Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Експрес-кредит Швидко Альфа банку швидкий кредит готівкою


Експрес-кредит Швидко Альфа банку - швидкий кредит готівкою

Як отримати кредитну карту без довідок та поручителів

У цій статті ми розглянемо такий чудовий кредитний продукт Альфа-Банку, як кредит «Швидко». Чому чудовий? Тому що в багатьох банків є експрес кредити, але їх оформлення в підсумку затягується на кілька днів. Виходячи з особистого досвіду і вивчаючи різні відгуки, ми можемо сказати, що Альфа-Банк здатний надати кредит за дуже маленький період часу, до 2 годин.

Це не так вже й багато, тому що сюди входить час не тільки на розгляд заявки, але і весь процес оформлення кредиту. Вам лише залишається тільки зібрати всі необхідні документи, які вимагає банк. Умови кредитування, процентні ставки, необхідні документи, поради та зауваження від нас, умови погашення, вимоги до позичальника - про все це в даній статті і піде мова.

Альфа банк кредит Швидко позиціонує як кредит готівкою за 30 хвилин - по суті, це експрес споживчий кредит для фізичних осіб на будь-які цілі без застави та поруки. Головна відмінність від інших кредитних продуктів: мінімальні пакет необхідних документів і малий термін оформлення кредиту. При отриманні кредиту вам у розпорядження надається зручна локальна карта, за допомогою якої можна виводити кошти без стягнення комісії.

  Документи Для оформлення кредиту потрібно всього два обов'язкових документа: паспорт громадянина РФ і один з додаткових документів, що посвідчує особу, такі як водійське посвідчення, закордонний паспорт, страхове свідоцтво державного пенсійного страхування або військовий квиток (на вибір). Якщо ж вас «не підтискає час», ми вам все-таки радимо подати довідку про ваші доходи за формою 2-ПДФО, тоді дуже мало шансів, що вам відмовлять у кредиті.

Умови кредитування Експрес кредит Альфа банку надається тільки в рублях. Мінімальна сума кредиту становить 10 000 рублів, а максимальна 100 000 рублів (включно). Термін кредитування від 6 до 24 місяців.

Процентна ставка - 29.9% (фіксоване). Стягується щомісячна комісія за обслуговування кредиту, яка складає 1.99% від суми кредиту, але немає комісії за надання кредиту та за обслуговування картки. Дострокове погашення можливе, але не раніше ніж через три місяці від дати підписання кредитного договору.

Погашення кредиту здійснюється щомісячними рівними платежами до дати погашення, виходячи з графіка погашення, який складається при оформленні кредиту. Вимоги до позичальника Швидкий кредит готівкою Альфа банку видається тільки громадянам РФ.

Вік позичальника повинен складати не менше 21 років, але не більше 59 років. Позичальник повинен мати постійний щомісячний дохід не менше 10 000 рублів (хоча краще більше). Трудовий стаж повинен бути більше півроку на поточному місці роботи. Від позичальника вимагають постійну реєстрацію в тому регіоні, де оформляється кредит, клієнт повинен проживати і працювати в місті, де було взято кредит.

Банку потрібно буде надати стаціонарний телефон відділу кадрів з вашого місця роботи, також банку потрібен ваш домашній телефон. Кредитна історія позичальника не повинна бути поганою. Обслуговування кредиту На мій погляд, краще брати кредит на довший термін, так як переплата мало залежить від терміну кредитування.

Різниця в переплаті від мінімального і максимального терміну кредитування в середньому складе всього 3 000 рублів. Погашення кредиту здійснювати досить просто - офіси партнерів банку і термінали знаходяться на кожному кроці. Погасити кредит можна через: каси салонів «Евросеть», каси салонів «Альт Телеком», платіжні термінали «Qivi», термінали «Елекснет», каси КБ «Юністрім», сервіс «Оплата по дорозі», систему «CONTACT», відділення Пошти Росії . За порушення терміну повернення платежу позичальник зобов'язаний буде сплатити штраф у розмірі процентної ставки, що дуже багато. Наприклад, ви взяли кредит на 50 000 рублів, значить, штраф буде в розмірі 15 000 рублів.

Так само штраф справляється за утворення простроченої заборгованості і становить 600 рублів. У подібних кредитних продуктах часто можна зустріти підводні камені, не кажу конкретно про Альфа-Банк. В принципі, Альфа відомий як чесний банк.

Але ми все-таки рекомендуємо не залишати без уваги будь пункт в кредитному договорі, часи змінюються, все може бути. Н. Бабурін, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Інвестторгбанк випустить цінні іпотечні папери загальним обсягом майже в 3 млрд рублів 6 липня 2012 17:37 ... Більше

Як виправити кредитну історію або зовсім її видалити Якщо у Вас погана кредитна історія її можна виправити. ... Більше

Хоум Кредит видає подарунки за оплату покупок по карті У Хоум Кредит ... Більше

Зв'язок-Банк видав кредит на 200 мільйонів рублів - Геологорозвідувальна експедиція № ... Більше

Іпотека в Банку «Санкт-Петербург» Ганна Бархатова, директор дирекції зовнішніх комунікацій Банку «Санкт-Петербург», розповідає порталу «Занімаем.Ру» про іпотечне ... Більше

Популярне