Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Волгограда - де взяти кредит у Волгограді


Банки Волгограда - де взяти кредит у Волгограді

Банки Волгограда - де взяти кредит у Волгограді

Є думка, що саме жителі великих мегаполісів, таких як Москва або Санкт-Петербург, є найбільш активними споживачами продукту, пропонованих банками, і саме в цих містах банківську та фінансові системи можна назвати по-справжньому розвиненою і затребуваною. Однак, всупереч цьому думку, жителі так званої провінції все частіше стають клієнтами банків та на собі відчувають всі можливі задоволення від взаємин з ними. А Волгоград вважається містом, де можна стати клієнтом як місцевої філії якогось вітчизняного або іноземного банку, так і самостійного регіонального банківської установи. Жителі головного міста на Волзі мають можливість скористатися абсолютно всіма послугами, які надають в даний час банки. Якісний ринковий продукт та високий рівень сервісу волгоградці гарантують і великі банки, які зайняли вже свої ніші на загальнодержавному рівні, і банки, що почали свою роботу в Волгограді і завоювали повагу і визнання не тільки у своєму регіоні, але й тих в тих містах, де вже маються їх офіси і представництва.

Одним з банків, які вже давно функціонують у місті Волгоград, є філія «Газпромбанку». Він був відкритий у серпні 1995 року. Успішну діяльність філії забезпечують справжні професіонали, їх багатий досвід.

Саме тому цей банк займає провідні позиції з головним показниками банківської діяльності. Філія банку пропонує своїм клієнтам практично повний набір банківських послуг найвищої якості. Крім звичних послуг, таких як відкриття депозитних рахунків, зарплатні проекти, різні види кредитування, іпотека, співробітництво з підприємствами в самих різних сферах промисловості, банк пропонує і такий все більше користується попитом продукт, як дистанційне керування своїм рахунком. Крім того, банк бере активну участь у благодійних акціях і надає фінансову підтримку в соціальних програмах.

Найбільшим за розміром власних коштів у Волгоградській області є ВАТ НОКССБАНК, який був заснований в січні 1995 Волгоградська підприємствами нафтопереробної промисловості. Банк до кожного своєму клієнтові походить індивідуально і гарантує високу якість надаваних послуг. Клієнтами банку є як великі промислові підприємства і підприємці, так і представники середнього і дрібного бізнесу, а також фізичні особи.

ВАТ НОКССБАНК має ліцензії на здійснення банківських операцій, участь на ринку цінних паперів, залучення у внески, а також розміщення дорогоцінних металів. Банк - член платіжної системи MasterCard Europe SA У число динамічно розвиваються банків, які мають репутацію надійного партнера, входить ВАТ «АКБ« КОР ». На регіональному ринку цей банк працює вже 15 років і постійно продовжує зміцнювати позиції серед своїх конкурентів цього міста.

Це банківська установа характеризується постійним зростанням своїх активів, розширенням клієнтської бази, збільшенням зростання ресурсів. Основним завданням ВАТ «АКБ« КОР »є забезпечення кожного клієнта високоякісними та надійними банківськими послугами, індивідуальним підходом, інформаційною відкритістю. Всього у Волгограді зареєстровано близько 8 десятків банківських підприємств, які пропонують свої послуги всім охочим, незалежно від їх соціального та матеріального статусу. Іван Вєтров, спеціально для Занімаем.Ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредити від Банку "Агропромкредит": програми, умови, можливості офіційного сайту Заступник Голови Правління ВАТ КБ «Агропромкредит» ... Більше

Подорожчання в лізинг, розмір дорожчання предмету лізингу Що таке подорожчання лізингу Замість процентної ... Більше

Банк ФІНАМ за півроку видав майже 2 млн кредитних рублів 11 вересня 2012 16:22 Банк ... Більше

Банк УРАЛСИБ в Інтернеті: соціальні мережі як діалог з клієнтом Михайло Воронько, керівник Департаменту ... Більше

Де вигідніше взяти іпотеку - порівнюємо умови кредитів Іпотека, з одного боку, непоганий спосіб вирішення житлового питання, з іншого, відповідальний крок.Незважаючи на наявність труднощів, ... Більше

Популярне