Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека в Альфа Банку особливості і умови іпотечного кредитування


Іпотека в Альфа Банку - особливості й умови іпотечного кредитування

Типові умови отримання іпотеки та оформлення іпотечного кредиту

Про іпотеку, банки, різні варіанти кредитування ми писали досить багато. У цьому матеріалі розповімо про особливості іпотечного кредитування в Альфа Банку. Почнемо з вимог, які пред'являє банк до потенційного позичальника. Вік - від 21-го року. Це варто відзначити, як особлива перевага іпотеки Альфа-Банку, у більшості банків мінімальний вік позичальника за іпотечним кредитом - 23, а то і 25 років.

Що ще примітно, чого я не зустрічав ні у одного з банків, позичальником може бути і не громадянин РФ. Що стосується прописки, то у Альфа-Банку є така «фішка»: немає вимоги до постійної реєстрації в регіоні придбання нерухомості: наприклад, ви можете подати документи і отримати схвалення на кредит в Москві, а квартиру купити в Санкт-Петербурзі. Кредит можу отримати й індивідуальні підприємці, і власники (засновники) бізнесу. Банк дозволяє підтвердити дохід будь-яким способом: за формою 2-ПДФО, довідкою за формою банку, бухгалтерської та управлінської звітністю. Відзначимо, що банк дозволяє підсумовувати дохід подружжя і виступати їм в якості созаемщиков.

Дуже дивно, але банк не особливо афішує перелік документів, які необхідно надати бажаючим отримати кредит. Точно також, я ніде не знайшов типових зразків документів: кредитний договір, договір поруки, договір застави. Зате, що дуже зручно - на всіх сторінках сайту, присвячених іпотеці, є посилання на іпотечний калькулятор Альфа Банку, в якому можна покроково розрахувати або суму кредиту, в залежності від ваших доходів, або зрозуміти, який дохід необхідно мати, щоб отримати бажану суму. Заявку на іпотечний кредит в Альфа Банку можна залишити онлайн або по телефону, в такому випадку попереднє рішення буде прийнято протягом 3-5 днів. Після отримання попереднього схвалення необхідно буде під'їхати в банк і надати оригінали документів, на підставі яких банк виносить рішення.

В даний час банк пропонує чотири види іпотечних програм: - кредит на придбання готових квартир на вторинному ринку, - цільовий кредит під заставу наявної квартири, - кредит на покупку приватного будинку, котеджу, - рефінансування іпотечних кредитів, виданих іншими банками. На жаль, але іпотечних кредитів на пайове будівництво (новобудови) Альфа-Банк не дає, ну, якщо тільки під заставу вже наявної нерухомості. Трохи нижче ми детально розповімо про перерахованих програмах, зараз коротко позначимо базові умови іпотеки в Альфа Банку: - обов'язкове страхування майна та страхування фінансової відповідальності позичальника протягом всього терміну кредитування; - ануїтетний спосіб гасіння платежів; - можливість дострокового погашення. Іпотека в Альфа Банку також може бути оформлена через мережу партнерів: агентств нерухомості та іпотечних брокерів. Якщо ви оформляєте операцію через одного з таких партнерів, банк знижує відсоткову ставку на 0,5%.

Треба сказати, непогана пропозиція, особливо, якщо врахувати, що такий агент ще й допоможе оформити всі документи максимально швидко відповідно до вимог банку. А ось що стосується додаткових комісій і зборів, то нас «чекає» красива вітіювата фраза «збори банку відповідно до тарифів», так що позичальника можуть чекати неприємні сюрпризи в процесі оформлення та погашення кредиту. Однак у даний момент комісія за розгляд кредитної заявки і за видачу кредиту не стягується. Так що наш вам «традиційний» порада: навіть перед подачею кредитної заявки, а вже тим більше перед підписанням кредитного договору обов'язково уточніть, які додаткові витрати вам доведеться понести при оформленні іпотеки в Альфа-Банку. До речі, зверніть увагу, що процентні ставки по іпотеці банку відрізняються по регіонах.

Так що, якщо дивіться інформацію на офіційному сайті Альфа Банку, переконайтеся, що в налаштуваннях встановлений потрібний вам регіон. Придбання квартири на вторинному ринку Безумовною перевагою цієї іпотечної програми є те, що мінімальний початковий внесок допускається в розмірі 10% від вартості квартири, що купується.

Треба відзначити, що деякі банки пропонують такий «шоколадний» варіант, звичайно з вас вимагають 20, а то і 30%. Але є в програмі і «ложка дьогтю»: придбати квартиру можна не по всій країні, а тільки в певному переліку міст (Москва, Санкт-Петербург, Барнаул, Єкатеринбург, Красноярськ, Нижній Новгород, Новосибірськ, Перм, Самара, Тольятті, Уфа, Челябінськ, Ярославль та інші). Кредит за цією програмою надається на термін від 5 до 25 років і тільки в рублях. Відсоткова ставка залежить від терміну кредиту, від форми підтвердження доходу, а також від вашого «відношення» до Альфа-Банку. Що мається на увазі?

Якщо ви є співробітником корпоративного клієнта банку (отримуєте зарплату на їх пластикову карту або працюєте в компанії, яка акредитована банком), ви можете розраховувати на процентну ставку в розмірі від 12,95% (на 5 років з підтвердженням доходу за формою 2-ПДФО) до 14,55%. (Підтвердження доходу за форма банку і термін кредиту 21-25 років). Для всіх інших клієнтів ставка буде на 1 процентний пункт вище. Для індивідуальних підприємців та власників бізнесу процентна ставка складе 15,25% річних. Є в цих декларованих ставках і «підступ» - ці ставки дійсні за умови добровільного страхування життя та втрати працездатності, а також титулу власності. Якщо ви відмовитеся від цього, то ставка буде на 3% річних більше.

Якщо ви готові внести більше 20% від вартості квартири, що купується, то сума кредиту може бути набагато більше, при підтвердженні свого доходу довідкою за формою 2-ПДФО - до 45 млн.руб., І кредит можна буде отримати не тільки в рублях, але і в доларах США. За процентною ставкою, треба сказати, економія буде невелика, її вам знизять в середньому на 0,15% річних за кредитами в рублях. У доларах відсоткова ставка становитиме 11,2-12,9% річних, мінімальна ставка буде при терміні кредитування до 5 років і підтвердженні довідкою за формою 2-ПДФО.

Кредит під заставу наявної квартири Альфа-Банк, по суті, пропонує вам взяти кредит готівкою на одну з наступних цілей: - на пайову участь у будівництві нової квартири, - на придбання готової квартири, - на рефінансування кредиту в іншому банку. За умовами надання даний вид іпотеки дуже схожий на просту іпотеку на придбання готового житла, той же максимальний термін, ті ж вимоги до позичальника і пакету документів. Відсоткова ставка залежить від терміну кредиту і форми підтвердження доходу: від 13,80% (термін кредиту 5 років і підтвердження доходу довідкою за формою 2-ПДФО) до 18,25% (термін 21-25 років і довідка за формою банку). Якщо ви працює в компанії, що відноситься до корпоративних клієнтів банку, то ставка за кредитом для вас буде знижена до 0,8% річних.

По іпотеці в доларах Альфа-Банк, аналогічним чином, запропонує 10,9-14,1%, ну і «знижку» для працівників корпоративних клієнтів в розмірі до 0,5%. Індивідуальним підприємцям і власникам бізнесу буде запропонована процентна ставка 16,85% по іпотеці в рублях і 13,15% - у доларах. Якщо ви при цьому ще й будете акредитовані як корпоративний клієнт Альфа-Банку, то вам зменшать ставку на 0,8%.

Підкреслимо, що описані ставки дійсні тільки у випадку, якщо ви ще додатково і добровільно застрахуєте свої життя і здоров'я, а інакше «плюси» до ставки ще 3% річних. Кредит на купівлю приватного будинку Даний вид іпотеки в Альфа-Банку можна отримати тільки на покупку готового будинку, та й то тільки в деяких регіонах (Московська, Ленінградська, Свердловська, Нижегородська, Новосибірська, Самари, Челябінська, Ярославська області, Красноярський, Пермський краю, Республіки Башкортостан).

Кредит надається і в рублях, і в доларах США, але в сумі від 1 до 15 млн. рублів або від 50 000 до 500 000 доларів. Мінімальний початковий внесок повинен становити 40% від вартості придбаного будинку. Процентна ставка за даним видом іпотеки, треба сказати, набагато вище, ніж за стандартними іпотечними програмами.

За кредитом в рублях при терміні кредитування 21-25 років і підтвердженні доходу довідкою не по формі 2-НДФЛ процентна ставка в рублях буде 15,95%, у валюті - 13,10%. І це без страховки, а то плюс ще 3%. Ну і, якщо підтверджуєте дохід довідкою за формою банку, ставка за кредитом буде на 4 - 7% вище. Примітно, що за даною програмою не передбачені пільги по процентній ставці для тих, хто відноситься до категорії корпоративних клієнтів, ставка однакова для всіх.

Є у Альфа-Банку і спільні з готовими котеджними селищами іпотечні програми, зокрема, з котеджними селищами бізнес-класу «Крекшино», «Шелестово», клубними селищами бізнес-класу «Зелений гай», «Королівські сосни», «Фірсановка Лайф» . При купівлі котеджу і таун-хауса в цих селищах надається знижка до відсоткової ставки по іпотеці в розмірі 3% річних. Рефінансування іпотечних кредитів Щодо вже «традиційна» програма для позичальників з інших банків, Альфа-Банк пропонує кредит для цілей погашення раніше отриманого іпотечного кредиту в іншому банку.

Вимоги по пакету документів і до позичальника такі ж як за звичайними іпотечними програмами, а от умови відрізняються. Максимальна сума кредиту складе не більше 80% від оціночної вартості квартири в рублях і не більше 60% - за кредитами у валюті. Процентна ставка також залежить і від терміну, і від форми підтвердження доходу: мінімальна ставка буде при терміні до 5 років і довідці 2-ПДФО - 12,5% в рублях і 10,2% у валюті, максимальна - при терміні 21-25 років і довідці за формою банку - 16,15% в рублях і 12,90% у валюті.

Для співробітників акредитованих компаній-роботодавців ставка знижується на 0,5%. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 5 червня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

DeltaCredit про ринок іпотечного кредитування - аналіз ринку іпотеки Марина Полякова, керівник Аналітичного центру DeltaCredit, розповідає «Занімаем.Ру» про стан ринку іпотеки, про прогнози ... Більше

Банк ЗЕНІТ отримав підтвердження рейтингів від агенції Moody's, а також відкрив новий офіс в Іжевську 2 ... Більше

Кредитні картки з 18, 19, 20 років і з ... Більше

Який банківський сервіс найбільш популярний в Росії? До сервісам дистанційного банківського обслуговування ... Більше

Банк Казані і Російський Трастовий Банк підтримує малий бізнес, а Ощадбанк і Абсолют Банк - бізнес ... Більше

Популярне