Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Меткомбанк г Єкатеринбург - кредити послуги


Банк Меткомбанк г Єкатеринбург - кредити, послуги

Мій Банк Іпотека пропонує своїм клієнтам новий споживчий кредит - до 52 тис 500 руб

Про банк

Меткомбанк - один з найбільш великих банків Уралу і Єкатеринбурга, створений в місті Каменськ-Уральський в 1993 році. Засновниками банку стали металургійні заводи міста.

Перші кілька років банк працював на розширення клієнтської бази, збільшення географії філій та формування команди управління.

У 2002 році з Товариства з Обмеженою Відповідальністю Меткомбанк був перетворений у Відкрите Акціонерне Товариство. З осені 2003 року банк «Меткомбанк» почав повноцінну роботу з платежами і документами через всесвітню мережу Інтернет. 2005 рік став роком змін для банку: завдяки відкриттю кількох нових офісів, Меткомбанк увійшов до сотні банків з найрозвиненішою мережею філій; одним з перших вийшов на лізинговий ринок, пропонуючи комерційне іпотечне кредитування; банк був нагороджений срібною медаллю на виставці «СтройПромЕкспо-2005» .

До весни 2007 року капітал банку досяг кордону в один мільярд рублів, до жовтня 2008 року ця сума подвоїлася. У липні 2007 року Меткомбанк був удостоєний високих рейтингів за шкалою Moody's Investors Service: В3 - за довгостроковими депозитами в національній та іноземній валюті і Not-Prime - за короткостроковими, а також отримав рейтинг фінансової стійкості на рівні Е +. Паралельно з цим Moody's Interfax Rating Agency присвоїло Меткомбанку рейтинг за довгострокове кредитування за національною шкалою на високому рівні - Ваа2.ru.

На сьогоднішній день банк «Меткомбанк» широко відомий по всій Росії і завоював довіру вкладників Уральського регіону.

Головною причиною успіху банку стала, в першу чергу, орієнтація на потреби клієнтів. Довіра з боку містоутворюючих підприємств регіону дозволило Меткомбанку стати одним з уповноважених банків Свердловської області. Стабільність Меткомбанка багато в чому залежить від роботи згуртованої команди кваліфікованих молодих співробітників.

Основні напрямки діяльності Меткомбанка пов'язані з іпотечним кредитуванням великої комерційної та житлової нерухомості, кредитуванням малого та середнього бізнесу, операціями з прийому вкладів від фізичних та юридичних осіб. Разом з цим виконуються основні операції банку: здійснення грошових переказів, інкасація, купівля - продаж іноземної валюти, робота з цінними паперами, виконання розрахунків по банківських рахунках. Банк працює як з великими компаніями-вкладниками, так і з фізичними особами, залучаючи кошти до середньому і малому бізнесу.

Паралельно із залученням вкладів здійснюються операції з кредитування, включаючи іпотечне обслуговування.

В даний час Меткомбанк займає четверте місце в таблиці першості банків Єкатеринбурга. Активи банку складають 19151886 тисяч рублів, що відповідає 110-му місцю по аналогічним показникам найбільших банків Росії. Депозити фізичних осіб дорівнюють 4839748 тисячам рублів.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Москви все літо буде робити додаткову знижку на ... Більше

АІЖК продовжує програму кредитування будівництва житла "Стимул" до 2015 року 6 червня 2012 15:45 Агентство іпотечного житлового кредитування не буде закривати в раніше заплановані ... Більше

Банк «АВАНГАРД»: кредити для успішного бізнесу Віце-президент Банку «АВАНГАРД» Сергій Олександрович Мокришев розповідає порталу «Занімаем.Ру» про кредити, що надаються ... Більше

ЖНК, ЖБК - пайова участь у будівництві Житлові накопичувальні кооперативи ЖНК (Житлові накопичувальні кооперативи) - це об'єднання громадян на основі членства з метою ... Більше

Автокредитування в ОТП Банку Марія Колос, керівник продукту Автокредитування відділу Кредитних продуктів Дирекції продуктів ОТП Банку, розповідає порталу ... Більше

Популярне