Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотеку за одну годину видає Ханти-Мансійський Банк


Іпотеку за одну годину видає Ханти-Мансійський Банк

Ханти-Мансійський і Газпромбанк оголосили про спільну з Єкатеринбурзький забудовником акції

4 липня 2012 0:00

Ханти-Манскійскій Банк почав надавати іпотечний кредит за одну годину. Однойменна програма іпотечного кредитування була створена банком спільно з будівельною фірмою «Главстрой-СПб». Програма вже почала діяти в Санкт-Петербурзі.

Основний напрямок даної програми - видача іпотечних кредитів на покупку житлової площі в третьої черги будівництва житлового комплексу «Північна долина». Спеціально для продажу цього житла і була створена Нови програма іпотечного кредитування, названа «Іпотека за одну годину».

Спеціально для покупців житла в головному офісі будівельної компанії «Главстрой-СПб» відкрили офіс для консультацій з представником банку. У цьому офісі потенційних покупців квартир інформують про нові пропозиції по іпотечному кредитуванню, основні умови кредитування, у тому числі за програмою «Іпотека за одну годину», а також нададуть можливість для заповнення заявки на іпотечний кредит. Поки на сайті кредитної організації відсутня інформація по даній програмі іпотечного кредитування - це можна пов'язати з її відносною новизною.

На сьогоднішній день у Ханти-Мансійського банку існують декілька пропозицій по іпотечному кредитуванню - шість іпотечних програм і ще три кредити, пов'язаних з іпотечним і житловим кредитуванням. Перша програма іпотечного кредитування називається «Швидка іпотека». Даний іпотечний кредит дозволяє купити квартиру в будинку на етапі капітального виконання або купити будинок, що будується разом з житловим ділянкою, на якій він розташований.

Процентна ставка за даним іпотечним кредитом залежить від суми початкового внеску.

Максимальна сума кредитування - 10 мільйонів рублів. Так, при внеску від 0% до 20% вартості квартири, що купується процентна ставка для кредиту на покупку квартири становить 13,5% річних. При первинному внеску від 20% до 50% вартості процентна ставка для кредиту на покупку квартири складе 12,75% річних, для кредиту на покупку житлового будинку з ділянкою складе 13,75% річних.

Якщо початковий внесок вище 50% вартості житла, процентна ставка складе 12,5% для квартири і 13,5% для житлового будинку. Інша програма іпотечного кредитування називається «Стандарт».

Процентні ставки також залежать від суми початкового внеску. Якщо внесок становить від 0% до 20% вартості квартири, що купується (дана іпотечна програма призначена тільки для покупки такого житла), ставка складе 12,5%. Далі, з кроком в 10% вартості житла, що купується ставка знижується на 0,25% річних до 11,5% річних при сумі початкового внеску від 50% до 70% вартості квартири, що купується.

В рамках іпотечного кредиту «Новобудова» можна отримати кошти на купівлю приміщення на етапі будівництва, вже побудованого житла або на придбання готовго житла шляхом оплати паю. Процентна ставка до реєстрації прав власності на куповане житло знижується аналогічно кредитом «Стандарт» в залежності від розміру початкового внеску від 14,25% до 12% річних. З першого числа місяця, наступного за місяцем реєстрації прав на квартиру ставка знижується до 11% річних.

Також Ханти-Мансійський Банк надає іпотечні кредити в рамках програм «Малоповерхове житло», «Іпотечний кредит на придбання торгово-офісних приміщень» та «Іпотечний кредит на придбання земельних ділянок». Є ще кілька спеціальних іпотечних програм, призначених для конкретних покупок нерухомості в кредит.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Споживчий кредит в Банку Москви - Бистрокредіт, кредит готівкою, умови, вимоги У цій статті мова піде ... Більше

Алтайенергобанк впевнений в тому, що співпрацювати з Поштою Росії необхідно 25 квітня 2012 20:03 Алтайенергобанк підтримав ті ... Більше

Як користуватися кредитною картою Ощадбанку Найчастіше, у людей постає питання ... Більше

Банк Агропромкредит запустив експрес-програму кредитування автовласників 3 квітня 2012 16:55 Агропромкредит запустив «Автоекспрес» - нову кредитну програму, яка діє тепер у всіх філіях ... Більше

Альфа-Банк пропонує клієнтам відпочинок у кредит 22 березня 2012 12:54 Альфа-Банк оприлюднив подробиці проекту «з прицілом» на літо: тепер можна взяти у розстрочку туристичний тур.Другий ... Більше

Популярне