Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека в Альфа Банку особливості і умови іпотечного кредитування


Іпотека в Альфа Банку - особливості й умови іпотечного кредитування

Типові умови отримання іпотеки та оформлення іпотечного кредиту

Про іпотеку, банки, різні варіанти кредитування ми писали досить багато. У цьому матеріалі розповімо про особливості іпотечного кредитування в Альфа Банку. Почнемо з вимог, які пред'являє банк до потенційного позичальника. Вік - від 21-го року. Це варто відзначити, як особлива перевага іпотеки Альфа-Банку, у більшості банків мінімальний вік позичальника за іпотечним кредитом - 23, а то і 25 років.

Що ще примітно, чого я не зустрічав ні у одного з банків, позичальником може бути і не громадянин РФ. Що стосується прописки, то у Альфа-Банку є така «фішка»: немає вимоги до постійної реєстрації в регіоні придбання нерухомості: наприклад, ви можете подати документи і отримати схвалення на кредит в Москві, а квартиру купити в Санкт-Петербурзі. Кредит можу отримати й індивідуальні підприємці, і власники (засновники) бізнесу. Банк дозволяє підтвердити дохід будь-яким способом: за формою 2-ПДФО, довідкою за формою банку, бухгалтерської та управлінської звітністю. Відзначимо, що банк дозволяє підсумовувати дохід подружжя і виступати їм в якості созаемщиков.

Дуже дивно, але банк не особливо афішує перелік документів, які необхідно надати бажаючим отримати кредит. Точно також, я ніде не знайшов типових зразків документів: кредитний договір, договір поруки, договір застави. Зате, що дуже зручно - на всіх сторінках сайту, присвячених іпотеці, є посилання на іпотечний калькулятор Альфа Банку, в якому можна покроково розрахувати або суму кредиту, в залежності від ваших доходів, або зрозуміти, який дохід необхідно мати, щоб отримати бажану суму. Заявку на іпотечний кредит в Альфа Банку можна залишити онлайн або по телефону, в такому випадку попереднє рішення буде прийнято протягом 3-5 днів. Після отримання попереднього схвалення необхідно буде під'їхати в банк і надати оригінали документів, на підставі яких банк виносить рішення.

В даний час банк пропонує чотири види іпотечних програм: - кредит на придбання готових квартир на вторинному ринку, - цільовий кредит під заставу наявної квартири, - кредит на покупку приватного будинку, котеджу, - рефінансування іпотечних кредитів, виданих іншими банками. На жаль, але іпотечних кредитів на пайове будівництво (новобудови) Альфа-Банк не дає, ну, якщо тільки під заставу вже наявної нерухомості. Трохи нижче ми детально розповімо про перерахованих програмах, зараз коротко позначимо базові умови іпотеки в Альфа Банку: - обов'язкове страхування майна та страхування фінансової відповідальності позичальника протягом всього терміну кредитування; - ануїтетний спосіб гасіння платежів; - можливість дострокового погашення. Іпотека в Альфа Банку також може бути оформлена через мережу партнерів: агентств нерухомості та іпотечних брокерів. Якщо ви оформляєте операцію через одного з таких партнерів, банк знижує відсоткову ставку на 0,5%.

Треба сказати, непогана пропозиція, особливо, якщо врахувати, що такий агент ще й допоможе оформити всі документи максимально швидко відповідно до вимог банку. А ось що стосується додаткових комісій і зборів, то нас «чекає» красива вітіювата фраза «збори банку відповідно до тарифів», так що позичальника можуть чекати неприємні сюрпризи в процесі оформлення та погашення кредиту. Однак у даний момент комісія за розгляд кредитної заявки і за видачу кредиту не стягується. Так що наш вам «традиційний» порада: навіть перед подачею кредитної заявки, а вже тим більше перед підписанням кредитного договору обов'язково уточніть, які додаткові витрати вам доведеться понести при оформленні іпотеки в Альфа-Банку. До речі, зверніть увагу, що процентні ставки по іпотеці банку відрізняються по регіонах.

Так що, якщо дивіться інформацію на офіційному сайті Альфа Банку, переконайтеся, що в налаштуваннях встановлений потрібний вам регіон. Придбання квартири на вторинному ринку Безумовною перевагою цієї іпотечної програми є те, що мінімальний початковий внесок допускається в розмірі 10% від вартості квартири, що купується.

Треба відзначити, що деякі банки пропонують такий «шоколадний» варіант, звичайно з вас вимагають 20, а то і 30%. Але є в програмі і «ложка дьогтю»: придбати квартиру можна не по всій країні, а тільки в певному переліку міст (Москва, Санкт-Петербург, Барнаул, Єкатеринбург, Красноярськ, Нижній Новгород, Новосибірськ, Перм, Самара, Тольятті, Уфа, Челябінськ, Ярославль та інші). Кредит за цією програмою надається на термін від 5 до 25 років і тільки в рублях. Відсоткова ставка залежить від терміну кредиту, від форми підтвердження доходу, а також від вашого «відношення» до Альфа-Банку. Що мається на увазі?

Якщо ви є співробітником корпоративного клієнта банку (отримуєте зарплату на їх пластикову карту або працюєте в компанії, яка акредитована банком), ви можете розраховувати на процентну ставку в розмірі від 12,95% (на 5 років з підтвердженням доходу за формою 2-ПДФО) до 14,55%. (Підтвердження доходу за форма банку і термін кредиту 21-25 років). Для всіх інших клієнтів ставка буде на 1 процентний пункт вище. Для індивідуальних підприємців та власників бізнесу процентна ставка складе 15,25% річних. Є в цих декларованих ставках і «підступ» - ці ставки дійсні за умови добровільного страхування життя та втрати працездатності, а також титулу власності. Якщо ви відмовитеся від цього, то ставка буде на 3% річних більше.

Якщо ви готові внести більше 20% від вартості квартири, що купується, то сума кредиту може бути набагато більше, при підтвердженні свого доходу довідкою за формою 2-ПДФО - до 45 млн.руб., І кредит можна буде отримати не тільки в рублях, але і в доларах США. За процентною ставкою, треба сказати, економія буде невелика, її вам знизять в середньому на 0,15% річних за кредитами в рублях. У доларах відсоткова ставка становитиме 11,2-12,9% річних, мінімальна ставка буде при терміні кредитування до 5 років і підтвердженні довідкою за формою 2-ПДФО.

Кредит під заставу наявної квартири Альфа-Банк, по суті, пропонує вам взяти кредит готівкою на одну з наступних цілей: - на пайову участь у будівництві нової квартири, - на придбання готової квартири, - на рефінансування кредиту в іншому банку. За умовами надання даний вид іпотеки дуже схожий на просту іпотеку на придбання готового житла, той же максимальний термін, ті ж вимоги до позичальника і пакету документів. Відсоткова ставка залежить від терміну кредиту і форми підтвердження доходу: від 13,80% (термін кредиту 5 років і підтвердження доходу довідкою за формою 2-ПДФО) до 18,25% (термін 21-25 років і довідка за формою банку). Якщо ви працює в компанії, що відноситься до корпоративних клієнтів банку, то ставка за кредитом для вас буде знижена до 0,8% річних.

По іпотеці в доларах Альфа-Банк, аналогічним чином, запропонує 10,9-14,1%, ну і «знижку» для працівників корпоративних клієнтів в розмірі до 0,5%. Індивідуальним підприємцям і власникам бізнесу буде запропонована процентна ставка 16,85% по іпотеці в рублях і 13,15% - у доларах. Якщо ви при цьому ще й будете акредитовані як корпоративний клієнт Альфа-Банку, то вам зменшать ставку на 0,8%.

Підкреслимо, що описані ставки дійсні тільки у випадку, якщо ви ще додатково і добровільно застрахуєте свої життя і здоров'я, а інакше «плюси» до ставки ще 3% річних. Кредит на купівлю приватного будинку Даний вид іпотеки в Альфа-Банку можна отримати тільки на покупку готового будинку, та й то тільки в деяких регіонах (Московська, Ленінградська, Свердловська, Нижегородська, Новосибірська, Самари, Челябінська, Ярославська області, Красноярський, Пермський краю, Республіки Башкортостан).

Кредит надається і в рублях, і в доларах США, але в сумі від 1 до 15 млн. рублів або від 50 000 до 500 000 доларів. Мінімальний початковий внесок повинен становити 40% від вартості придбаного будинку. Процентна ставка за даним видом іпотеки, треба сказати, набагато вище, ніж за стандартними іпотечними програмами.

За кредитом в рублях при терміні кредитування 21-25 років і підтвердженні доходу довідкою не по формі 2-НДФЛ процентна ставка в рублях буде 15,95%, у валюті - 13,10%. І це без страховки, а то плюс ще 3%. Ну і, якщо підтверджуєте дохід довідкою за формою банку, ставка за кредитом буде на 4 - 7% вище. Примітно, що за даною програмою не передбачені пільги по процентній ставці для тих, хто відноситься до категорії корпоративних клієнтів, ставка однакова для всіх.

Є у Альфа-Банку і спільні з готовими котеджними селищами іпотечні програми, зокрема, з котеджними селищами бізнес-класу «Крекшино», «Шелестово», клубними селищами бізнес-класу «Зелений гай», «Королівські сосни», «Фірсановка Лайф» . При купівлі котеджу і таун-хауса в цих селищах надається знижка до відсоткової ставки по іпотеці в розмірі 3% річних. Рефінансування іпотечних кредитів Щодо вже «традиційна» програма для позичальників з інших банків, Альфа-Банк пропонує кредит для цілей погашення раніше отриманого іпотечного кредиту в іншому банку.

Вимоги по пакету документів і до позичальника такі ж як за звичайними іпотечними програмами, а от умови відрізняються. Максимальна сума кредиту складе не більше 80% від оціночної вартості квартири в рублях і не більше 60% - за кредитами у валюті. Процентна ставка також залежить і від терміну, і від форми підтвердження доходу: мінімальна ставка буде при терміні до 5 років і довідці 2-ПДФО - 12,5% в рублях і 10,2% у валюті, максимальна - при терміні 21-25 років і довідці за формою банку - 16,15% в рублях і 12,90% у валюті.

Для співробітників акредитованих компаній-роботодавців ставка знижується на 0,5%. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 5 червня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредити малому бізнесу від Росгосстрах БАНКУ Наталія Блінова, директор департаменту корпоративного бізнесу Росгосстрах БАНКУ відповідає на запитання кореспондента Занімаем.ру про те, як ... Більше

Кредитні брокери Інтерв'ю з експертами Олена Пономарьова Фосборн Хоум Денис Лисак НеваФінанс Борис Ротенштейн 100 Кредітов.ru Денис Лисак НеваФінанс Олена Зотова і Роман Лоцман Фосборн Хоум "Фосборн ... Більше

УРАЛСИБ і АК БАРС все активніше видають своїм клієнтам іпотеку 21 серпня 2012 23:44 БАНК ... Більше

Агробізнес Пермського краю отримає майже півмільярда субсидій по кредитах 3 квітня 2012 16:38 Виробники сільськогосподарської продукції в Пермському краї в 2012 році можуть ... Більше

Сбербанк Росії в г Челябінськ - робота відділень, адреси філій, кредити, депозити, ... Більше

Популярне