Відродження

Відродження

Відкрите акціонерне товариство Банк «Відродження» внесено до КГР Центральним банком РФ 12.04.1991, актуальна Генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій видана 24.03.2003. Банк був створений на базі Московського обласного управління Агропромбанку СРСР; в 1990-і роки в число його найбільших акціонерів входив Canadian Imperial bank of Commerce (CIBC). Під час кризи 1998 року Банк «Відродження» зумів отримати стабілізаційні кредити ЦБ РФ як соціально значуща і потенційно життєздатна кредитна організація.

Беззмінний голова правління банку Дмитро Орлов, екс-керівник Мособлуправленія Агропромбанку, безпосередньо володіє більш ніж 30% акцій і фактично контролює Банк «Відродження»; з 2010 року в число значущих акціонерів банку входить колишній віце-президент ВТБ Отар Марганія, якому належать 19,67 % акцій.

Загальне число акціонерів банку - понад 7 тисяч, при цьому понад 24% акцій належить нерезидентам, серед яких американський банк JP Morgan Chase & Co (9,88% акцій). Акції Банку «Відродження» звертаються як на російських торгових майданчиках, так і на зарубіжних біржах (у вигляді американських депозитарних розписок).

Філії та рейтинги Філії банку Відродження охоплюють 20 регіонів Росії. Мережа банку налічує 172 офісу і понад 700 банкоматів.

Кількість його корпоративних клієнтів перевищила 50 тисяч, а приватних - відмітку 1,5 млн осіб. Середньооблікова чисельність персоналу банку «Відродження» - більш 6100 чоловік.

Банк Відродження емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти системи VISA International. Станом на початок квітня 2012 року банки емітував і обслуговує 1350000 пластикових карт, у тому числі понад 100 тис. револьверних кредитних, і веде 7500 зарплатних проектів. Міжнародне агентство Standard & Poor's присвоїло Банку Відродження рейтинг RuAA-, а національне рейтингове агентство Русрейтінга - «АА-» з прогнозом «стабільний».

На 1 квітня 2012 року банки займав 29-е місце в Росії і 23-е - в Московському регіоні за розміром чистих активів. Стратегія

Претендуючи на статус універсального банку федерального масштабу, банк «Відродження» працює головним чином в Московській області: на території цього регіону банк має у своєму розпорядженні 92 офісами. Пріоритетним напрямком для Банку «Відродження» є робота з корпоративними клієнтами. Що стосується роздрібного напряму, то банк досить активно залучає кошти приватних осіб у вклади, при цьому в роздрібному портфелі банку близько 60% складають іпотечні кредити.

Корпоративні клієнти  Клієнтам - юридичним особам Банк Відродження пропонує широкий спектр банківських послуг: корпоративне кредитування, розрахунково-касове та депозитне обслуговування організацій, операції з валютою. Слід зазначити, що в кредитному портфелі банку близько 85% припадають на частку кредитів, наданих юридичним особам (з них більше половини видано підприємствам малого та середнього бізнесу - зараз ці продукти носять назву «Кредит» і «Овердрафт»).

Послуги для фізичних осіб Приватним клієнтам Банку «Відродження» доступний вибір з 9 депозитних і безлічі кредитних продуктів (3 споживчих кредиту, 7 іпотечних і автокредит), послуги оренди сейфових осередків, переказів та платежів та інші послуги, що надаються сучасним банком. Ставки по депозитах банку коливаються в межах від 3% (з мультивалютних вкладів) до 9,4% (внесок для пенсіонерів).

Валюти депозитів - рублі, долари або євро.

Нецільові кредити Банку Відродження диференційовані по забезпеченню: «Заставний», «Кредит під поручительство» і «Незабезпечений кредит» (ставки - від 13 до 18,5% річних). Зважаючи орієнтації Банку «Відродження» на масовий сегмент напрямок Private Banking в даний момент не розробляється, та послуг VIP-клієнтам банк поки не пропонує. Офіційний сайт, мобільний та інтернет-банк

Офіційний сайт банку Відродження розташований за адресою http://www.vbank.ru/ (маються російська і англійська версія).

Навігація досить зручна для фізичних осіб, потрібну інформацію досить легко знайти у відповідних розділах сайту. Банк достатньо активний в соціальних мережах, він має акаунти в Facebook і в Twitter. Інтернет-банк Банку Відродження називається «Vbank з тобою» і дає доступ до повного спектру сучасних сервісів дистанційного обслуговування (від перегляду інформації про банківські карти, блокування / розблокування карт до погашення кредитів і отримання консультацій експертів банку).

Вхід в особистий кабінет здійснюється в захищеному режимі після введення логіна і пароля.

Безпосередньо на сайті банку «Відродження» можна оформити заявку на споживчий, іпотечний або автокредит. Мобільний банк (послуга так і називається) - додаток для стільникових телефонів, що підтримують Java. Він дає клієнтам банку можливість перегляду інформації про рух коштів на рахунках, блокування / розблокування карт і т д., а також здійснення переказів та платежів по шаблонах, попередньо створеним в інтернет-банку.

SMS-сервіс дозволяє клієнту отримувати повідомлення про операції з його грошима на рахунках в Банку Відродження, а також інформацію про розмір кредитного ліміту і про останні 5 операцій (у вигляді виписки). Колл-центр Клієнти Банку «Відродження», що знаходяться в Росії, можуть розраховувати на цілодобову допомогу фахівців кредитної установи за телефоном 8 (800) 777-08-88 (для Москви телефон той же, але з кодом 495).

Крім цього, для оперативного вирішення усіх питань, пов'язаних з використанням банківських карт, у Банку «Відродження» працює служба підтримки клієнтів, доступна цілодобово за телефонами (495) 725-77-77 (у Москві) або 8-800-333-7777 ( по Росії).

Власник картки банку може звертатися за цими телефонами і отримувати допомогу у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з функціонуванням та обслуговуванням карти на території Російської Федерації. Якщо які-небудь проблеми з картою відбудуться за кордоном, банк рекомендує звертатися в клієнтську службу Visa Global Assistance Service (для карти Visa) або MasterCard Global Service (власники карти MasterCard).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Страхування ризику непогашення кредиту Кредитні взаємовідносини несуть у собі певні ризики для обох сторін.Одержувач кредиту не завжди може бути стовідсотково упевнений в тому, що ... Більше

Росгосстрах БАНК розширив платіжні можливості своїх клієнтів 27 серпня 2012 16:05 Росгосстрах БАНК запропонував своїм клієнтам поповнювати рахунки через пункти Об'єднаної ... Більше

Інвестторгбанк випустить цінні іпотечні папери загальним обсягом майже в 3 млрд рублів 6 липня 2012 17:37 ... Більше

Іпотека і розлучення - розділ іпотеки при розлученні, що робити з квартирою Як правило, сьогодні питання створення сім'ї включає ... Більше

Світова економічна криза 2008 - наслідки, вплив Світова економічна криза почав зароджуватися ще задовго до 2008 року.Передумови кризи лежать в ... Більше

Популярне