Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Меткомбанк г Єкатеринбург - кредити послуги


Банк Меткомбанк г Єкатеринбург - кредити, послуги

Мій Банк Іпотека пропонує своїм клієнтам новий споживчий кредит - до 52 тис 500 руб

Про банк

Меткомбанк - один з найбільш великих банків Уралу і Єкатеринбурга, створений в місті Каменськ-Уральський в 1993 році. Засновниками банку стали металургійні заводи міста.

Перші кілька років банк працював на розширення клієнтської бази, збільшення географії філій та формування команди управління.

У 2002 році з Товариства з Обмеженою Відповідальністю Меткомбанк був перетворений у Відкрите Акціонерне Товариство. З осені 2003 року банк «Меткомбанк» почав повноцінну роботу з платежами і документами через всесвітню мережу Інтернет. 2005 рік став роком змін для банку: завдяки відкриттю кількох нових офісів, Меткомбанк увійшов до сотні банків з найрозвиненішою мережею філій; одним з перших вийшов на лізинговий ринок, пропонуючи комерційне іпотечне кредитування; банк був нагороджений срібною медаллю на виставці «СтройПромЕкспо-2005» .

До весни 2007 року капітал банку досяг кордону в один мільярд рублів, до жовтня 2008 року ця сума подвоїлася. У липні 2007 року Меткомбанк був удостоєний високих рейтингів за шкалою Moody's Investors Service: В3 - за довгостроковими депозитами в національній та іноземній валюті і Not-Prime - за короткостроковими, а також отримав рейтинг фінансової стійкості на рівні Е +. Паралельно з цим Moody's Interfax Rating Agency присвоїло Меткомбанку рейтинг за довгострокове кредитування за національною шкалою на високому рівні - Ваа2.ru.

На сьогоднішній день банк «Меткомбанк» широко відомий по всій Росії і завоював довіру вкладників Уральського регіону.

Головною причиною успіху банку стала, в першу чергу, орієнтація на потреби клієнтів. Довіра з боку містоутворюючих підприємств регіону дозволило Меткомбанку стати одним з уповноважених банків Свердловської області. Стабільність Меткомбанка багато в чому залежить від роботи згуртованої команди кваліфікованих молодих співробітників.

Основні напрямки діяльності Меткомбанка пов'язані з іпотечним кредитуванням великої комерційної та житлової нерухомості, кредитуванням малого та середнього бізнесу, операціями з прийому вкладів від фізичних та юридичних осіб. Разом з цим виконуються основні операції банку: здійснення грошових переказів, інкасація, купівля - продаж іноземної валюти, робота з цінними паперами, виконання розрахунків по банківських рахунках. Банк працює як з великими компаніями-вкладниками, так і з фізичними особами, залучаючи кошти до середньому і малому бізнесу.

Паралельно із залученням вкладів здійснюються операції з кредитування, включаючи іпотечне обслуговування.

В даний час Меткомбанк займає четверте місце в таблиці першості банків Єкатеринбурга. Активи банку складають 19151886 тисяч рублів, що відповідає 110-му місцю по аналогічним показникам найбільших банків Росії. Депозити фізичних осіб дорівнюють 4839748 тисячам рублів.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Споживчий кредит банку ВТБ 24 - умови, програми та відсоткові ставки Слідом за динамічними комерційними банками широкий ... Більше

Автокредит на старі автомобілі - як оформити кредит на б / у авто Якщо людині дуже потрібен автомобіль, але грошей в обріз, а нове авто ... Більше

Індивідуальний підприємець і банк - вибудовуємо взаємини Індивідуальний підприємець, роблячи сьогодні вибір між можливостями кредитування, повинен визначити, що для ... Більше

ВТБ 24 кредит Комерсант - кредит малому бізнесу У цій статті мова ... Більше

Законопроект "Про освіту" надасть студентам можливість брати кредити на супутні утворенню потреби 26 березня 2012 14:38 Дозвіл на ... Більше

Популярне