Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Омська - кредит у банківських установах омського регіону


Банки Омська - кредит у банківських установах омського регіону

Банки Омська - кредит у банківських установах омського регіону

Серед багатьох міст Росії Омськ виділяється розвиненою фінансовою інфраструктурою, основна мета якої полягає в забезпеченні стабільного і стійкого економічного розвитку регіону. Банківська система є одним з найбільш важливих складових компонентів цієї інфраструктури. На даний момент в місті і регіоні зареєстровано й успішно функціонує більше 50 банків і філій. Серед банків з омської «пропискою» можна назвати: Банк Сибір, ІТ Банк, Міраф-Банк, Омськ-Банк, СібКупБанк, СІБЕС, банк Співвітчизники. У числі банків, які відкрили свої філії в Омську і регіоні, найбільш активно на ринку просувають свої послуги: Ощадбанк, «АК БАРС», Альфа-Банк, Банк Москви, МДМ-Банк, Райффайзенбанк та інші.

Якщо говорити про фінансові послуги, які надають омські банки, то їх набір є стандартним: іпотека, автокредитування, обслуговування кредитних карток, споживче кредитування в різних формах, розвиток системи банкінгу, видача кредитів малому і середньому бізнесу, обслуговування депозитних вкладів населення. Безумовним лідером серед «місцевих» банків є Омськ-Банк, який був одним з перших банків пострадянській Росії. Даний банк активно працює в багатьох напрямках кредитування та постійно нарощує кредитні портфелі в різних сегментах ринку кредитування. Основні фінансові показники діяльності ВАТ "Омськ-Банк" виглядають таким чином (за станом на 1 серпня 2008 року): - власні кошти банку складають - 909,8 млн. рублів; - обсяг залучених коштів - 5, 9 млрд. рублів; - кредитний портфель - 5, 4 млрд. рублів; - вклади фізичних осіб - 2, 6 млрд. рублів; - чистий прибуток за 7 місяців 2008 року становить порядку 36 млн. рублів.

Велику увагу банк приділяє кредитуванню малого та середнього бізнесу. Для представників малого бізнесу розроблені кредитні програми: "Бістро" (від 10 000 до 150 000 рублів) і "Мікро" (від 10 000 до 500 000 рублів). Представники середнього бізнесу можуть скористатися програмами: кредит "Мікро +" (від 501 000 до 2 500 000 рублів) і кредит "Малий" (від 2 500 000 до 6 000 000 рублів).

Зовсім недавно в січні 2008 року колектив Омськ-Банку був нагороджений дипломом "Російського банку розвитку" за активну участь у програмі, яка спрямована на підтримку суб'єктів малого та середнього підприємництва. Керівництво "Омськ-Банку" констатує, що програма дозволила багатьом підприємствам отримати кредит для розвитку бізнесу і збільшити темпи свого розвитку. Не менш активно проявляє себе даний банк і на ринку обслуговування депозитних вкладів.

Багато жителів Омська віддають перевагу саме цьому банку, враховуючи його надійність і вигідні депозитні ставки (11% в рублях і 9% у валюті, при вкладенні коштів від 6 місяців). У липні 2008 року в Омську пройшов круглий стіл "Іпотека: перспективи та загрози", який був організований Гільдією учасників омського ринку нерухомості (ГУОРН) і "Інноваційної бізнес групою" (ІБГ). У роботі даного круглого столу взяли участь представники провідних бізнес-структур і банків Омська.

У числі учасників був і Сергій Павленко-представник "Омськ-Банку". Учасники круглого столу відзначили негативні тенденції, які почали з'являтися останнім часом на іпотечному ринку Омська і намітили шляхи до подолання явищ застою на іпотечному ринку. Серед банків, які займаються кредитуванням на купівлю житла крім "Омськ-Банку" можна відзначити також:-програму Абсолют Банку «Квартира на вторинному ринку», в якій річна% ставка складає від 10%;-КМБ-Банк-програма «Ти вдома» річна% ставка від 10%.

Споживче кредитування-один з найбільш популярних видів кредитування серед населення. Особливо увагу багатьох громадян привертають кредитні програми, що передбачають отримання кредиту без застави та поручительств. Середня% ставка за програмами споживчого кредитування в банках Омська складає 15-22%. Серед найбільш привабливих програм: «Споживчий кредит на невідкладні потреби», що надається Банком Москви, дає можливість отримати кредит в сумі до 200 тисяч рублів без застави та поруки під 16-21% річних.

Автокредитування представлено декількома десятками програм, умови яких залежать від різних факторів (величини первинного внеску, місця виготовлення автомобіля, терміну погашення кредиту). На думку експертів цього ринку найбільш вигідними програмами автокредитування в даний час є: «Класичний автокредит на будь-який новий автомобіль», що надається банком Кредит Європа Банк (річна% ставка складає від 10 до 15%), «Кредит на новий автомобіль іноземного виробництва» - Райффайзенбанк (річна% ставка складає від 11 до 14.5%). Розвиток програм кредитування малого та середнього бізнесу в Омську-один з найважливіших аспектів успішного економічного розвитку регіону. Після дефолту 1998 року коли банки, рятуючи свої основні активи практично повністю пішли з цього ринку, ситуація з видачею кредитів на ведення підприємницької діяльності практично зійшла нанівець.

Тільки після 2002 року намітилося деяке пожвавлення, пов'язане багато в чому з політикою уряду, спрямованої на зниження темпів інфляції та залучення «довгих дешевих» грошей у вигляді різних траншей та кредитів з боку великих міжнародних фінансових організацій. Ситуація покращилася, проте кількість проблем у підприємців, бажаючих отримати кредит на розвиток виробництва, не зменшилося. Банки, які займаються видачею кредитів на розвиток бізнесу, як правило, вимагають майно, яке виступатиме в ролі заставного забезпечення кредиту й документів, що підтверджують успішне функціонування підприємства протягом деякого періоду часу. Особливо страждає від цих обмежень малий бізнес, який у багатьох країнах відіграє роль базису економіки.

Серед банків, розташованих в Омську і пропонують програми з кредитування, орієнтовані на представників малого бізнесу, доречно відзначити програму Банку Москви «Експрес-кредит ІП», умови якої передбачають отримання індивідуальним підприємцем кредиту в сумі від 70 000 тисяч до 1 млн. рублів. Термін дії програми до 5 років, річна% ставка від 12.5%. Дана програма кредитування не вимагає матеріального забезпечення, а в ролі поручителя виступає чоловік (дружина). Програма «Мікрокредит», пропонована банком ВТБ 24, передбачає отримання кредиту в сумі 850 тисяч рублів (або еквівалент в доларах і євро), при річній% ставкою від 13% і терміні погашення до 2-х років. Матеріальне забезпечення не вимагається, а в ролі поручителів виступають власники бізнесу.

Серед банків, що активно кредитують бізнес можна також назвати «АК БАРС», МДМ-Банк, Райффайзенбанк та інші. В цілому, роблячи висновок про фінансову систему Омська і регіону можна підкреслити факт, наявності сильних позицій на регіональному ринку фінансових послуг саме серед місцевих банків, що в свою чергу благотворно впливає на економічний розвиток регіону. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитна енциклопедія Інтерв'ю з експертами Михайло Воронько УРАЛСИБ Олександр Сілінг Сімейне Право Олег Сухов Перший Столичний Юридичний Центр Ірина ... Більше

Продаж автомобілів в заставі - ризик кредиту під заставу автомобіля При прийнятті автотранспортного ... Більше

Кредитні карти від Смоленського Банку 19 серпня Смоленський Банк святкує 19-й день народження.З цього приводу банк підготував спеціальні продукти, серед яких кредитна ... Більше

1 серпня АІЖК відкрило прийом заявок на іпотеку «Молоді вчені» 27 серпня 2012 16:31 ... Більше

У Ростовській області клієнти ЮніКредит Банку можуть обзавестися в кредит Hond'ой CR-V 16 ... Більше

Популярне