Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Кредит для малого бізнесу запустив НОМОС-Банк


Кредит для малого бізнесу запустив НОМОС-Банк

Кредит для малого бізнесу запустив НОМОС-Банк

19 травня 2012 0:00

Кредит для малого бізнесу на придбання обладнання запустив НОМОС-Банк. Новий кредит призначений лише на покупку нового обладнання під заставу товару, що купується. Новий кредит малому бізнесу від НОМОС-Банку надається на придбання нового обладнання - будь-яких серійно вироблюваних виробничих засобів, механізмів.

Апаратів, інструментів.

Виняток - кредит малому бізнесу не надається, якщо обладнання випускається за індивідуальним замовленням підприємства. Кредит по даній програмі надається на строк до семи років. При цьому сума кредиту становить від мільйона рублів до тридцяти мільйонів.

Процентна ставка за таким кредитом становить 13,5% річних. При цьому для позичальника встановлюється і одноразова комісія в 1% від суми кредиту.

Кредит надається під заставу придбаного обладнання. Крім того, НОМОС-Банк приймає для даного кредиту малому бізнесу та інші додаткові види забезпечення: це можуть бути товари в обороті підприємства, транеспортние засоби та нерухомість у власності бізнесу, інше, вже придбане бізнесом обладнання, земельні ділянки. Крім того, НОМОС-Банк приймає як забезпечення - застави по кредиту - і поручительства регіональних фондів підтримки підприємництва та сприяння кредитуванню суб'єктів малого підприємництва.

Кредит надається на купівлю товарів самого різного типу: від деревопереробного обладнання до устаткування для виготовлення хлібобулочних виробів. Все це обладнання програма НОМОС-Банку дозволяє придбати в кредит. Кредит надається як у формі разової позики - коли всі гроші виплачуються на рахунок позичальника - так і у формі невідновлюваної кредитної лінії.

Іншими словами, виплата кредиту може бути продовжена до декількох місяців, якщо позичальникові необхідно купити устаткування за умовами, що нагадує розстрочку.

Позичальником в рамках даної програми кредитування може бути як індивідуальний підприємець, так і велике підприємство.

Основна умова - робота на ринку Російської Федерації не менше півроку (стандартну умову, переважне для більшості позичальників за рекомендаціями Центробанку-рік). НОМОС-Банк на сьогоднішній день проводить ребрендинг, а також вводить масу нових програм кредитування, як для бізнесу, так і для фізичних осіб. Банк активно почав надавати широкий спектр споживчих кредитів, а також почав активно працювати на ринку кредитів бізнесу.

Зараз НОМОС-Банк намагається активно підтримувати своє восьме місце за розміром активів в рейтингу найбільших кредитних інститутів Росії. При цьому НОМОС-Банк залишається другим серед найбільших приватних банків Росії. Тим більше що конкуренція у нього може бути досить жорсткою: зростає прибутковість кредитування для банків, і разом з цим зростає сила конкуренції на цих ринках.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Петрокоммерц виводить іпотечне кредитування на ключові позиції 26 червня 2012 12:04 Банк Петрокоммерц намір впритул і дуже активно ... Більше

Іпотечне кредитування, іпотечне житлове кредитування в Росії Іпотечне житлове кредитування в останні десятиліття є найпоширенішим спосіб придбання житла.Іпотека (від грец. Застава, застава) - це ... Більше

Алтайенергобанк уклав з Банком24.ру про "взаємному використанні" банкоматів і офісів 27 червня 2012 15:44 Алтайенергобанк продовжив тенденцію співпраці, розпочату в ... Більше

Банки або ПІФи: куди вкладати гроші вигідніше? Вкладення в пайові інвестиційні фонди (ПІФи) в корені відрізняються від банківських вкладів.Депозитні вклади і ПІФи ... Більше

Кредитні карти Пробизнесбанка - кредит у банку Лайф Ми продовжуємо цикл статей Занімаем.ру, присвячених кредитних продуктах різних банків.У цьому матеріалі розглянемо ... Більше

Популярне