Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит на невідкладні потреби кредит Ощадбанку на невідкладні потреби


Споживчий кредит на невідкладні потреби, кредит Ощадбанку на невідкладні потреби

Споживчий кредит на невідкладні потреби кредит Ощадбанку на невідкладні потреби

Якщо Ви бажаєте взяти іпотеку для придбання житла, купити машину в кредит або, приміром, отримати освіту, оплативши його за рахунок позики, взятої у банку, то найвигідніше скористатися цільовим кредитом. Цільові кредити, як правило, передбачають використання механізму застави, при цьому ризики банків знижуються, і вони можуть запропонувати своїм клієнтам більш низькі процентні ставки. Однак як бути, якщо кредит необхідний для придбання якого майна або послуги, що не підпадають під цільове кредитування банків?

У такому випадку варто звернути увагу на «кредит на невідкладні потреби»Або, як його ще називають, - нецільовий кредит. Варто відразу зазначити, що такі кредити обходяться позичальнику дорожче за рахунок підвищених процентних ставок. Кредит на невідкладні потреби може бути виданий як без застави та поручителів, так і при наявності таких, залежно від вимог конкретного банку.

Перелік документів також може значно різнитися. Щоб наочніше продемонструвати, що представляє із себе нецільовий кредит (як варіант, споживчий кредит готівкою без застави та поручителів), ми розглянемо декілька прикладів: кредит на невідкладні потреби Ощадбанку Росії і нецільові кредити Росбанка: «Просто гроші» і «Великі гроші».

Кредит на невідкладні потреби - Ощадбанк Росії

«Кредит на невідкладні потреби без забезпечення» Ощадбанку припускає досить вигідні умови, однак і вимоги до позичальника Ощадбанк пред'являє вельми жорсткі.

Позичальником може стати громадянин РФ у віці від 21 років. При цьому на момент повернення боргу за кредитом позичальник повинен бути молодше пенсійного віку. Відсоткова ставка за кредитом становить 21% річних у рублях і 15% у валюті - доларах США або євро. Комісію за видачу кредиту банк не стягує.

При цьому термін кредитування, на який може розраховувати одержувач кредиту на невідкладні потреби, може становити від 3 місяців до п'яти років. Ощадбанк визначив наступні мінімальні і максимальні суми кредиту: від 45 до 500 тис. руб., Від 1400 до 17000 дол, від 1 до 12 тис. євро. Слід зазначити, що суми в різних регіонах країни можуть відрізнятися.

Для того щоб отримати кредит на невідкладні потреби Ощадбанку, позичальник повинен надати наступні документи: заяву-анкету, паспорт, копію трудової книжки або витяг з неї, довідку за формою 2-ПДФО. Головним недоліком цього кредиту Ощадбанку є умова ануїтетних платежів, коли сума виплат залишається рівною і не зменшується протягом всього терміну кредиту.

Нецільові кредити Росбанка

Росбанк пропонує два нецільових кредиту: «Просто гроші» (без поруки та застави) і «Великі гроші» (з поручительством).

Обидва кредити видаються в рублях, строком від 3 місяців до 5 років. Позичальники повинні бути у віці від 22 до 60 років (жінки) або від 22 до 65ті років (чоловіки). Росбанк пред'являє вимогу і до стажу майбутнього позичальника: 3 місяці безперервного стажу, якщо ви хочете взяти кредит без поруки, і 6 місяців при зверненні за кредитом з поручительством. Нецільовий кредит «Просто гроші» можна оформити, надавши Росбанку паспорт громадянина РФ і документ, що підтверджує дохід.

Для «Великих грошей» і документів потрібно більше: до перерахованих вище додаються копія трудової книжки та свідоцтво про шлюб. Максимальна сума кредиту «Просто гроші» може досягати 200 тис. руб., А кредиту «Великі гроші» - 500 тис. руб. Процентні ставки по кредиту без поруки варіюються в межах 19,9-26,9%, за кредитом «Великі гроші» - 16,9-22,9%. Відсотки залежать від суми кредиту, його строків і того, застрахувався чи позичальник.

Росбанк не змушує позичальників страхувати життя і здоров'я в обов'язковому порядку, але зі страхуванням процентні ставки нижче за обома кредитами. Якщо ви вирішили взяти кредит з поручительством, тоді банк врахує доходи чоловіка / а і доходи по додатковому місцю роботи, що є великою перевагою. Так само, як і Ощадбанк, Росбанк не стягує комісію за видачу кредиту. Роман Іванов, спеціально для Занімаем.ру 4 жовтня 2009

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Нові іпотечні програми банку DeltaCredit - використання материнського капіталу Згідно з дослідженням РБК.Рейтинг, DeltaCredit входить в трійку лідерів ... Більше

Визначено найкращого в Росії іноземний банк! Незалежне видання EMEA Finance присудило Райффайзен Банк Інтернаціональ звання "Кращий банк Центральної та Східної Європи ... Більше

"Програми державного кредитування вигідні всім учасникам ринку" Останні місяці аналітики ... Більше

Споживчий кредит без забезпечення в Ощадбанку - умови, процентні ставки Ощадбанк ... Більше

У Пермі відкрилося перше відділення Вятка-банку 28 серпня 2012 15:50 Вятка-банк ... Більше

Популярне