Главная » РОССГОССТРАХ БАНК. Умови кредитування. Процентні ставки » Хоум Кредит знизив процентні ставки - потреб кредити ХКФ банк


Хоум Кредит знизив процентні ставки - потреб кредити ХКФ банк

Хоум Кредит знизив процентні ставки - потреб кредити ХКФ банк

2 грудня 2012 0:00

Процентні ставки по споживчих кредитах готівкою від банку Хоум Кредит енд Фінанс були знижені. Крім того, у зв'язку з новорічним періодом ХКФ Банк запустив експрес-кредит «Без формальностей». Банк Позін процентні ставки для споживчих кредитів «відмінна пропозиція» і «Відмінна пропозиція +».

Мінімальні ставки за програмами складають 19,9% і 24,9% річних у грудні. Термін по них залишався незмінним - до чотирьох років, як і максимальна надається сума - 700 тисяч рублів. Експрес-кредит "Без формальностей» оформляється на суму до 150 тисяч рублів за півгодини на строк до чотирьох років.

Документи про рівень доходу і зайнятості від позичальника не потрібні. Мінімальний вік позичальника становить 25 років. Крім того, на сайті кредитної організації не була вказана процентна ставка за кредитом - ймовірно, вона буде розраховуватися індивідуально для кожного окремого позичальника.

Банк Хоум Кредит за цей рік вже створив нові програми кредитування - наприклад, автокредит «Автоманія».

В основному організація спеціалізується на споживчому кредитуванні та експрес-кредитах, призначених для оплати покупок на місці продажу. Банк, зокрема, є партнером мережі магазинів «Ельдорадо». Варто відзначити, що в кінці 2012 року великі банки відчули нестачу ліквідності, пов'язаний з тим, що іноземні організації, які раніше були джерелом ліквідності, тепер виявляються менш здатні фінансувати банки.

Через це безліч російських кредитних організацій звернулося в російський Центробанк.

Недолік ліквідності при загрожує зростанні інфляції та інших негативних показниках призвів до того, що поки тільки найбільші банки дозволили собі організувати новорічні акції, пов'язані зі зниженням процентних ставок.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Служба безпеки банку - як перевіряє, робота служби Робота служби безпеки банку багатогранна - це і запобігання ... Більше

Кредитна карта Смоленського банку видається за ставкою 19% річних 19 ... Більше

Ліміт кредитної картки Бажання наші деколи безмежні, на відміну від можливостей.Той, ... Більше

Продаж майна в заставі - ризики кредиту під заставу майна Всім відомо, що ... Більше

Банківські картки, кредитні картки, використання банківських карт Перші банківські пластикові картки з'явилися в 50-ті роки ХХ століття в США.За наступні 50 років ... Більше

Популярне