Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Татфондбанка вклади кредити карти відгуки клієнтів


Татфондбанка: вклади, кредити, карти, відгуки клієнтів

Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний інвестиційний комерційний Банк« Татфондбанка »внесено Центробанком в КГР 24.08.1994 під реєстраційним номером 3058. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій, а також ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів були видані Татфондбанка 17.10.1997. Спочатку банк був заснований у формі АТЗТ, в 1995-му змінив організаційно-правову форму на АТВТ, а з 1997 року функціонує у формі ВАТ.

В даний час ключовим власником цього банку є Уряд Республіки Татарстан; серед інших акціонерів - група юридичних та фізичних осіб (включаючи громадян Кіпру). Татфондбанка емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові карти MasterCard і VISA, приймаючи до здійснення розрахунків карти Об'єднаної розрахункової системи, Золота Корона і STB Card.

Станом на липень 2012 року в обігу знаходяться близько 450 тис. карт платіжних систем Visa і MasterCard, емітованих Татфондбанка; зняти з них готівку без комісії дозволяють більше 1200 банкоматів, а також близько 500 банкоматів колишнього Русь-Банку (з вересня 2012 року - Росгосстрах Банк). Філіальна мережа і рейтинги Татфондбанка сьогодні - це 115 відокремлених структурних підрозділів, в тому числі 11 філій на території Республіки Татарстан і міст Москви, Санкт-Петербурга, Нижнього Новгорода, Новосибірська, Сургута, Пермі, Уфи, Йошкар-Оли, Іжевська та Чебоксар.

Середньооблікова чисельність співробітників Татфондбанка - понад 2000 чоловік.

За розміром чистих активів Татфондбанка близький до Топ-50 по Росії (57-е місце), а в рейтингу регіональних банків (2-е місце) програє тільки АкБарсу.

За версією рейтингового агентства «Експерт РА» Татфондбанка має рейтинг А (прогноз «стабільний»), а за версією міжнародного агентства Moody's - Baa3.ru. Що стосується обсягу депозитів фізичних осіб, то за цим показником Татфондбанка впевнено увійшов у Топ-50 російських банків (44-е місце), а в своєму регіоні знову ж поступається тільки банку «Ак Барс». Стратегія 

Основну ставку Татфондбанка робить на обслуговування корпоративних клієнтів Республіки Татарстан, чималу увагу приділяючи та роздрібного напрямку.

Ключова послуга банку - кредитування юридичних та фізичних осіб. Стратегія розвитку Татфондбанка на 2012-2013 роки передбачає подальшу диверсифікацію активів, при цьому пріоритетом розвитку виступає роздрібний напрям, а також активізація роботи з малим і середнім бізнесом. Крім цього, банк планує подальше розширення свого територіальне присутність в російських регіонах.

Обслуговування корпоративних клієнтів  Серед послуг, що надаються Татфондбанка корпоративним клієнтам, - РКО, кредитування, операції з валютою, неторгові операції, факторинг, розміщення тимчасово вільних коштів, ведення зарплатних проектів і т.д. Оскільки робота з малим та середнім бізнесом входить до числа стратегічних пріоритетів Татфондбанка, цьому сегменту клієнтів пропонується 10 кредитних продуктів (включаючи мікрокредит) під 12,5 - 28% річних (однак спеціальний розділ «Малий і середній бізнес» на сайті поки не виділений).

У числі унікальних продуктів, які пропонуються клієнтам-організаціям, слід зазначити фінансову програму «Інвестиції в енергозбереження», спрямовану на енергозбереження в Поволжі та реалізовану за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Мета програми - фінансування проектів, спрямованих на впровадження енергозберігаючих і енергоефективних технологій. Що стосується кредитів для великого бізнесу, то ставки по них Татфондбанка, як і інші банки, визначає індивідуально.

Обслуговування приватних клієнтів Ключова спеціалізація Татфондбанка в роздрібному секторі - вклади і кредити. Приватним клієнтам цей банк пропонує стандартний перелік банківських послуг та продуктів: крім депозитів і кредитування, це прийом платежів, грошові перекази, партнерські програми з НПФ, а також робота з цінними паперами приватних клієнтів.

Послуга Private banking пропонується приватним клієнтам з високими доходами - як і в інших банках, це комплексна система банківського обслуговування преміум-класу.

В рамках цієї програми клієнти можуть розраховувати на послуги персонального радника в різних областях, а також на спецпропозиції від партнерів програми (агентства нерухомості, ресторани, бутіки, клуби преміум-класу і т.д.). Лінійка депозитів Татфондбанка представлена 10 вкладами: 5 рублевих, мультивалютний «Валютний клуб» і 4 кредиту в рублях / доларах / євро. Ставки в рублях за вкладами цього банку лежать в діапазоні від 1% («Соціальний») до 10,9% річних («Еліт»); маються депозити з капіталізацією і без.

Кредитних продуктів у Татфондбанка дуже багато: 4 споживчих (включаючи кредит для людей з особистим підсобним господарством), 6 автокредитів (включаючи «Преміум») під 10,5 - 22,5% річних і 9 іпотечних (у тому числі кредит для військовослужбовців та « Змінна ставка ») під 7,9 - 16% на термін до 30 років.

 Кредитних карт у цього банку 5, включаючи знову ж «Преміум». Дистанційне обслуговування Офіційний сайт Татфондбанка розташований за адресою http://www.tfb.ru/ (сайт має тільки російську версію).

Зручність його юзабіліті можна оцінити як непогане, інформація достатньо чітко структурована. У соціальних медіа Татфондбанка поки не представлений. Вхід в особистий кабінет інтернет банку («Онлайн Партнер») для всіх клієнтів можливий за допомогою введення логіна і пароля на спеціальній сторінці в захищеному режимі.

Для зручної комунікації Татфондбанка відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр. Зателефонувати за безкоштовним номером єдиної довідкової служби можна: - з Казані: 8 (843) 291-99-99; - з інших міст присутності банку: (800) 100-03-03. Мобільний банкінг у Татфондбанка представлений JAVA-додатком «Мобільний Партнер» («повноцінний банк у вашому телефоні»).

Клієнтам, що підключили послугу, доступний весь спектр можливостей сучасного мобільного банкінгу.

Відгуки про банк Клієнти Татфондбанка відзначають серед позитивних моментів добре ставлення окремих співробітників при роботі, а також хороші умови по депозитах (а іноді і кредитами). Серед негативних - лідирують проблеми з інформуванням (у відділеннях і по SMS); іноді відзначаються накладки з обслуговуванням внесків і кредитів, у тому числі іпотечних.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

"Вигідне неділю" у банку Радянський Для тих, хто не має можливості ... Більше

Банк Російський Стандарт оголосив про можливість оформити тримісячну подарункову віртуальну карту 5 липня 2012 10:44 Банк Російський Стандарт розробив для ... Більше

Кредитний портфель Інтеркоммерца виріс за рік на 65,5% 31 серпня 2012 ... Більше

Взяти кредит в 20 років - кредит для студентів та молодих людей Молодь - найбільш «цікавий» сегмент ринку ... Більше

Іпотека в Банку Москви - умови іпотечного кредитування Отже, ми продовжуємо серію статей, присвячених іпотечними програмами великих ... Більше

Популярне