Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Військова іпотека іпотека для військовослужбовців у банку купити квартиру по військовій іпотеці


Військова іпотека: іпотека для військовослужбовців у банку, купити квартиру по військовій іпотеці

Військова іпотека в банку ВТБ24 - програма Іпотека для військових

Житлова проблема залишається найбільш злободенною серед труднощів, які ставить перед людиною життя. У Росії дуже багато соціальних груп, які потребують у власному житлі, одна з них - військові. Для вирішення житлової проблеми військовослужбовців розроблялися різні програми. І хоча вони все переслідували одну мету - поліпшення житлових умов, яких-небудь істотних змін не відбулося. За даними військового міністерства, житла потребують близько 160 тисяч сімей захисників нашої батьківщини.

Сьогодні військовому людині отримати у власність заповітну житлоплощу, виходячи з аналізу існуючих можливостей, реальніше всього за допомогою військової іпотеки, більш відомої під ім'ям «накопичувально-іпотечна система» (НІС). У серпні 2004 року Рада Федерації схвалила Федеральний Закон № 117-ФЗ «Про накопичувально-іпотечній системі житлового забезпечення військовослужбовців», розробка ж програми «Військова іпотека» почалася пізніше - в 2007 році. Якщо коротко, то сенс даної системи зводиться до того, що для військовослужбовця, який укладає договір про входження в НІС (накопичувально-іпотечна система), відкривається спеціальний іменний банківський рахунок, на який протягом двадцяти років держава щорічно перераховує деяку суму грошей.

Це дозволить через якийсь час, роки через три роки, використовувати накопичені гроші в якості початкового внеску для придбання квартири в тому чи іншому місті. Частину грошей, що можна взяти в кредит у будь-якому комерційному банку. Таким чином, людина отримує у власність квартиру. Поки він служить, квартиру можна здавати у найми (це додаткові гроші). При цьому держава в колишньому режимі щорічно перераховує учаснику НІС суму грошей.

Унікальність військової іпотеки полягає в тому, що взяти в ній участь може і той військовослужбовець, який вже має у власності житло. Порядок входження в НІС на порядок простіше, ніж у варіанті з ГЖС (державні житлові сертифікати). Достатньо написати і подати заяву встановленої форми.

Учасниками програми військової іпотеки можуть стати офіцери і контрактники (рядові, сержанти і т.д.). Є правда одне «але», яке стосується контрактників. Вони зможуть стати учасниками військової іпотеки тільки після укладення другого контракту, а скористатися накопиченими коштами на своєму рахунку лише після укладення третій контракт. Тобто доступ до грошей стане можливим, саме раннє, через сім років служби. Перший кредит за програмою був виданий в травні 2009 року.

В даний час учасниками даної системи є двадцять дві тисячі чоловік. Головне достоїнство військової іпотеки полягає у виборі. Раніше військовослужбовець, як правило, якщо і отримував квартиру, то тільки там, де закінчував службу.

Завдяки накопичувально-іпотечній системі тепер він може вибирати будь-яке місто Російської Федерації, в якому він бажає оселитися після своєї відставки. 18 листопада 2010

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Овердрафт - банківський кредит овердрафт, форми і розрахунок овердрафту Юридичні особи та індивідуальні підприємці, що мають у банку розрахунковий рахунок, можуть скористатися ... Більше

Кредитна карта Смоленського банку видається за ставкою 19% річних 19 ... Більше

Інвестторгбанк випустить цінні іпотечні папери загальним обсягом майже в 3 млрд рублів 6 липня 2012 17:37 ... Більше

Альфа-Банк в Санкт-Петербурзі «Альфа-Банк» був заснований в 1990 році і являє собою універсальну ... Більше

Картки із кредитним лімітом Кредитні карти все міцніше входять в ... Більше

Популярне