Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Золоті монети Ощадбанку - інвестиційні монети Ощадбанку вартість як купити


Золоті монети Ощадбанку - інвестиційні монети Ощадбанку, вартість, як купити

Золоті монети Ощадбанку - інвестиційні монети Ощадбанку вартість як купити

Збереження і примноження грошових коштів - абсолютно природне бажання не тільки професійних інвесторів, але і звичайних пересічних громадян. Особливу актуальність воно набуває в умовах фінансової кризи. Серед безлічі об'єктів вкладення коштів існує тільки один, який пройшов випробування на міцність століттями, економічними і політичними реформами. Це - дорогоцінні метали, а зокрема, золото.

Саме дорогоцінні метали стояли біля витоків зародження грошей і фінансової системи, саме вони у всі часи вважалися основою добробуту, як окремих персон, так і будь-якої держави в цілому.

Як вкласти гроші в золото?

Досить важко уявити собі пересічного росіянина, який тримає у себе в шафі злитки золота. Хоча золоті злитки сьогодні і можна придбати, під силу цього тільки одиницям. Крім того, така покупка обкладається ПДВ, який складе пристойну суму.

Крім злитків вкласти гроші в золото можна двома шляхами: відкрити металевий рахунок або придбати золоті інвестиційні монети в банку. Металевий рахунок не привабливий тим, що, по суті, у його власника на руках буде тільки документ (книжка), який підтверджує, що йому належить стільки-то унцій золота. Тому тут важлива ступінь довіри банку. Найбільш прийнятним варіантом вкладення коштів у фізичне золото є придбання золотих монет. В даний час в Росії близько 100 банків займаються продажем монет з дорогоцінних металів (із золота, срібла, платини або паладію).

Найбільші обсяги продажів серед них відзначаються у Ощадбанку Росії. Крім того, потрібно відзначити, що реалізацією монет займаються багато банків, а їх зворотного покупкою - тільки Ощадбанк.

Золоті монети Ощадбанку Росії

Важливо врахувати і той факт, що Ощадбанк пропонує клієнтам як інвестиційні, так і пам'ятні золоті монети. Різниця між ними суттєва.

Пам'ятні монети, хоч і виготовлені з чистого золота, коштують набагато дорожче своєї ваги і курсу металу на золотовалютних біржах. Їх значимість можуть оцінити скоріше нумізмати, оскільки такі золоті монети представляють собою колекційні екземпляри, не обертаються на ринку. Крім того, операція їх покупки обкладається ПДВ. Вартість же золотих інвестиційних монет безпосередньо залежить від їх ваги та біржового курсу на метал. Подібні операції не обкладаються ПДВ, тому найбільш зручні і вигідні.

І ще один важливий момент: при придбанні монет великими партіями Ощадбанк надає клієнтам знижки. Курс золота щороку зростає, однак, не такими швидкими темпами як по багатьом альтернативним об'єктам вкладення коштів. Тому золоті монети - інструмент довгострокового інвестування.

Саме за кілька років можна відчути реальну цінність таких вкладень. Бажаючи продати золоті монети назад, потрібно мати на увазі, що вони повинні мати мінімум ушкоджень, а в ідеалі - їх повна відсутність. Інакше курс покупки може бути значно знижений. З цією метою Ощадбанк продає золоті монети в спеціальних капсулах - футлярах. Футляр може бути розрахований як на одну монету, так і на кілька монет.

Така захисна упаковка повністю запобігає механічні пошкодження. Найбільш популярними золотими інвестиційними монетами Ощадбанку є «Червонець» вагою 7,74 г і «Георгій Побідоносець» вагою 7,78 г. Варто також відзначити, що обсяги реалізації монет найчастіше перевищують обсяги їх випуску в Росії. Тому Ощадбанк вдається і до імпорту монет.

Він бере участь на різних щорічних монетних форумах (наприклад, «World Money Fair - 2008», що проводився в Берліні), де укладає договору про закупівлю монет з іноземними партнерами. Тому найчастіше в Ощадбанку можна придбати золоті інвестиційні монети США, Китаю, Канади, Австрії або Австралії. Серед реалізованих банком монет рекордної з'явилася монета Банку Китаю, виготовлена із золота 999 проби і має вагу 10 кг.

Золото - це актив, ліквідний в будь-якій точці світу. Воно здатне захистити заощадження від інфляції, девальвації - падіння курсу рубля до долара і євро, і інших економічних негараздів. Свою цінність золото не втратить ніколи, оскільки саме воно є забезпеченням будь світової валюти.

Крім того, золото здатне приносити певний дохід. Тому придбання інвестиційних монет з цього дорогоцінного металу - практично єдиний спосіб убезпечити себе і свої кошти в умовах фінансової кризи. До того ж, це може виявитися і цікавим хобі, що поєднує в собі приємне з корисним. Олена Рассказова, спеціально для "Занімаем.ру" Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

ВЦИОМ з'ясував, чи вважається цей час «хорошим» для кредитування 6 квітня 2012 9:36 Ступінь ... Більше

Ощадбанк Росії - Саратов - телефони, адреси, кредити Перше відділення Держбанку в Саратові було відкрито в 1848 році, через кілька років після виходу імператорського «Указу ... Більше

Банк Зеніт - кредити, філії банку Zenit Про банк Банк «Зеніт» був заснований нафтовою компанією «Татнефть» в кінці 1994 року.У числі засновників ... Більше

Все, що потрібно знати про Кобренд Ще кілька років тому кобрендовою карти здавалися екзотикою.Сьогодні більшість новинок ... Більше

Кредит без прописки - взяти кредит з тимчасовою пропискою, споживчий та ... Більше

Популярне