Главная » Умови іпотеки. Вигідні умови отримання іпотеки в банках » Іпотечний кредит в Ощадбанку умови іпотеки на житло, що будується


Іпотечний кредит в Ощадбанку, умови іпотеки на житло, що будується

Іпотечний кредит в Ощадбанку умови іпотеки на житло, що будується

Іпотечний кредит найчастіше беруть для придбання готового житла. Проте у ряді випадків вигідніше купувати квартиру в частку. Деякі банки кредитують житло, що будується, тому як у випадку часткового будівництва нема чого брати в заставу - формально об'єкта нерухомості як об'єкта власності немає. У рідкісних випадках кредитують афілійовані з банком будівельні компанії-забудовники, коли банк впевнений, що будинок здадуть і в заставу потім дійсно потрапить квартира, а не сумнівний договір поступки права вимоги на договір пайової участі.

Тепер розглянемо більш детально іпотечний кредит в Ощадбанку на придбання житла, що будується. Кредит надається на інвестування будівництва нерухомості під заставу якого приміщення. Як і всі програми іпотеки Ощадбанку, кредит надається в трьох валютах: рублі, євро, долари США.

За кредитами в рублях мінімальна сума кредиту становить 300 тисяч рублів, в доларах США - 10 тисяч доларів США, в євро - 7 тисяч ЄВРО. Максимальна сума кредиту не повинна перевищувати 85% вартості житла, що купується. Максимальний термін іпотечного кредитування в Ощадбанку по цьому виду кредиту не може перевищувати 30 років. Основна особливість цієї програми - Ощадбанк вимагає заставу іншої нерухомості, а не тієї, яка кредитується, - і це головна відмінність від кредиту на готове житло, там в заставу можна «віддати» придбану житлоплощу. При укладенні кредитного договору ви зобов'язані оформити страховку від ризиків втрати, збитку вашого житла на користь банку на час всього терміну дії кредитного договору.

Як і за іншими програмами іпотеки Ощадбанку, вартість страховки можна включити в суму одержуваного кредиту. Процентна ставка за цією програмою та ж, що й у решти програм іпотеки Ощадбанку. Ставка варіюється від 8,8% до 14,75%.

На процентну ставку впливають ті ж фактори, що зазвичай: наявність або відсутність хорошої кредитної історії, валюта іпотеки, початковий внесок. Зменшення ставки поширюється на тих осіб, які працюють на підприємстві, який є учасником зарплатного проекту Ощадбанку. Працівники підприємств, що пройшли акредитацію, теж отримують можливість на зменшення відсоткової ставки за іпотечним кредитом в Ощадбанку. Процентна ставка також залежить від терміну кредитування, чим менший термін, тим вона менше. Хто може оформляти в Ощадбанку кредит на придбання житла, що будується: громадяни Росії, які прописані в містах, де присутні відділення Ощадбанку, у віці від 21 року до 75 років.

Загальний стаж роботи повинен складати не менше одного року за останні п'ять років, і термін роботи на поточному місці роботи - не менше шести місяців. Відповідно, треба буде надати завірену роботодавцем копію трудової книжки. «Фішка» Ощадбанку - в якості созаемщиков по кредиту можуть виступати 3 людини, дохід яких враховується при розрахунку максимального розміру кредиту (це можуть бути родичі, батьки, діти і т.д.). Подружжя созаемщиков є обов'язковими созаемщиками незалежно від платоспроможності і віку клієнта. Документи, необхідні для розгляду кредитної заявки на кредит під житло, що будується. Крім заповненої заяви-анкети і паспорти потрібно надати документи по наданому залогу: зазвичай це свідоцтво про реєстрацію права власності, документ-підстава виникнення права власності (договір купівлі-продажу, дарування, приватизації і т.д.), кадастровий паспорт, довідка про відсутність обтяжень, довідка про прописаних.

Також потрібні документи, що підтверджують фінансовий стан та трудову зайнятість позичальника, созаемщиков і поручителів. Документи по кредитованим житловому будинку також будуть потрібні, але на їх надання позичальнику видають 120 днів після укладення договору про іпотечне кредитування в Ощадбанку. Судячи по рекламі, строк розгляду заявки на кредит становить 5-10 робочих днів з моменту надання повного пакета документів. Ключова фраза тут «з моменту надання повного пакета документів».

Якщо по готовій-то квартирі збір всіх документів займає майже місяць, то по споруджуваних об'єктах на їх збори піде навряд чи менше часу. Так що морально готуйтеся до тривалих термінів розгляду кредитної заявки і збору документів. Погашення іпотеки в Ощадбанку здійснюється рівними (ануїтетними) платежами. Дострокове погашення кредиту можливе без комісії, але не може бути здійснено раніше дати 4-го платежу відповідно до графіку платежів. Штраф за невиплату кредиту становить 0,5% простроченого платежу за кожний день прострочення з дати, наступної дати настання зобов'язання, встановленого кредитним договором, до дати погашення заборгованості (включно).

За даним кредитним продуктом також діють наступні програми: використання материнського капіталу, молода сім'я, відрахування по податках. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 3 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Москви пропонує знижку 30% на процентну ставку за кредитом, оформленим до 31 серпня 24 липня 2012 6:25 Банк Москви нагадує: ... Більше

Тенденції розвитку інтернет-банкінгу в Росії Інтернет-Банк (ІБ) для клієнтів - ... Більше

Запсибкомбанк - незалежний огляд банку, кредит в Запсибкомбанк Акціонерний Західно-Сибірський ... Більше

Іпотеку за одну годину видає Ханти-Мансійський Банк 4 липня 2012 0:00 Ханти-Манскійскій Банк почав надавати іпотечний кредит за одну годину.Однойменна програма іпотечного ... Більше

Ханти-Мансійський банк розробив іпотеку для придбання квартир в Санкт-Петербурзі 15 липня 2012 22:54 Ханти-Мансійський банк розробив для своїх клієнтів іпотечну ... Більше

Популярне