Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека ОТП Банку умови іпотечного кредитування в банку


Іпотека ОТП Банку - умови іпотечного кредитування в банку

Россельхозбанк видає споживчі кредити без забезпечення

Як і більшість банків, ОТП Банк пропонує іпотеку на покупку готових квартир, котеджів разом із землею, на якій вони стоять, а також просто кредити під заставу наявної у вас нерухомості на різні цілі й потреби. Іпотека в ОТП Банку не надається для цілей пайового будівництва. Вимоги до позичальника Отже, хто ж може розраховувати на отримання іпотеки ОТП Банку? Громадянин у віці від 21 року, при це особливо вказується, що громадянин повинен бути дієздатним.

Загальний трудовий стаж для працюючих за наймом повинен становити два роки, при цьому на останньому місці роботи необхідно потрудитися як мінімум чотири місяці. Що примітно, іпотечний кредит можуть отримати індивідуальні підприємці і власники бізнесу. Головне, щоб термін існування бізнесу або безпосереднього заняття підприємницькою діяльністю, я так розумію, з моменту формальної реєстрації юридичної особи або громадянина як індивідуального підприємця був не менше одного року.

І дуже, мабуть боятися, що позичальника можуть забрати в армію, особи чоловічої статі призовного віку повинні надати військовий квиток. Які документи доведеться зібрати майбутньому позичальникові, є працівником по найму (для ІП і власників бізнесу пакет ширше)? Обов'язковими до надання є: - паспорт громадянина РФ, - копія шлюбного контракту, якщо є, - завірена роботодавцем копія трудової книжки з обов'язковою відміткою, що працює по теперішній час, - копія трудового договору, теж завірена роботодавцем, - для чоловіків у віці до 27 років необхідно надати військовий квиток з відмітками про проходження військової служби, постановкою на облік у військкоматі або з відміткою про непридатність до військової служби, - дохід дозволяється підтвердити тільки довідкою за формою 2-ПДФО або податковою декларацією, ніякі інші документи, що підтверджують отримання вами додаткових доходів ОТП Банком не приймаються. Якщо ви зареєстровані в якості індивідуального підприємця або займаєтеся приватною практикою, наприклад, адвокатською, то вам обов'язково необхідно надати наступні документи: - паспорт, - свідоцтво про державну реєстрацію, - «свіжу» виписку з єдиного Державного реєстру індивідуальних підприємців, - свідоцтва та патенти, які обов'язкові для здійснення основного виду діяльності, - приватні нотаріуси, детективи, охоронці та інші, хто може займатися професійною діяльністю без реєстрації як ІП, надають документи, які підтверджують, що вони, дійсно, можуть цим займатися, - для підтвердження доходів слід надати декларацію за формою 3-НДФЛ.

Для підвищення шансів схвалення заявки на іпотеку в ОТП Банку ви можете надати: - копію посвідчення водія, - документи про освіту та підвищення кваліфікації, - підтвердження вашої хорошої кредитної історії в іншому банку, - свідоцтва про державну реєстрацію права власності на належне вам дороге майно, - документи, що підтверджують володіння вами цінними паперами. Отримати іпотеку в ОТП Банку може тільки громадянин РФ, а ось созаемщиком або поручителем по іпотеці, що примітно, може виступити і громадянин іншої країни. Від созаемщика або поручителя потрібно тільки надати паспорт.

Іпотечні програми Іпотека ОТП Банку характеризується такими особливостями: - обов'язково страхування придбаної квартири від ризиків загибелі та пошкодження, а також позичальника від хвороби і смерті протягом всього терміну кредитування (поблажка, щоправда, є - страхова сума перераховується щорічно пропорційно зменшенню основного боргу), - за видачу кредиту стягується комісія в розмірі 1% від суми одержуваного кредиту, це не поширюється на випадки придбання квартири в іпотеку багатодітною сім'єю, - обов'язково поручительство чоловіка, - штраф за прострочення платежу - потрійна процентна ставка. Найбільш затребувана іпотечна програма банку - іпотека на покупку готового житла, квартири, або житлового будинку.

Кредит надається не тільки в традиційних для російських банків валютах (долар, євро і рубль), але і у швейцарських франках. Максимальний термін кредиту може бути 30 років. Мінімальний розмір початкового внеску становить 20%, якщо ви плануєте придбати квартиру, і 30%, якщо купуєте котедж або окремо стоїть житловий будинок.

Що примітно, разом з котеджем в кредит можна придбати землю або договір довгострокової оренди земельної ділянки. Процентні ставки можуть бути фіксованими на весь термін кредитного договору, а можуть бути «плаваючими». При виборі варіанту з фіксованими процентними ставками мінімальна ставка по кредиту в рублях буде 13,5% (при терміні кредитування до 10 років), максимальна - 15,5% (термін 20-30 років).

За кредитами у валюті 9,9 і 11,9%, відповідно. Примітно, що в швейцарських франках ставка сама мінімальна: 9,1 і 11,1% при аналогічних умовах кредитування. Якщо ви вибираєте варіант з «плаваючою» відсотковою ставкою, то кожні півроку процентна ставка буде перераховуватися. За кредитами в рублях вона дорівнюватиме ставці MOSPRIME (розрахованої за кредитами на 6 місяців) + 9% річних, за кредитами у валюті - за ставкою LIBOR (за кредитами на строк 1 рік) + 8,5%.

Якщо ви не хочете страхувати життя і здоров'я - тоді за кредитами з фіксованою процентною ставкою вам доведеться платити на 7% в рік більше. За кредитами з плаваючою процентною ставкою доведеться платити не на 9% більше, ніж MOSPRIME, а на 14%. Наступна програма - це, по суті, споживчий кредит під заставу наявної у вас нерухомості. Важливе зауваження, такий кредит не дається індивідуальним підприємцям і власникам бізнесу, та й отримати його можна тільки в Москві, Санкт-Петербурзі, Омську і Самарі. Мінімальна сума кредиту в рублях становить від 435 000 рублів, в валюті - відповідний еквівалент.

Максимальна сума кредиту залежить від регіону, в якому ви звертаєтеся за кредитом, але не більше 80% від оціночної вартості об'єкта нерухомості. Процентна ставка за таким кредитом не залежить від терміну кредитування (максимум 20 років) і складає в рублях 16,5% річних, в доларах і євро - 14,5%, у швейцарських франках - 13,5%. Іпотека для багатодітних сімей Є у ОТП Банку спеціальна, пільгова, програма іпотечного кредитування багатодітних сімей. В рамках цієї програми банк не стягує 1% комісії від суми кредиту за його видачу, не потрібно страхування майна, життя та здоров'я.

В іншому умови кредитування такі ж, як і за стандартними програмами. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 30 травня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Пріоритет г Самара - кредити, послуги банку Про банк Банк Пріоритет ... Більше

Кредитування для бізнесу Кредитування підприємств малого та середнього бізнесу пов'язане з безліччю ризиків як для самих бізнесменів, так і для банків, ... Більше

"Східний Експрес" оформляє автокредити з доставкою У банку "Східний Експрес" стало можливим отримати кредит на покупку ... Більше

Як погасити кредит швидко і не на шкоду собі Взявши кредит, багато хто прагне швидко його ... Більше

Американська платіжна система Discover виходить на російський ринок Компанія Discover, один з ... Більше

Популярне