Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчий кредит готівкою Росбанка для фізичних осіб


Споживчий кредит готівкою Росбанка для фізичних осіб

Східний Експрес знижує тарифи на онлайн перекази всередині банку

Ми продовжуємо цикл статей, описуючи найбільш поширені кредитні продукти. Сьогодні черга дійшла до Росбанка. Отже, що пропонує Росбанк? Він пропонує два споживчі кредиту: «Просто гроші» і «Великі гроші».

Розповімо про них детальніше. Вимоги до позичальника і пакету документів, що надаються за цим продуктам стандартні. Потенційний позичальник повинен бути громадянином РФ у віці не старше 65 років для чоловіків, і не старше 60 років для жінок. Важливий момент - виходить, що виходячи з «вікового цензу», цей кредит можуть взяти пенсіонери. Мінімальний вік юного позичальника повинен бути не менше 22 років.

Реєстрація (прописка) постійна обов'язково повинна бути. При цьому допускається бути прописаним в регіоні, де є підрозділ банку, а реально проживати в регіоні, де отримуєте кредит, але при цьому потрібно мати тимчасову реєстрацію. Прописка, до речі кажучи, у Росбанка має серйозне значення при отриманні кредиту: якщо у вас тимчасова прописка в тому місці, де ви збираєтеся отримувати кредит, то ваш стаж на останньому місці роботи повинен бути не менше 12 місяців.

А якщо ви маєте постійну прописку, то достатньо трьох місяців. Однак якщо ви хочете взяти кредит на термін більше, ніж три роки, ваш загальний трудовий стаж повинен бути не менше двох років. З документів вимагається тільки паспорт, свідоцтво про тимчасову реєстрацію (якщо таке є - ясна річ, що при постійній реєстрації така штука не потрібна) і один документ, що підтверджує доходи - їм може бути: - довідка за формою 2-ПДФО - довідка за формою банку - довідка за формою організації-роботодавця - виписка про рух грошових коштів по зарплатній картці - довідка про розмір пенсії - завірена Державною податковою інспекцією декларація про доходи Перелік документів, звичайно, маленький, але це компенсується істотними умовами кредитування: максимальною сумою кредиту і процентною ставкою. Ключова маркетингова «фішка» споживчого кредиту «Просто гроші» - банк не цікавить, на які цілі позичальник витратить кредит.

Поручителі по цьому виду кредиту готівкою просто не потрібні, застава теж. Кредит дається просто під «чесне» слово. Кредит надається тільки в рублях на строк від трьох до шістдесяти місяців в сумі від 18 до 200 тисяч рублів. Процентна ставка за споживчим кредитом готівкою «Просто гроші» становить 19,9-26,9% і залежить від чотирьох параметрів: - терміну кредитування; - чи є ви добросовісним позичальником; - чи працюєте ви в фінансово-стійкому і / або бюджетному підприємстві ( перелік таких треба уточнювати в банку - він постійно коректується); - чи будете ви страхувати життя і здоров'я.

Особливий інтерес представляє група «добросовісних позичальників», яким пропонується більш «цікава» процентна ставка, надається можливість отримати кредит готівкою у сумі до 100 000 рублів без підтвердження доходу - просто за паспортом. Хто ж такі «добросовісні позичальники»? Добросовісними позичальниками є клієнти банків групи Societe Generale (в Росії в неї входять ВАТ АКБ «Росбанк», ТОВ «Русфинанс Банк», ЗАТ «КБ Дельтакредит», ЗАТ «БСЖВ»): А) не мають діючих кредитів, але повністю погасили кредит у -якому банку групи і не допустили по погашенню кредиту прострочення понад 30 календарних днів або Б) мають і погашений кредит, і діючий кредит, але без прострочень і реструктуризацій або В) мають діючий кредит і не мають погашених кредитів, своєчасно і в повному обсязі погасили не менше шести перших платежів по всіх діючих кредитах в перерахованих банках. Кредит готівкою за програмою «Великі гроші» надається також в рублях, але максимальна сума становить 500 000 рублів.

За цією програмою, по-перше, потрібно один поручитель при сумі кредиту до 400 000 рублів і два поручителя - при сумі більше. Чоловік (а) поручителя визначається як поручитель «за замовчуванням». По-друге, пакет документів від потенційного позичальника - дещо більший: додатково знадобиться завірена копія трудової книжки, а також свідоцтво про укладення шлюбу (якщо позичальник одружений або неодружений). Однак при такому розширеному пакеті документів та поручительстві інших фізичних осіб процентна ставка по кредиту готівкою «Великі гроші» буде набагато нижче, ніж в «Просто грошах» - від 16,9% до 22,9%. Тепер про невеликі ремарках, щодо описаних кредитних продуктів. Ремарка перша. «Страховка»: вище я писав, що ставка по кредиту залежить в тому числі і від того, чи будете ви страхувати своє життя і здоров'я чи ні.

Якщо так, то ставка за кредитом буде менший на 2% річних. Але ніде на сайті немає ніяких відомостей ні про страхові компанії, в яких слід застрахуватися, ні про розмір страховки. Відповідно, рада номер «раз» - попросіть кредитного менеджера порахувати ефективну процентну ставку з урахуванням страховки і без. І порівняйте, чи буде між ними різниця в 2% річних.

Ремарка друга. Росбанк стверджує, що комісії за даними кредитних продуктах не беруться: ні за видачу, ні за обслуговування, ні за дострокове погашення (правда є виноска, що мінімальна сума погашення повинна складати не менше 20 000 рублів). Ремарка третя.

Є у Росбанка кредитний продукт під назвою «Експрес-кредит», який надається в магазинах на придбання товарів. Перелік документів та вимоги до позичальників в общем-то такі ж як і за кредитами «Просто гроші» і «Великі гроші», але ставка кредитування - від 23,46 до 67%. Так що читайте, думайте, уважно вивчайте документи і приймайте рішення: брати в Росбанке кредит готівкою чи не брати. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 22 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк "Авангард" вводить пільги на обслуговування З 1 червня 2012 року ... Більше

Поради позичальникам Інтерв'ю з експертами Михайло Воронько Банк УРАЛСИБ Павло Ільїн Агропромкредит Антон Канунніков Центр повернення банківських комісій Антон Канунніков Центр повернення банківських комісій ... Більше

Іпотечний кредит у банку Експрес-кредит Як правило, оформлення іпотеки - це складний процес, який багато позичальників пов'язують ... Більше

Як оформити кредитну карту Російський Стандарт з допомогою комп'ютера Все більше і більше жителів Росії долучаються до нових банківських технологій, що безпосередньо пов'язано з ... Більше

Рефінансування кредиту, банки, кредити - рефінансування; рефінансування кредитів інших банків Багато хто з ... Більше

Популярне