Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Східний Експрес Банк г Благовєщенськ - кредити послуги банку


Банк Східний Експрес Банк г Благовєщенськ - кредити, послуги банку

Банк Східний Експрес Банк г Благовєщенськ - кредити послуги банку

Про банк

«Східний Експрес Банк» - це старий банк, який тривалий час працював тільки на території Благовещенська і Алтайській області. Це великий за розмірами як активів, так і депозитів універсальний банк. У кредитній організації також є вкорочене назву «Східний».

Кредитна організація відома своєю агресивною маркетинговою політикою і активним розвитком філіальної мережі.

Цей банк почав роботу в 1991 році як «Дальвнешторгбанк» в Благовєщенську - центрі Амурської області. Стара назва означало «Далекосхідний регіональний банк Внешторгбанка РФ». Перші 10 років роботи банк мало виходив за межі регіону, займаючись в основному наданням кредитних послуг в Амурській області і Благовєщенську.

Банк займався роботою з корпоративними клієнтами, практично не приділяв увагу роздробі. Серед капіталів, що проходили через цей банк, були фінанси обласного бюджету. Але все змінилося в 2001 році, коли в банк прийшла оновлена команда менеджерів «Сібакадембанка», майбутнього «УРСА Банку» з Новосибірська.

Цей банк став ключовим партнером благовіщенського банку та його акціонером, приєднавши кредитну організацію до фінансової імперії Ігоря Кіма.

На сьогоднішній день саме Кім володіє найбільшою часткою акцій серед акціонерів-міноритаріїв «Східного Експреса». Нова команда управлінців різко змінила політику банку, особливо на споживчому ринку. З 2006 року банк починає активно практикувати роботу в сфері експрес-кредитування.

Раніше не працював з фізичними особами банк активно займається кредитуванням, і за кілька років досягає істотних успіхів - на сьогоднішній день кредити населенню становлять 90% від обсягу кредитного портфеля. Частка кредитного портфеля від активів банку становить 61%.

Вага ж активів становить 51 407 мільйонів рублів - за їх обсягами банк увійшов у сотню найбільших кредитних організацій. «Східний Експрес» володіє крупною мережею філій. Позиції банку особливо сильні на території Східного Сибіру і Далекого Сходу: банк працює в Хабаровської, Амурської областях, Приморському краї, Іркутської області, Красноярському краї. Сьогодні банк активно розвиває також свої позиції на ринку банківських послуг Санкт-Петербурга і Москви, особливо збагачуючись у столиці.

Агресивна політика банку торкнулася і розвитку його відділень і філій - банк розширює регіони своєї присутності також за рахунок агресивної політики злиття і поглинань. Так, за 2009 рік банк придбав кілька кредитних організацій. Серед них - московські «Еталонбанк» і банк «Рух», пермський «Камабанк», а також «Міський іпотечний банк», активно займався видачею іпотечних кредитів.

Якщо перші придбання допомогли зміцнити позиції банку в окремих містах - Москві та Пермі - то покупка «Міського іпотечного банку» принесла «Східного Експресу» зростання його іпотечного бізнесу.

Спеціалізований «ГИП» був одним з лідерів по іпотечному кредитуванню у всій Росії. Влітку рейтингове агентство «Русрейтінга» підвищило рейтинг «Східного Експресу» до «BB +». У рейтингу зазначено, що рейтингове агентство спостерігає зростання доходів банку, можливо, частково це пов'язано з прибутковістю кредитування; але також відзначили і зниження ефективності основних джерел прибутку.

Тим не менш, цей швидко зростаючий банк володіє серйозними перспективами на майбутнє: придбання банків, стабільне зростання числа позичальників і досить агресивна маркетингова політика є факторами, що відрізняють його від інших комерційних організацій «першої сотні» російських банків. З іншого боку, недоліки у банку теж є: серед позичальників частка фізичних осіб занадто велика, банк мало займається кредитуванням бізнесу; «Русрейтінга» також зазначив, що у банку спостерігається зниження ефективності діяльності, а джерела рефінансування зобов'язань обмежені.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Русь-Банк про перспективи і потенціал кредитування МСБ Підтримка малого і середнього бізнесу є одним із пріоритетів Русь-Банку.Артур Альмухаметов, керівник Дирекції продажів у регіональній мережі, ... Більше

Капіталізація процентів по вкладу - вклад з щомісячною капіталізацією Люди, які вирішують довірити свої заощадження банку, неминуче ... Більше

У ЮФО МТС Банк пропонує погасити експрес-кредит за 50 рублів 27 червня 2012 16:24 МТС Банк (Південний федеральний округ) оголосив про початок «економною» акції.Клієнтам ... Більше

За допомогою БИСТРОкредіта від Банку Москви можна оплачувати КАСКО 20 серпня 2012 15:54 Спільну ... Більше

Банк Лівобережний оновив умови кредиту на рефінансування для малого бізнесу 6 липня 2012 20:45 Банк Лівобережний (Новосибірськ) ... Більше

Популярне