ряд програм, цікавих тієї чи іншої групи клієнтів. Тому, якщо ви твердо вирішили взяти кредит, рекомендуємо уважно ознайомитися з пропозиціями різних банків.

Вибираємо банк і кредит Якщо ви живете в невеликому місті, вибір зробити простіше, однак і тут не слід бігти в перший-ліпший банк. Скористайтеся кредитним калькулятором, запропонованим на сайті самого банку або на спеціалізованих інтернет-ресурсах, підрахуйте, скільки доведеться переплатити за різними кредитами, і виберіть найбільш вигідний.

Те ж саме слід зробити і жителю великого міста - з тою лише різницею, що доведеться витратити більше часу на аналіз безлічі пропозицій банків. Як прискорити процес вибору? - Максимально точно визначитися з сумою, щоб не переплатити зайвого. Немає сенсу брати в борг 100.000 рублів, якщо ви знаєте, що вам потрібно всього 30.000.

При великій сумі позики і переплата набагато більше, і ризик прострочення платежу зростає в рази; - визначіться, потрібен вам рублевий кредит або валютний. Наприклад, якщо ви плануєте подорож на кредитні гроші, може здатися логічним взяти кредит у доларах або євро. Тим не менш, в період різкого коливання курсу валют кредит навіть на цю мету надійніше взяти в рублях; - спецпропозиції банків. Можливо, якийсь із них пропонує кредит «особисто під вас», - особливо часто зустрічаються такі пропозиції в банків, що не входять в топ-30 всеросійського рейтингу: вони змушені боротися з «титанами» ринку і тому орієнтуються на «свого» клієнта.

Такими можуть бути молодята, багатодітні сім'ї, студенти, зарплатні клієнти, працівники вашого підприємства і т.д. Якщо роботодавець платить вам зарплату через певний банк, в першу чергу розгляньте кредитну лінійку цього банку; - пам'ятайте: «довгий» кредит видається (в абсолютному вираженні) під менші відсотки, ніж «короткий». Подумайте, що вам вигідніше: менше переплатити або швидше розплатитися; - нарешті, врахуйте: одного разу вибравши собі кредитора, ви будете мати з ним справу до моменту повного розрахунку. Тому, щоб не витрачати часу даремно, постарайтеся вибрати банк, чиє відділення знаходиться поблизу від вашого дому або місця роботи.

Подаємо заявку і чекаємо рішення Отже, банк обраний, кредитний продукт обраний. Які подальші кроки?

1. Збір документів. Стандартний їх пакет виглядає так: • ? паспорт ?; ? інший документ, ? ? що засвідчує особу ? (військовий квиток, водійські права і т.п.); копія трудової книжки, ? ? завірена у відділі кадрів або в нотаріуса ?; ? довідка про доходи за формою 2-ПДФО. Всі ці документи слід принести в обраний банк, приклавши до них заяву на видачу кредиту. 2. Подача документів в банк і очікування рішення про видачу кредиту. На це рішення банку потрібні від півгодини (експрес-кредит на малу суму) до декількох робочих днів (кредит на велику суму).

Відзначимо, що в абсолютній більшості випадків позичальником може бути тільки громадянин РФ не молодший 21 року і не старше 60 років. Розглядаючи вашу кредитну заявку, банки врахує стаж вашої роботи ? ? в останній ? ? організації, ? ? місце реєстрації (по паспорту) та наявність домашнього стаціонарного телефону. Є випадки, коли відсутність домашнього телефону було підставою для відмови у видачі позики. Нарешті, банк врахує розмір вашої «білої» (тобто оподатковуваної всіма встановленими законодавством РФ податками) зарплати: чим більше її розмір, тим більшого розміру позичку ви можете запитати у банку. Якщо грошей не дають ...

Якщо банк відмовив у кредиті, пославшись на недостатність ваших доходів для покриття всієї суми боргу, шукайте поручителя - надійну людину з гідною зарплатою, який потенційно готовий відповідати за ваші борги перед банком. Можливо, особисто вам допомогу цієї людини не знадобиться (зарплата хороша, але «сіра»), однак банку наявність поручителя принципово. Читаємо договір Здійснилося: банк готовий видати вам позику! Тепер вам належить підписати кредитний договір.

Ще недавно банківське співтовариство нашої країни лихоманили гарячі суперечки навколо ефективної ставки, яка перевищувала заявлену рази в 2-3. Тепер за законом банки зобов'язані прописувати всі платежі в договорі - прихованих платежів бути не повинно. Тим не менш, не полінуйтеся прочитати кредитний договір «від і до» - особливо ту частину, яка набрана дрібним шрифтом, - і попросити представника банку пояснити, скільки в реальності доведеться переплачувати за кредитом.

Дуже часто питання викликає графік платежів і прописані там суми. Не соромтеся розпитати, звідки беруться цифри, вказані в графіці: так ви будете мати повне уявлення про структуру своїх платежів і впевненість, що вас не обманюють. У повному обсязі і в строк На закінчення відзначимо, що повертати позикові гроші треба вчасно і в повному обсязі. Бо в іншому випадку вам загрожують як мінімум пені і штрафи за прострочення, а «в особливо тяжкому» випадку ваша кредитна історія буде зіпсована.

Як наслідок, надалі отримати у банку гроші легальним шляхом буде дуже важко. Якими способами зручніше і вигідніше погашати кредит - тема окремої статті. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 22 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Банк "Авангард" Фахівці CreditCardsOnline.ru продовжують проводити ... Більше

Іпотека в ЮніКредит Банку - умови іпотечних кредитів, вимоги до позичальника Ми багато писали про іпотечні програми великих банків, в основному, ... Більше

Банк АК Барс - кредити малому і середньому бізнесу 19 вересня 2012 0:00 Банк АК ... Більше

Акції банків по кредитних картах в липні Настала спекотна пора знижок і спеціальних пропозицій по кредитних картах! Альфа-Банк і Хоум Кредит з 1 ... Більше

У Россельхозбанке можна взяти до 90 відсотків стартового капіталу на відкриття бізнесу за програмою "Стань фермером" 25 червня 2012 11:32 Россельхозбанк оголосив про запуск ... Більше

Популярне