Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит Ощадбанку під поручительство


Споживчий кредит Ощадбанку під поручительство

Хоум Кредит на захисті інтересів споживачів

У статтях Занімаем.ру ми вже розповідали про основні умови надання споживчих кредитів Ощадбанку. У цій статті ми детально опишемо кредитний продукт під назвою «Споживчий кредит під поруку фізичних осіб» Ощадбанку. Цей кредитний продукт підійде тим, кому необхідно в кредит більше, ніж 750 тисяч рублів. Однак від позичальника при оформленні кредиту потрібно участь поручителів - фізичних осіб.

Як і по кредиту без поручителів комісії відсутні, клієнтам - учасникам зарплатних проектів, а також співробітникам підприємств, акредитованих Ощадбанком, пропонуються спеціальні умови. Мета кредитування банк не цікавлять. Процентні ставки по цьому споживчим кредитом Ощадбанку вигідніше, ніж по кредиту без поруки (це і зрозуміло - наявність поручительства знижує ризики по кредиту, які традиційно закладаються банками у процентні ставки). В якості созаемщика можна залучити дружину або чоловіка, при цьому при оцінці максимальної суми кредитування буде враховуватися сукупний дохід подружжя. Даний кредит можна взяти в трьох валютах: гривнях, доларах і євро.

Якщо ви берете кредит в рублях, то максимальна сума кредиту складе півтора мільйона рублів. Якщо ж ви берете кредит в доларах, максимальна сума кредиту від Ощадбанку буде не більше 50 тисяч доларів, а в євро - 38 тисяч євро. Важливий момент: максимальний сумарний залишок заборгованості за вашим чинним споживчими кредитами в Ощадбанку не повинен перевищувати 1,5 мільйона рублів або еквівалентну суму.

Термін кредиту - від 3 місяців до 5 років. За наявності тимчасової реєстрації споживчий кредит Ощадбанку під поручительство фізичної особи може бути наданий на термін не більше тимчасової реєстрації позичальника. Умова не поширюється на фізичних осіб-працівників підприємств, які мають зарплатну картку, і працівників підприємств з акредитацією. Процентна ставка за споживчим кредитом Ощадбанку в рублях для позичальників, що беруть участь у зарплатному проекті, становить 15,75%.

Для позичальників з підприємств з акредитацією - 16,65%, для решти клієнтів - від 17,0% до 17,9%. При наявності "хорошою" кредитної історії ставка за споживчим кредитом Ощадбанку буде менше. В учасників зарплатного проекту Ощадбанку її можуть знизити до 15,3%, для співробітників підприємств з акредитацією - 16,15%. Процентні ставки за кредитами в євро і доларах США для працівників підприємств, які є членами зарплатного проекту, - 12,60%, для співробітників підприємств з акредитацією - 13,30%, решті - від 13,5% до 14,4%.

З гарною кредитною історією «зарплатникам» буде запропонована знижена процентна ставка - 12,15%, працівникам акредитованих компаній - 12,85%. Заявку розглядають офіційно два дні, але реально відповідь від банку може прийти максимум через два тижні, так що краще все плануйте заздалегідь. Строк дії рішення про видачу споживчого кредиту в Ощадбанку - тридцять днів. Кредит надають у формі одноразового перерахування схваленої Ощадбанком суми кредиту в день, коли було підписано кредитний договір на вклад, який дозволяє здійснювати прибуткові та видаткові операції, або на рахунок банківської картки, відкритої в Ощадбанку.

Дострокове погашення кредиту можливе без комісії, але є обмеження по часу: гасити кредит достроково можна лише через 4 платежу по кредиту. Штраф за прострочення дорівнює 0,5 відсоткам від простроченого платежу за кожний день прострочення з дати, наступної дати настання зобов'язання по кредиту в договорі. І ще один момент: з мого досвіду - в Ощадбанку найякісніші (з юридичної точки зору) тексти кредитних і пов'язаних з ними договорів (застави, поруки тощо).

У позичальників потім не залишиться ніяких юридичних лазівок, так що читайте договір про кредитування дуже уважно - довести що-небудь в судовому порядку буде практично неможливо. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 18 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Знімайте готівку з карток MasterCard без комісій! Відмінна новина для клієнтів Альфа-Банку і Уральського банку реконструкції і розвитку (УБРіР)!З 12 березня 2012 ... Більше

Іпотечний кредит - НОМОС-Банк почав видавати VIP-іпотеку 4 квітня 2012 0:00 Іпотечні кредити для ... Більше

Русь-Банк про перспективи і потенціал кредитування МСБ Підтримка малого і середнього бізнесу є одним із пріоритетів Русь-Банку.Артур Альмухаметов, керівник Дирекції продажів у регіональній мережі, ... Більше

Види кредитних карт - в чому переваги Visa Gold і MasterCard Platinum Як ми вже багато писали в різних статтях, в даний час ... Більше

Банк Кубаньбанк г Краснодар - кредити, послуги Про банк ВАТ АБ ... Більше

Популярне