Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Єкатеринбурга - кредити в банках свердловського регіону


Банки Єкатеринбурга - кредити в банках свердловського регіону

Банки Єкатеринбурга - кредити в банках свердловського регіону

Місто Єкатеринбург відомий як великий торговельний і промисловий центр ще з часів Катерини II. Цьому обставині сприяли різні фактори: розвиток уральської гірничої промисловості, вигідне розташування на перехресті торговельних шляхів. Єкатеринбурзькі купці по багатству ні в чому не поступалися своїм столичним побратимам по цеху.

Саме їхні капітали лягли в основу розвитку банківської системи Єкатеринбурга ще в дореволюційній Росії. Після розпаду СРСР банківська система почала відроджуватися знов. В даний час Єкатеринбург - найбільший промисловий, торговельний і фінансовий центр Росії. У місті відкриті і успішно функціонують десятки місцевих банків і загальноросійських банків, що мають в Єкатеринбурзі свої філії. Загальна кількість банків, які на даний час (серпень 2008 року) функціонує в місті, становить 66.

Серед них місцевих банків, зареєстрованих в Єкатеринбурзі) - 21; - банків, які відкрили свої філії - 45. Місцеві банки можна розділити на кілька груп, виходячи з величини їх фінансових активів. Трійка лідерів виглядає таким чином: 1. Уральський Банк Реконструкції та Розвитку - 47.7 млрд. рублів 2. Північна Казна (об'єдналася з Альфа-Банк) - 42.5 млрд. рублів 3. СКБ-Банк - 35.7 млрд. рублів Далі йде група середняків, загальна сума активів яких становить від 10 до 17 млрд. рублів: Меткомбанк - 17 млрд. р., Свердловський Губернський Банк - 16.8 млрд. р., Уралтрансбанк - 14 млрд. р ., ВУЗ-Банк - 10.5 млрд. р., Банк24.ру - 10.3 млрд. р. Основні напрямки діяльності банків Єкатеринбурга для фізичних осіб: іпотечне кредитування, автокредитування, споживче кредитування, видача та обслуговування пластикових кредитних карток, робота з депозитними вкладами населення, продаж колекційних монет і т.д. Важливою умовою повноцінного функціонування промисловості регіону є постійне розширення кредитування середнього та малого бізнесу, який в безлічі розвинених країн є основою економіки. Для юридичних осіб банки Єкатеринбурга пропонують: безліч різних програм по кредитуванню бізнесу, послуги лізингу та факторингу.

Іпотечне кредитування - один з реальних способів вирішення «квартирного питання» для більшості громадян. Вартість житла підвищується постійно як на первинному, так і на вторинному ринку. Купити квартиру, не користуючись послугами банків, можуть далеко не всі.

Серед банків, які активно працюють у цьому напрямку можна відзначити: Абсолют Банк, який пропонує досить привабливу програму «Квартира на вторинному ринку» з відсотковою ставкою від 10% в рік; Міський Іпотечний Банк програма «Кредит на придбання квартири» від 10.49%. В рамках даної програми можна отримати кредит на купівлю нової квартири в розмірі від 500 тисяч до 50 млн. рублів. Річна відсоткова ставка становить від 10%, мінімальний початковий внесок-15%. У сегменті споживчого кредитування велике значення відіграють кредити на невідкладні потреби.

Отримання кредиту на невідкладні потреби часто пов'язане з різними обмеженнями. Багато банків при оформленні даного виду кредиту вимагають надання застави. Без застави та поруки можна отримати невеликі суми. Найбільш привабливі умови даного виду кредитування пропонує Ощадбанк Росії «Кредит на невідкладні потреби» ставка від 15%. В рамках цього кредиту позичальник може отримати до 45 тисяч рублів (1500 доларів або 1500 євро) без застави та поруки за 15-17% в рік.

Варто відзначити, що банки Єкатеринбурга прагнуть оперативно реагувати на розвиток інтересу споживачів до можливості отримувати в своє розпорядження певні суми грошей (в межах кредитного ліміту), використовуючи кредитні карти. Переваги цієї операції полягають у тому, що клієнт може отримати потрібну йому суму миттєво, використовуючи банківський апарат. У цьому випадку відсутня необхідність витрачати час на дотримання бюрократичних формальностей, ходіння по коридорах і очікування кредиту. Багато банків Єкатеринбурга пропонують послуги з випуску та обслуговування кредитних карт.

До числа найбільш привабливих варто віднести програму «Кредитна картка з пільговим періодом» - Банк24.ру (річна% ставка 14-21%, кредитний ліміт від 15 до 100 тисяч рублів) і програму Челіндбанка «Кредитна картка» (річна% ставка 15.5-16.5 %, розмір кредитного ліміту від 10 до 100 тисяч рублів, термін до 12 місяців). Особливу увагу при розгляді ситуації на ринку банківських послуг Єкатеринбурга слід приділити двом найбільшим банкам регіону: УБРіР і банку Північна Казна. Уральський Банк Реконструкції та Розвитку був утворений в 1990 році. У 1993 році отримав Генеральну ліцензію ЦБ РФ. Велику увагу керівництво банку приділяє співробітництву з міжнародними платіжними системами (в 2000 році УБРіР став членом MasterCard Europe).

Крім цього одним із важливих напрямів діяльності банку є інвестування у фондовий ринок. У 2007 році УБРіР відкрив Інвестиційний центр, для роботи приватних та корпоративних клієнтів на фондовому ринку. У 2004-2005 роках відбулося злиття УБРіР з Свердлсоцбанком, що дозволило стати УБРіР найбільшим комерційним банком Свердловської області. УБРіР займає високі позиції в загальноросійських рейтингах банків (з 30 по 60), що підтверджується динамікою приросту прибутку від різних банківських операцій та нарощуванням обсягів кредитних портфелів.

Велике значення УБРіР приділяє кредитуванню малого та середнього бізнесу. Для даних підприємств фахівцями банку була розроблена спеціальна програма кредитування, яка включає в себе кілька видів кредитів та овердрафтів. До прикладу, умови кредиту «Спрощений» розроблені з урахуванням специфіки діяльності підприємств малого бізнесу (сфери громадського харчування, наприклад). Сума кредиту становить від 300 тисяч до 1 млн. рублів, терміном до 2 років.

Застава не потрібна, тіло кредиту можна погашати частинами. Для керівників невеликих підприємств - це не тільки можливість отримати кредит на розвиток бізнесу, але і відмінний спосіб заробити позитивну кредитну історію. Велику увагу керівництво банку приділяє розвитку послуг по лізингу (передбачено три види лізингу: нерухомості, обладнання та автотранспорту) та факторингу.

Серед інших напрямків діяльності банку слід назвати: розвиток систем віддаленого доступу (Інтернет банкінг, Система "Банк-Клієнт", Система «Телефон-Клієнт»), видача обслуговування банківських кредитних карт, розміщення тимчасово вільних грошових коштів у формі депозитів і векселів, продаж дорогоцінних металів, послуги індивідуального банківського сейфа та інші. Банк Північна Казна був утворений в 1992 року. Велике значення в своїй діяльності банк приділяє застосуванню Інтернет технологій. Ще в 1999 році банк створив систему віддаленого управління рахунком через Інтернет (3-м у Росії).

В останні роки (2006, 2007 рр..) Інтернетбанк «Північної Скарбниці» кілька разів був визнаний кращим в Росії. По ряду фінансових показників банк входить в сотню банків Росії. Банк розвиває активну співпрацю з іноземними банківськими установами, зокрема, з великим німецьким банком VTB Bank, голландським-ABN Amro Bank NV та іншими. У 2003 році банк став учасником міжнародної платіжної системи VISA.

Серед послуг, що надаються корпоративним клієнтам, слід виділити: - можливість використання систем віддаленого управління фінансами, - різні види кредитних операцій, - валютний контроль, - видача та обслуговування кредитних карток, - робота з депозитними внесками, - послуги факторингу, лізингу, - ведення рахунків при банкрутстві, - консультації по інвестуванню в пайові фонди і багато іншого. В цілому, підводячи підсумки, хотілося б відзначити важливу одну тенденцію, яка намітилася останнім часом. Йдеться про розвиток систем віддаленого управління фінансами, так званих, Інтернетбанках.

Практика показала, що використання Інтернет банкінгу є дуже перспективним напрямком у розвитку банківської системи, тому що дозволяє клієнтам економити значну кількість часу і позбавляє співробітників банку від маси рутинної роботи. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Де взяти кредит готівкою, кращий кредит, в якому банку Дуже часто до мене по старій пам'яті звертаються знайомі з питанням ... Більше

Де оформити кредитну карту Велике поширення безготівкових операцій ставить перед багатьма питання про те, де оформити кредитну карту.Хоча в Росії кредитки не ... Більше

Чи варто брати автокредит на б / в автомобіль - оцінюємо можливі ризики Для більшості людей автомобіль - це дорога довгоочікувана покупка, на ... Більше

Форфейтинг в Росії, операції форфейтингу, міжнародний форфейтинг Форфейтинг являє собою ... Більше

В рамках іпотечної програми «АК БАРС - Комфорт» можна взяти кредит на покупку дачного будинку або земельної ділянки під ІЖС 8 серпня 2012 15:57 ... Більше

Популярне