Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Симбірськ г Ульяновськ - кредити послуги


Банк Симбірськ г Ульяновськ - кредити, послуги

Банк Симбірськ г Ульяновськ - кредити послуги

Про банк

Губернський банк «Симбірськ» був утворений в 1990-му році в м. Ульяновськ, в той час він іменувався як Комерційний Банк «ЖЕЛДОРБАНК», так як серед заснували його організацій найбільшими були залізничні підприємства російського Міністерства шляхів сполучення. У 2003-му році банк отримав свою сучасну назву - ВАТ Губернський Банк «Симбірськ», наступного року банк вступив у систему обов'язкового страхування вкладів.

Сьогодні «Симбірськ» є одним з найбільших банків Ульяновської області і бере активну участь в економічному розвитку регіону. Губернський Банк «Симбірськ» надає широку лінійку послуг як фізичним особам, так і організаціям.

Приватним особам банк пропонує вигідні умови по зберіганню вкладів (в рублях і іноземній валюті), автокредитуванню, іпотечному кредитуванню, споживчому кредитуванню і видачі кредитів на освіту. Умови всіх програм кредитування розроблені з урахуванням особливостей регіону. Організований окремий сектор з видачі кредитів на придбання житла - це допомагає оформити необхідні для покупки нерухомості документи в досить стислі терміни.

Також Губернський Банк «Симбірськ» надає послуги з переказу грошей без відкриття рахунку через системи Юністрім, Лідер, Контакт і Western Union.

Крім цього можна погасити оформлені в інших банках кредити. Серед пластикових карт, видаваних банком «Симбірськ» - різні види банківських карток платіжної системи MasterCard Worldwide (це карти типу Maestro, Standard і Gold). У відношенні юридичних осіб банк практикує гнучку процентну політику видачі кредитів з метою розвитку підприємництва в регіоні.

У 2008-му році в ТОП-985 найбільших банків Росії Губернський Банк «Симбірськ» зайняв 765-місце, при цьому величина його чистих активів склала 629.54 млн. руб., А 2009-му році його нетто-активи зменшилися до 511 577 тис . руб. і банк опустився на 802-у сходинку ренкінгу.

За підсумками 2009-го року Губернський Банк «Симбірськ» у ренкінгу 990 найбільших банків РФ за вкладами фізосіб зайняв 591-у сходинку (185018 тис. руб.).

Крім основної діяльності Губернський Банк «Симбірськ» також займається благодійністю, надаючи фінансову допомогу інтернату та медичній бібліотеці персоналу ЛШМД. Крім цього банк фінансував проведення газопроводу в р-ні Чердаклинского.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Урал ФД г Перм (Уральський фінансовий дім) Про банк ВАТ Банк «Уральський Фінансовий Дім» засновано 26 лютому 1990 року ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Хоум Кредит Банк З метою дізнатися думки росіян про якість банківського ... Більше

Банк СібКупБанк г Омськ - кредити, послуги банку Про банк Комерційний банк «Сибірський ... Більше

Visa, MasterCard і «Золота Корона» заснували «Національний платіжний рада» 19 січня 2012 0:00 Виробники кредитних ... Більше

Абсолют Банк про лізинг - умови, документи для лізингу Антон Купрін, і.о.генерального директора ТОВ «Абсолют Лізинг», дочірньої компанії Абсолют Банку, ... Більше

Популярне