Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Споживчі кредити Россельхозбанка - вимоги умови програми


Споживчі кредити Россельхозбанка - вимоги, умови, програми

У першому півріччі 2012 року Россельхозбанк задовольнив 90 всіх заявок, що надійшли на кредити

Один з найбільших банків нашої країни з 100%-ним державною участю, Россельхозбанк активно кредитує підприємства агропромислового комплексу. Лише трохи більше 10% його кредитного портфеля припадає на позики приватним особам, однак лінійка кредитів Россельхоз для населення налічує цілих 18 продуктів. Розглянемо, які кредити, кому і на яких умовах пропонує головний «сільськогосподарський» банк нашої країни. Загальний огляд кредитів та вимоги до позичальника Як і в будь-якому іншому банку, загальний перелік вимог до претендента на споживчі кредити у Россельхоз єдиний для всіх кредитних продуктів.

Позичальником за будь-який з пропонованих Банком цільових позик може бути тільки громадянин РФ у віці не молодше 18 років (по «Освітньому» - від 14 років) і не старше 65 на момент погашення кредиту (окрім «Пенсійного» - тут верхня планка впирається в 75 років , знову ж на момент погашення позики). За нецільовим кредитами вікової коридор більш вузьке - докладніше про це буде сказано нижче. Кредити Россельхоз видає тільки в рублях, на термін від 1 місяця до 5 років (за винятком «Садовод» та «Освітнього»: тут максимальний термін позики - 3 і 10 років відповідно). Комісія за видачу, обслуговування та дострокове погашення будь-якого з кредитів не стягується; по ряду кредитів потрібна застава або поручительство - це залежить від призначення кредиту та / або розміру суми, що видається позичальнику.

Рішення про видачу кредиту приймається виходячи з платоспроможності позичальника та його відповідність вимогам Банку - як загальним, так і встановленим по кожному з кредитів. Відзначимо, що відповідно до місією Россельхозбанка більшість його цільових кредитів призначено для людей, що проживають в сільській місцевості та / або мають особисте підсобне господарство, спецтехніку і т.п. Укрупнено всі споживчі кредити цього банку можна розділити на дві групи - кожну ми розглянемо далі, по окремості.

Цільові кредити   Ця група кредитів видається громадянам під фінансування конкретних потреб, переважно господарського призначення. До цієї групи кредитів відносяться: - «Садовод» (для власників і майбутніх власників дачних і садових ділянок) - кредит-спецпропозиція в сумі до 1,5 млн руб. під 15% річних; - «Інженерні комунікації» (під 14,5%) і «Газифікація житла на селі» (під 12% річних) - кредити в сумі до 300 тис. руб. для поліпшення побутових умов у сільській місцевості; - «На розвиток особистого підсобного господарства» (від 14% річних) - програма для сільських жителів з державним субсидуванням кредиту на суму до 700 тис. руб. Якщо позичальник благополучно розплачується за цим кредитом, він автоматично отримує право на пільговий кредит «Успішний партнер» в розмірі до 700 тис. руб. під 13% річних; - «Під заставу придбаної техніки та / або обладнання» (людям, що мають особисте підсобне господарство - ЛПХ) - до 700 тис. руб. від 14%; - «Освітній» (до 350 тис. руб. під 12%) і «Пенсійний» (до 100 тис. руб. під 15% річних) - класичні цільові кредити соціального призначення. Неважко бачити, що кредитна лінійка Россельхоз досить широка і має виражений соціальний характер.

Можна сказати, що вона покриває потреби не тільки сільських жителів, але і людей, що живуть в периферійних містах Росії, мають ЛПХ, а також батьків, які оплачують навчання своїх дітей, і пенсіонерів. Нецільові кредити   Ця група споживчих кредитів видається на невизначені цілі.

Кредит може бути виданий як готівкою («Споживчий без забезпечення»), так і шляхом відкриття карткового рахунку («Кредитна картка»). Відзначимо, що кредитною карткою може скористатися тільки чоловік у віці від 21 року до 55 (жінки або 60 (чоловіки) на момент повного погашення позики. А тепер більш докладно: - «Споживчий» (кредит на невідкладні потреби) надається на термін від 1 місяця до 5 років під 16-17% річних в розмірі до 1 млн руб.; по кредиту можна залучити созаемщиков.

Якщо людина хоче взяти цей кредит у розмірі до 300 тис. рублів, йому буде потрібно поручительство одного фізичної особи, а якщо понад цієї суми, то потрібно привести двох поручителів. Приймається за таким кредитом і поручительство організацій (юридичних осіб), а також заставу рухомого і нерухомого майна. Рішення про кредит приймається цілих 7 днів, зате ніяких комісій за кредит не стягується і допускається його дострокове погашення. Погашати борг по цій позиці потрібно щомісяця, диференційованими платежами.

Відзначимо ще дві вимоги до позичальника: для отримання цього кредиту необхідно мати загальний робочий стаж не менше 6 місяців, а вік позичальника на момент погашення кредиту не повинен перевищувати 55 років для жінки або 60 років - для чоловіків. - «Споживчий без забезпечення» (кредит на невідкладні потреби) надається на термін від 1 місяця до 3 років під 22% річних в розмірі до 750 тис. руб. Важливо відзначити, що формулювання «без забезпечення» не означає «без підтвердження доходу»: щоб отримати такий кредит, позичальник знову-таки повинен представити в Банк довідку за формою 2-ПДФО. Як і при кредиті із забезпеченням, ніяких комісій не стягується, дострокове погашення допустимо. Погашати цей кредит доведеться диференційованими платежами; - «Кредитна картка» Россельхоз надається без забезпечення, максимальний розмір кредитного ліміту - 3 млн руб.

Кредит по карті видається на загальний строк не більше 2 років (1 рік + можливість продовження договору ще на 1 рік) під 20% річних. Мінімальний щомісячний платіж по кредиту становить 10% від позикової заборгованості плюс сума нарахованих відсотків. Слід зазначити, що для людини, яка веде ЛПХ одним з обов'язкових документів, що подаються разом із заявкою на кредит, є видане сільською / міською адміністрацією клопотання (бланк наведено на сайті Россельхозбанка), підписану главою сільській / міській адміністрації та завірене печаткою. Крім цього, потрібне документальне підтвердження доходу, паспорт і другий особистий документ, а для індивідуальних підприємців - свідоцтво про внесення запису в ЕГРІП. Рефінансування та програми лояльності  

Не відстаючи від інших найбільших банків, які відкрили напрямок рефінансування боргів приватних осіб, Россельхоз пропонує позичальникам можливість вигідно перекредитуватися за раніше взятої позикою. Відповідних кредитних продуктів у Банку два: «Рефінансування кредитів громадян, які ведуть особисте підсобне господарство» і «Рефінансування споживчих кредитів» (взятих в сторонньому банку). Взявши такий кредит, людина зможе користуватися позиковими коштами протягом більш тривалого терміну, виплачуючи більш низький відсоток за колишньою заборгованості.

Зрозуміло, є у Россельхоз і програма заохочення сумлінних позичальників. Клієнти Банку, успішно погасили взяту у нього позику, автоматично стають учасниками програми «Надійний клієнт», завдяки чому наступний кредит в Россельхоз можна буде отримати під більш низький відсоток. Консервативно, але розумно

Таким чином, лінійка споживчих кредитів Россельхозбанка орієнтована на жителів периферійних міст та сільської місцевості, з адаптацією під їх потреби і запити. Можна сказати, що кредити цього банку досить консервативні, проте це можна пояснити орієнтацією на запити клієнтури: жителі провінційних міст і сіл ставляться до новинок більш насторожено і гроші звикли вважати куди ретельніше, ніж городяни. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 8 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Національний банк Траст - кредити, вклади, огляд банку ВАТ «Національний банк" ТРАСТ "» ... Більше

Умови автокредитів в Росевробанк поліпшені 4 квітня 2012 0:00 Автокредити Росевробанка були покращені.Лінійка автокредитів даної кредитної організації була, перш за все, здешевлена: знижено ... Більше

Смерть позичальника - поручитель, обов'язки погашення кредиту Що відбувається з поручительством у ... Більше

Інвестторгбанк випустить цінні іпотечні папери загальним обсягом майже в 3 млрд рублів 6 липня 2012 17:37 ... Більше

Взяти кредит в 20 років - кредит для студентів та молодих людей Молодь - найбільш «цікавий» сегмент ринку ... Більше

Популярне