Главная » Вигідний споживчий кредит. Де взяти споживчий кредит вигідно » Автокредит Смоленського банку можна отримати у будь-якому автосалоні


Автокредит Смоленського банку можна отримати у будь-якому автосалоні

Автокредит Смоленського банку можна отримати у будь-якому автосалоні

4 липня 2012 0:00

Тепер автокредит Смоленського банку по програмі «Автолайф» можна отримати для покупки автомобіля в будь-якому автосалоні. До цього кредит можна було використовувати для покупки машини тільки в автосалонах-партнерах Смоленського банку. Дана програма діє на сьогоднішній день в Смоленській області - основній території роботи Смоленського банку.

Рішення надавати кредит на покупку машин в будь-яких автосалонах було прийнято 1 липня 2012 року, тоді ж воно і почало діяти. Автокредит за програмою «Автолайф» дозволяє купити машину в кредит на суму від 300 тисяч до трьох мільйонів рублів або на еквівалентну суму в доларах або євро. Мінімальна процентна ставка - 10,56% річних.

Ставка визначається в залежності від платоспроможності позичальника і економічних можливостей подав заявку на кредит особи.

Термін автокредиту - від року до п'яти років. Дана програма кредитування дозволяє отримати необхідну на покупку суму грошей без надання документів, що підтверджують дохід і зайнятість клієнта. Первоначаьний внесок по кредиту теж відсутня, а набір необхідних документів мінімальний.

Крім даного автокредиту у Смоленського банку на території його області дії існують ще п'ять програм кредитування. Відзначимо, що банк також активно працює в Москві і області, але там умови програм кредитування дещо відрізняються від смоленських. Програма схожа багато в чому на програму «Автокредит - будь-який салон».

Крім автокредиту «Автолайф» у Смоленського банку існує також кредитна програма «АВТО +».

В рамках цього автокредиту можна отримати кошти на купівлю нової або старої машини.

Сума кредиту становить від 50 тисяч рублів або рівною суми в доларах або євро до півтора мільйонів рублів. Початковий внесок по автокредиту становить від 10% вартості машини. Чим він вищий, тим нижче процентна ставка по кредиту.

Даний автокредит відрізняється досить високими процентними ставками. Для нової машини процентні ставки складають 25% (або 23% при страховці життя і здоров'я позичальника) річних при первинному внеску від 10% до 30%.

Якщо внесок від 30% до 50% вартості машини, процентна ставка по автокредиту буде 23% і 21% відповідно. А якщо початковий внесок вище 50%, відсоткова ставка становитиме 21% і 19%. При покупці уживаної машини початковий внесок повинен бути більше 50% вартості, а ставка буде 30% і 28% річних.

Наступний кредит на покупку машини надається в рамках програми з простою назвою «Автокредитування».

У даній програмі позичальник може отримати кредит за відсотковою ставкою від 8, 13% річних. Сума кредитування - від 300 тисяч до трьох мільйонів рублів, термін - від року до п'яти років. Даний автокредит доступний тільки в разі купівлі машини в автоцентрах, з якими у Смоленського банку є угода.

Поки такий документ укладений між Смоленським банком і ТЦ «Контакт» в Печерську.

Є також варіант даної програми кредитування за програмою державного субсидування автокредитів. Також у Смоленського банку діє програма «Автокредит бізнесу», в рамках якої кошти на покупку машини вартістю до 2 мільйонів рублів може отримати індивідуальний підприємець. Ставка по кредиту складає від 16% до 18% річних.

Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Росбанк видає пластикові карти при відкритті дитячих вкладів Росбанк запустив два дитячих ощадних вкладу, розрахованих на дітей різного віку."Еталон Дитячий +" ... Більше

Кредитна картка банку ЮніКредит - карти MasterCard, UEFA, S7 UniCredit У ... Більше

Відстежити роботу Ренесанс Кредиту за запитом допоможе SMS 28 серпня 2012 20:37 Банк Ренесанс Кредит «включив» ... Більше

Оплата кредитних карт В даний час, як правило, всі банки випускають кредитні карти безкоштовно.Однак, більшість послуг по ... Більше

ТСК-Іпотека ввела для ріелторів КВІК-розрахунок можливої іпотеки 20 серпня 2012 10:53 КВІК-розрахунок - так називається ... Більше

Популярне