Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Антиколектор - як уберегти себе від колекторських агентств


Антиколектор - як уберегти себе від колекторських агентств?

Антиколектор - як уберегти себе від колекторських агентств

Ніхто з нас не застрахований від того, щоб не потрапити до лав неплатників по кредитах. Яскравим прикладом тому є сьогоднішня ситуація в умовах пануючого світової кризи: безліч людей позбулися роботи в одночас, доходи деяких помітно скоротилися. При цьому практично кожен другий сьогодні має зобов'язання по кредиту (або навіть декільком). Зберегти хорошу кредитну історію і залишитися в числі сумлінних позичальників в такому випадку дуже нелегко.

Позичальника, що потрапляє в ряди неплатників, чекають штрафи і пені, розміри яких достатньо великі, а нараховуються вони за кожен день прострочення. До цих заходів додається тиск з боку служби безпеки банку або колекторських агентств, чия діяльність безпосередньо спрямована на стягнення боргів, аж до судових розглядів. Посилюється справа ще й тим, що більшість проштрафилися позичальників боїться прямо заявити в банк про виниклі труднощі з оплатою кредиту і воліють «відмовчатися» до кращих часів, коли вони зможуть надолужити згаяне.

Така поведінка надто нераціонально, але найбільш властиво людям, які опинилися в подібній ситуації. Таким клієнтам готові прийти на допомогу, так звані, антиколектори, що протиставляють себе колекторам. Діяльність антиколекторів спрямована на оптимізацію суми заборгованості і зниження величини штрафів в рамках закону. Оптимізувати заборгованість можна шляхом її реструктуризації або перекредитування, що відповідно означає зміну умов погашення кредиту або оформлення нової позики, спрямованої на погашення попередньої, але має більш підходящі умови для конкретного позичальника в конкретний момент часу. У результаті може бути збільшений термін кредиту, за рахунок чого розмір щомісячних платежів знизиться.

Можна домовитися з банком про надання повної або часткової відстрочки по погашенню кредиту строком до 6 місяців. Крім того, можна знизити суму неустойки за прострочений час погашення позики, якщо її величина явно не співрозмірна наслідків порушення зобов'язання. Загалом, варіантів вирішення виниклої ситуації може бути кілька.

При цьому перевага звернення до антиколекторів полягає в тому, що вони є професійними юристами і допоможуть простежити за тим, щоб права позичальника не були ущемлені. Крім юридичної допомоги антиколектори своїми діями надають моральну підтримку позичальникові, який опинився в критичній ситуації, і рятують його від тиску з боку колекторів або служби безпеки банку. Зрозуміло, діяльність антиколекторів увазі певну винагороду за надані послуги, розмір якого, як правило, встановлюється у відсотках від суми кредиту. На сьогоднішній день можна виділити дві основні форми здійснення антиколекторної діяльності: - звичайна юридична антіколлекторство, представлене послугами приватнопрактикуючих юристів чи юридичних контор; - професійне антіколлекторство, представлене послугами спеціалізованих організацій.

На думку експертів, професійне антіколлекторство в тій формі, в якій воно представлено в США чи країнах Заходу, в Росії поки не існує. Пов'язано це в основному з поділом в нашій країні колекторів і антиколекторів, а також з їх опозицією. У розвинених країнах функції обох фахівців виконує один - кредитний радник, і є він, як правило, працівником самого банку. Головне завдання кредитного радника полягає в тому, щоб встановити взаємовигідні зв'язки між клієнтом і банком і знайти компромісне рішення в складній ситуації. Поява антіколлекторства в Росії в тій формі, в якій воно існує сьогодні, було обумовлено не тільки ростом відсотка простроченої заборгованості по кредитах і збільшенням числа колекторних агентств, але і тим, що російські банки, які нібито проводять політику орієнтації на клієнта, в реальності рідко приділяють увагу проблемам позичальників і воліють краще віддати справу в суд або довірити стягнення боргу колекторам.

До антиколекторам у банків, як правило, ставлення негативне. В їх особі кредитні організації, перш за все, бачать людей, що покривають шахраїв. Частково це виправдано, тому в числі неплатників є і ті, які не погашають кредити навмисне.

Шахраї, на жаль, теж є невід'ємною частиною російської дійсності, але все ж діяльність антиколекторів спочатку спрямована на надання допомоги тим людям, які з якихось причин не можуть більше здійснювати платежі в погашення кредиту на первісних умовах. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Онлайн заявка на отримання кредитної картки Безумовно кращим способом придбання кредитної картки є заповнення онлайн форми на сайтах партнерах найбільших банків.Кредитні брокери расчитать і ... Більше

Кредит готівкою від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Портал «Занімаем.Ру» і Юлія Алексєєва, ... Більше

Зняття готівки з кредитної карти без комісії - це можливо! Власники кредитних карт Сітібанку тепер можуть знімати ... Більше

Уралсиб змінив умови рефінансування іпотеки (перекредитування іпотечного кредиту) 17 листопада 2012 0:00 Оновлені умови кредиту на рефінансування іпотеки ... Більше

Кредити малому бізнесу в Ощадбанку - кредити Довіра, Держзамовлення, Бізнес-Оборот та інші Останнім часом ... Більше

Популярне