Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Як вивести кошти з WebMoney на банківську карту


Як вивести кошти з WebMoney на банківську карту

З появою різних видів бізнесу в мережі набувають популярності електронні платіжні системи. Розрахунки електронними грошима, звичайно, зручні, але в підсумку все одно колись доводиться перетворювати віртуальні гроші в реальні. Вивести гроші з електронного гаманця - не тільки не дешево, але і не дуже просто.

Мабуть, найчастіше труднощі виникають з виведенням WebMoney.

Почнемо з того, що для виведення коштів на банківську карту з гаманця WebMoney треба мати атестат не нижче формального, причому достовірність даних (ІПН та паспорта) треба підтвердити, завантаживши на сервер скан-копії документів.

Тепер про способи виведення WebMoney на банківську карту. Розглянемо виведення WMR - це найпростіший і найпоширеніший випадок.

Прив'язка карти до гаманця WebMoney. Вивести кошти на карту, прив'язану до гаманця, дуже просто. Авторизуйтеся на сайті WebMoney.

У розділі "Мої рахунку / картки" ви побачите перелік карт, прив'язаних до гаманця (активні прив'язки виділені зеленим). На потрібній карті натисніть на значок "Поповнення рахунку з WebMoney гаманця".

Далі з'явиться форма, в якій необхідно вказати суму переказу. Система розрахує комісію за переказ і виведе попередження про суму комісії перш, ніж переказати кошти на карту. Таким чином, ви зможете відмовитися від перекладу, якщо сума комісії вас не влаштовує.

Термін зарахування коштів на карту становить до 2 діб. Сума комісії залежить від банку, на чию карту ви виводите гроші.

Теоретично, до гаманця WebMoney можна прив'язати картку будь-якого банку. Головне, щоб по карті були дозволені операції в мережі Інтернет. На сайті WebMoney можна знайти докладну інструкцію по прив'язці карти будь-якого банку до гаманця WebMoney через банкомат Альфа-Банку.

Але на практиці, далеко не в кожному банкоматі Альфа-Банку є потрібний пункт меню.

Крім того, проблеми можуть виникнути і в процесі прив'язки: наприклад, в операції буде відмовлено вашим банком.

Деякі банки надають можливість прив'язати карту до гаманця через Інтернет-Банк. Це, наприклад, все той же Альфа-Банк. Також WebMoney співпрацює з системою HandyBank, яка включає велику кількість різних банків.

Повний список банків-учасників можна знайти на сайті системи HandyBank.

Банк Російський Стандарт пропонує кредитні карти WebMoney, які автоматично прив'язуються до гаманця при випуску.

Взагалі, краще завести собі окрему карту спеціально для операцій в Інтернеті і прив'язати її до гаманця. Це буде не тільки зручніше, але і безпечніше, ніж, наприклад, "світити" свою зарплатну картку. І ось тут зручніше буде вибрати банк, який надає можливість прив'язати карту до гаманця через Інтернет-Банк.

Банківський переказ. Цим способом можна вивести кошти з WebMoney не тільки на карту, але і на поточний банківський рахунок (наприклад, на ощадкнижку). Комісія залежить від банку одержувача.

Термін зарахування коштів може скласти до 1 доби.

Для виведення коштів цим способом потрібні реквізити для переказу. Як мінімум, це БИК банку одержувача та номер вашого особового рахунку. Коррахунок і найменування банку одержувача система автоматично визначить по Бику.

Виведення WMR банківським переказом здійснюється на сервісі WebMoney Banking. Ліворуч виберіть "R-гаманці" - "Вихідні операції" - "Вивести". Відкриється форма, в яку треба буде занести реквізити переказу.

Почніть з БИК, після цього найменування банку і коррахунок повинні вивести автоматично. Ваші ПІБ та ІПН будуть підставлені автоматом, вам залишиться вказати номер особового рахунку.

На що неодмінно слід звернути увагу: призначення платежу. У ньому є не редагована частина: "У рахунок оплати покупки цінних паперів за договором ...". Цей текст у вас виправити не вийде.

Між тим, у деяких банках режим карткового рахунку взагалі не передбачає зарахування подібних платежів (наприклад, можуть не пройти "цінні папери" в призначенні).

Тому для початку дізнайтеся, чи влаштує банк, клієнтом якого ви є, таке призначення платежу.

На наступному етапі система запросить суму переказу і розрахує комісію. Незалежно від встановленої комісії, додатково з вас візьмуть 15 рублів за оформлення платіжного доручення. Мінімальна сума переказу становить 100 рублів.

Потім вас знайомлять з угодою. Якщо ви його приймаєте, вас просять присвоїти назву платежу. Потім платіж зберігається і відправляється на перевірку.

Якщо платіж пройде перевірку, вам на WebMoney Keeper буде виставлений рахунок для виведення коштів за вказаними реквізитами.

Перевірка може зайняти тривалий час - можливо, доведеться почекати до наступного робочого дня.

У середньому, виведення WMR банківським переказом обходиться дешевше, ніж висновок на прив'язану банківську карту. З особистого досвіду: за виведення на банківський рахунок банку, який не має ніяких угод з WebMoney, було знято лише 15 рублів за оформлення доручення. Висновок на прив'язану карту Альфа-Банку обійшовся в 2% від перекладу.

Однак висновок банківським переказом завжди виконується довше і його складніше оформити. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: переказ грошей банківське обслуговування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банки Волгограда - де взяти кредит у Волгограді Є думка, що саме жителі великих мегаполісів, таких як Москва або Санкт-Петербург, є найбільш активними споживачами продукту, ... Більше

ВТБ 24 почав повний супровід 106 кредитних договорів з портфеля іпотечних кредитів компанії «КИТ Финанс» 16 липня 2012 11:13 ВТБ 24 тепер ... Більше

Банк ВУЗ-банк г Єкатеринбург - кредити, послуги банку У вересні 1991 року в Єкатеринбурзі було відкрито новий банк, який отримав ліцензію на ... Більше

Іпотека в 2012 році - ставки, умови, тенденції ринку іпотечного кредитування Незважаючи на те, що багато говорять ... Більше

Ощадбанк Москви - адреси відділень, філії, телефони Ощадбанку в г Москва Ощадбанк Москви можна по праву ... Більше

Популярне