Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотека Газпромбанку - огляд умови іпотечних програм вимог до позичальників


Іпотека Газпромбанку - огляд умови іпотечних програм, вимог до позичальників

Банк ТРАСТ став учасником Об'єднаної розрахункової системи

Треба відзначити, що Газпромбанк не дуже активно рекламує свої кредитні іпотечні продукти, хоча вони того безумовно заслуговують. У Газпромбанку дуже привабливі умови по іпотеці, а також є цікаві кредитні програми. Коротенько про переваги іпотечних кредитів Газпромбанка: - мінімальний початковий внесок по купується в іпотеку квартирі складає всього 15%; - позичальником може бути працевлаштований, платоспроможний громадянин у віці від 22-х років; - максимальний термін кредиту складає 30 років; - можна самому вибрати тип погашення кредиту: щомісячно однакові суми (ануїтетом) чи інші графіки погашення заборгованості на підставі розраховуються банком по «хитрої» методикою на основі так званих «коефіцієнтів платоспроможності», розрахованих за річний період; - можна використовувати кошти материнського капіталу; - дострокове погашення можливе за всіма кредитним продуктам без будь-яких штрафних санкцій, хоч з першої дати, передбаченої графіком.

Єдине обмеження: часткове гасіння можливо тільки в дату чергового платежу (мабуть лінь перераховувати нараховані проценти до моменту вашого рішення), проте ж достроково можна погасити в будь-який момент часу.

У Газпромбанку є наступні комісії по іпотечних кредитах: - комісія за розгляд кредитної заявки: вона варіюється від 0,5% до 0,7% від суми кредиту (але не менше 16 949,15 рублів і не більше 59 322,03 рублів) - в залежності від «категорії» позичальника (працівники клієнтів банку, стратегічних клієнтів і т.д.). За повторний розгляд доведеться доплатити ще 3 559,32 рублів; - комісія за зміну умов кредитного договору (наприклад, за зміну графіка); - комісія за заміну об'єкта застави. Цікава "фішка", яку ви зустрінете не у всіх банків, обов'язково потрібно оформлення нотаріально посвідченого зобов'язання, що підтверджує відмову позичальника і членів сім'ї від права користування закладеною квартирою і обов'язок звільнити займану квартиру у разі звернення банком на неї стягнення.

В общем-то по закону про іпотеку банку ніщо не заважає в судовому порядку вилучити об'єкт застави, так що таке нотаріальне посвідчення - тільки зайві витрати для позичальника. Ще одна тактична хитрість Газпромбанку, в умовах кредитування написано, що обов'язково необхідно страхувати об'єкт застави від ризиків втрати, псування, втрати і т.д., а також страхування життя позичальника. При цьому є застереження, що від страхування життя можна відмовитися, але тоді ставка буде на 1% вище.

Так що будьте уважні, вам можуть запропонувати кредит без страховки, але при цьому викотять більш високу процентну ставку.

Наступний нюанс: неповнолітні діти не повинні бути співвласниками житлового приміщення, переданого в заставу за кредитом.

Тобто ви не можете купити в іпотеку квартиру та оформити частину власності на неповнолітніх дітей. Розумне з точки зору захисту банківських інтересів вимога, у випадку, якщо діти будуть співвласниками купленої в іпотеку квартири, і почнуться неплатежі за іпотечним кредитом, відібрати таку заставу буде вкрай проблематично, органи опіки завадять. Іпотека на готові квартири

Розглянемо «традиційну» іпотеку Газпромбанку - кредит на придбання готової квартири. Треба відзначити, що умови по іпотеці на готове житло в Газпромбанку дуже цікаві. На які квартири та заміські об'єкти нерухомості дає іпотечні кредити Газпромбанк?

З квартирами все зрозуміло - там вимоги щодо типові: - квартира повинна мати окремі від інших квартир ванну, туалет і кухню (ну, тобто не кімната в гуртожитку); - в квартирі повинні бути гаряче та холодне водопостачання; - квартири на останніх поверхах повинні мати в справному стані сантехнічне обладнання, двері, вікна та дах. Газпромбанк не дає іпотеку на: - кімнати в комунальних квартирах (у Москві і Московській області в принципі не дає, але для інших регіонів є винятки, наприклад, якщо ви купуєте всі кімнати в комунальній квартирі і потім оформляєте у власність та заставу всю квартиру цілком) ; - кімнати в будинках типу «малосімейка» і «гуртожиток»; - квартири в будинках з дерев'яними стінами; - квартири в «хрущовках» (5-поверхові будинках панельного типу), але це діє не у всіх регіонах, в Москві і Московській області діє. Мінімальний початковий внесок за іпотечним кредитом у Газпромбанку складає 15% у випадку, якщо іпотека береться на придбання готової квартири в місті і 20% - якщо планується придбати заміську нерухомість.

Мінімальна сума кредиту становить 300 000 рублів для регіональних філій і 600 000 - для Москви.

Максимальна сума кредиту, передбачена за цією програмою - 45 000 000 рублів. Чесно скажу, великих сум я не зустрічав ні в кого з банків. Мало того, є застереження, що при необхідній сумі понад 45000000 можливе кредитування за індивідуальною програмою.

Процентні ставки по іпотеці Газпромбанку дуже конкурентні і залежать від розміру початкового внеску: до 20% вартості квартири ставка по кредиту в рублях буде 12,5% (в доларах - 10,5), від до 20 до 50% - 11,5 і 10 , 5%, відповідно, більше половини вартості квартири, що купується - 11 і 10,5%. Іпотека на новобудови

Газпромбанк - один з небагатьох банків, який надає іпотечні кредити на участь у пайовому будівництві житла. Умови кредитування, як ми вже відзначали, дуже і дуже навіть привабливі. Відсоткова ставка за такими кредитами становить 12-13% на момент, поки будинок будується і стає 11% після оформлення нормального права власності та реєстрації квартири як нормального застави.

Мінімальний початковий внесок повинен бути не менше 20% від загальної вартості договору пайової участі у разі будівництва заміського будинку і 15% - для квартири.

Примітно, що в умовах кредитування немає застереження про те, що кредитуються тільки договору пайової участі з акредитованими банком забудовниками, однак на сайті банку є розділ «акредитовані будівельники». Ну і є вимога: будинок повинен бути готовий мінімум на 30%. Є у Газпромбанку і спеціальна програма кредитування на будівництво заміської нерухомості, але тільки в певних банком котеджних селищах. Обов'язково страхування - ризик смерті або інвалідності позичальника, плюс ризик заподіяння шкоди (пошкодження) або втрати (загибелі) нерухомого майна. Цікаві кредитні програми

Розповімо про додаткових кредитних програмах, які унікальні саме для Газпромбанку. Іпотека + Дана кредитна програма пропонується вже тим, хто взяв іпотечний кредит у Газпромбанку на придбання нерухомості та йому не вистачило грошей на ремонт та облаштування. При класичному іпотечному кредитуванні, природно, ці витрати не враховуються: кредит дається тільки на придбання квартири - та й кредитні гроші, по суті, отримує продавець квартири.

Основна умова - у позичальника не повинно бути прострочених платежів по основному іпотечному кредиту. Максимальна сума грошей, яку можна отримати на будівельно-монтажні та оздоблювальні роботи по благоустрою приміщень, становить 6000000 рублів, але не більше половини раніше виданого кредиту. Мінімальна сума складає в залежності від регіону 300 000 - 600 000 руб.

Термін кредитування залежить від терміну за основним кредитом, тобто він не може перевищувати цей термін. Власне кажучи, ви можете взяти кредит за цією іпотечній програмі не обов'язково відразу в момент покупки квартири, але й потім, коли обжившись, з'явиться необхідність ремонтуватися. Зручність цього кредиту в тому, що пакет документів по ньому мінімальний: від позичальника потрібно тільки форма 2-ПДФО або довідка про доходи за останній календарний рік та звіт оцінювача про поточну вартість квартири.

Комісії та страховки по цій програмі такі ж, як і по основній іпотеці. Програма «Військова іпотека» Ця іпотечна програма Газпромбанку реалізується у відповідності з Федеральним законом № 117-ФЗ «Про накопичувально-іпотечній системі житлового забезпечення військовослужбовців» та Постановою Уряду РФ від 15.05.2008 № 370. Початковий внесок на купівлю квартири за цією програмою може становити всього лише 10% від вартості житла, максимальний розмір кредиту - 2 000 000 рублів Термін кредитування становить до 25 років, однак при цьому вік військовослужбовця на момент погашення кредиту не повинен перевищувати 45 років.

Погашення заборгованості за таким іпотечним кредитом здійснює щомісячними платежами за рахунок коштів цільового житлової позики, наданого позичальнику ФДМ «Росвоеніпотека».

Ну і що примітно, комісія за розгляд заявки та видачу кредиту не стягується. Іпотека на гараж Не багато банки, треба відзначити, пропонують можливість отримати іпотечний кредит на придбання гаража або машиномісця в паркінгу. Газпромбанк пропонує.

Цей іпотечний кредит надається тільки на машиномісця, розташовані в підземних паркінгах споруджуваних житлових будинків або в окремих гаражних масивах (тобто просто на залізний гараж або «мушлю» кредит не дадуть).

Мінімальний початковий внесок за таким кредитом становить 30%. Процентна ставка - 15% якщо паркінг ще не побудований (тобто кредитування йде по договір пайової участі у будівництві гаража) і 13,5% після оформлення права власності та застави. Якщо початковий внесок буде більше половини вартості гаража, то процентна ставка буде на 1% нижче.

Максимальна сума кредиту складає 3 000 000 рублів, термін - не більше 7 років. Поліпшення житлових умов Це взагалі унікальна програма Газпромбанку.

У чому її суть? Наприклад, у вас є вже квартира і ви плануєте купити квартиру більшої площі. Газпромбанк надасть вам іпотечний кредит на купівлю нової квартири і дасть пільговий період (до дев'яти місяців) протягом якого ви зможете спокійно продати наявну квартиру, але при цьому будете платити за кредитом більше.

На пільговий період сума кредиту розраховується з урахуванням сукупного доходу всіх членів сім'ї і мінімально необхідних видатків на утримання сім'ї.

Ці витрати визначаються як сума прожиткових мінімумів встановлених законодавчо спільно проживають членів сім'ї, щомісячних комунальних платежів, витрат на утримання автомобіля, витрат на навчання дітей, та інших обов'язкових щомісячних платежів. Кредити під заставу наявної в нерухомості Такий варіант кредитування знову ж є не у всіх банків. Відсоткова ставка за такими кредитами точно не визначена: за умовами кредитування ставка становить від 15% річних за кредитами в рублях і від 13% за кредитами в іноземній валюті.

Остаточна ставка пропонується банком після визначення фінансового стану позичальника та оцінки ринкової вартості квартири.

Оцінку ринкової вартості закладається квартири або іншого об'єкта нерухомості проводять узгоджені банком оціночні компанії. Виходячи з цього, визначається сума можливого кредиту, яка може бути не менше 15% і не більше 70% оціненої вартості майбутнього об'єкта застави. На дату отримання кредиту та оформлення застави в закладається квартирі ніхто не повинен бути прописаний, тобто у вас не вийде взяти такий кредит під заставу квартири, в якій ви в даний час проживаєте.

Або доведеться з неї виписуватися. Страхування ризику втрати, псування (ну і так далі - стандартні ризики страхування нерухомості) застави обов'язково на весь термін кредитування. Якщо не страхувати життя позичальника, то ставка за кредитом збільшується на один процентний пункт.

Рефінансування іпотечних кредитів, виданих іншими банками Не багато банків йдуть на перекредитування іпотечних кредитів, виданих іншими банками. Загальні вимоги за таким кредитом - такі ж, як і по простому іпотечному. Головна умова - позитивна кредитна історія по рефінансуються кредитом.

Процентна ставка становить 11 - 12,5%, в залежності від рефінансуються суми основного боргу та оціночної вартості квартири.

Важливе застереження: оскільки Газпромбанк має широку філіальну мережу, а банк представлений практично у всіх регіонах країни, умови кредитування для кожного конкретного регіону обов'язково уточнюйте на сайті. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 18 лютого 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Економічна криза в Україні - причини, наслідки Якщо на початку осені ... Більше

Договір застави - складання, реєстрація, заставу майна Поняття застави передбачає гарантії виконання зобов'язань, ... Більше

Автомобіль в розстрочку, чи вигідно купити автомобіль на виплат У зв'язку з неймовірною популярністю останні кілька років кредитів на придбання автомобілів багато хто ... Більше

ЮніКредит Банк випустив на ринок іпотечну програму «Новобудова» - для покупки житла ... Більше

Банк Радянський оголосив про новий тарифний план "Вигідне неділю" 4 липня 2012 20:12 Банк Радянський організував кредитну акцію спеціально для «офісного планктону», у якого немає ... Більше

Популярне