Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотеку в Новому Оккервіль надає Ханти-Мансійський Банк


Іпотеку в «Новому Оккервіль» надає Ханти-Мансійський Банк

Іпотеку в Новому Оккервіль надає Ханти-Мансійський Банк

4 серпня 2012 0:00

Іпотечні кредити на купівлю житла в комплексі «Новий Оккервіль» почав надавати Ханти-Мансійський Банк. Іпотечні кредити Ханти-Мансійського Банку надаються на купівлю квартир у другій черзі житлового комплексу. Іпотечні кредити для купівлі житла в «Новому Оккервіль» надаються Ханти-Мансійський Банком в Санкт-Петербурзі.

Саме будівництво ведеться інвестиційно-будівельною компанією «ОЗДОББУД».

Нова будівля поповнило колекцію акредитованих об'єктів нерухомості для іпотеки Ханти-Мансійського Банку в Петербурзі - коментується ця угода в прес-релізі банку.

Іпотечний кредит на купівлю житла в комплексі «Новий Оккервіль» надається за ставкою від 12% до 14% річних. Після того, як нерухомість буде оформлена у власність позичальника, процентна ставка по кредиту буде знижена до 11% річних - повідомляється в офіційному матеріалі кредитної організації. Мінімальний початковий внесок за даним іпотечним кредитом становить 20% вартості житла, що купується.

Кредит надається Ханти-Мансійський Банком на суму від 300 тисяч до 8 мільйонів рублів.

Термін кредитування - від трьох до тридцяти років. Існує також можливість погасити іпотеку достроково, починаючи з другого місяця дії кредиту. Крім того, для погашення іпотеки Ханти-Мансійського Банку на покупку житла в «Новому Оккервіль» може бути використаний материнський капітал.

Також кредитна організація працює з державними субсидіями. Якщо позичальники зможуть отримати такі в рамках програми, наприклад, «Молода сім'я», банк прийме їх для погашення кредиту.

Це дозволить або зменшити розмір щомісячних виплат, або зменшити терміни іпотеки. Будівництво комплексу «Новий Оккервіль» буде завершено до 2016 року. Загальна площа комплексу складає 850 тисяч квадратних метрів.

Крім житла сюди входить і соціальна інфраструктура - школи, дитячі сади, магазини і так далі.

Іпотечні кредити за співпраці із забудовниками від Ханти-Мансійського Банку займають важливу роль у кредитному портфелі цієї організації - маючи складності в конкуренції з великими кредитними організаціями, наприклад, Ощадбанком, Ханти-Мансійський Банк орієнтується на роботу із забудовниками житла, які займаються продажем побудованих площ. На сьогоднішній день у Ханти-Мансійського Банку десятки партнерів з сотнями будівель в різних містах Росії. Іпотека завдяки цим програмам може бути надана не тільки в Москві або Санкт-Петербурзі, але і в Єкатеринбурзі, Сургуті, Новосибірську, Тюмені та інших містах Росії.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ануїтетні платежі і ануїтет по кредиту - розрахунок, у чому вигода Безсумнівно, при оформленні позики ... Більше

Агропромкредит збільшив ліміт споживчого кредиту 23 січня 2012 0:00 Ліміт споживчого кредиту «Родина», наданого банком «Агропромкредит», збільшений до трьох мільйонів рублів.Тепер кредит ... Більше

Розрахунок ефективної процентної ставки за кредитом, ефективна ставка Якщо говорити про ефективній процентній ставці (effective rate) у ... Більше

Споживчі кредити в 2012 році - тенденції, ставки, програми Більшість аналітиків сходяться на думці, що ... Більше

Альфа-Банк представляє загальноросійську виставку до 200-річчя Вітчизняної війни 1812 Альфа-Банк і газета "Комсомольська правда" організують загальноросійську виставку, присвячену ... Більше

Популярне