Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Автокредит Смоленського банку можна отримати у будь-якому автосалоні


Автокредит Смоленського банку можна отримати у будь-якому автосалоні

Автокредит Смоленського банку можна отримати у будь-якому автосалоні

4 липня 2012 0:00

Тепер автокредит Смоленського банку по програмі «Автолайф» можна отримати для покупки автомобіля в будь-якому автосалоні. До цього кредит можна було використовувати для покупки машини тільки в автосалонах-партнерах Смоленського банку. Дана програма діє на сьогоднішній день в Смоленській області - основній території роботи Смоленського банку.

Рішення надавати кредит на покупку машин в будь-яких автосалонах було прийнято 1 липня 2012 року, тоді ж воно і почало діяти. Автокредит за програмою «Автолайф» дозволяє купити машину в кредит на суму від 300 тисяч до трьох мільйонів рублів або на еквівалентну суму в доларах або євро. Мінімальна процентна ставка - 10,56% річних.

Ставка визначається в залежності від платоспроможності позичальника і економічних можливостей подав заявку на кредит особи.

Термін автокредиту - від року до п'яти років. Дана програма кредитування дозволяє отримати необхідну на покупку суму грошей без надання документів, що підтверджують дохід і зайнятість клієнта. Первоначаьний внесок по кредиту теж відсутня, а набір необхідних документів мінімальний.

Крім даного автокредиту у Смоленського банку на території його області дії існують ще п'ять програм кредитування. Відзначимо, що банк також активно працює в Москві і області, але там умови програм кредитування дещо відрізняються від смоленських. Програма схожа багато в чому на програму «Автокредит - будь-який салон».

Крім автокредиту «Автолайф» у Смоленського банку існує також кредитна програма «АВТО +».

В рамках цього автокредиту можна отримати кошти на купівлю нової або старої машини.

Сума кредиту становить від 50 тисяч рублів або рівною суми в доларах або євро до півтора мільйонів рублів. Початковий внесок по автокредиту становить від 10% вартості машини. Чим він вищий, тим нижче процентна ставка по кредиту.

Даний автокредит відрізняється досить високими процентними ставками. Для нової машини процентні ставки складають 25% (або 23% при страховці життя і здоров'я позичальника) річних при первинному внеску від 10% до 30%.

Якщо внесок від 30% до 50% вартості машини, процентна ставка по автокредиту буде 23% і 21% відповідно. А якщо початковий внесок вище 50%, відсоткова ставка становитиме 21% і 19%. При покупці уживаної машини початковий внесок повинен бути більше 50% вартості, а ставка буде 30% і 28% річних.

Наступний кредит на покупку машини надається в рамках програми з простою назвою «Автокредитування».

У даній програмі позичальник може отримати кредит за відсотковою ставкою від 8, 13% річних. Сума кредитування - від 300 тисяч до трьох мільйонів рублів, термін - від року до п'яти років. Даний автокредит доступний тільки в разі купівлі машини в автоцентрах, з якими у Смоленського банку є угода.

Поки такий документ укладений між Смоленським банком і ТЦ «Контакт» в Печерську.

Є також варіант даної програми кредитування за програмою державного субсидування автокредитів. Також у Смоленського банку діє програма «Автокредит бізнесу», в рамках якої кошти на покупку машини вартістю до 2 мільйонів рублів може отримати індивідуальний підприємець. Ставка по кредиту складає від 16% до 18% річних.

Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

УРАЛСИБ і АК БАРС все активніше видають своїм клієнтам іпотеку 21 серпня 2012 23:44 БАНК ... Більше

«Зі знаком якості» від Лівобережного - мінімум 150 тис. без застави 27 серпня 2012 16:01 Банк Лівобережний, оцінивши попит з боку малого і ... Більше

Особливості отримання кредитки поштою Оформити та отримати карту, не відвідуючи офіс банку, цілком можливо.Сьогодні переважна більшість російських банків пропонують позичальникам ... Більше

З 1 січня по 1 липня 2012 року банк ВТБ24 ... Більше

Індивідуальний підприємець і банк - вибудовуємо взаємини Індивідуальний підприємець, роблячи сьогодні вибір між можливостями кредитування, повинен визначити, що для ... Більше

Популярне