Главная » Рефінансування кредиту. Умови рефінансування » Перекредитування кредитів у банку - перекредитування іпотеки споживчих кредитів


Перекредитування кредитів у банку - перекредитування іпотеки, споживчих кредитів

ВТБ24 - рефінансування кредитів нова послуга банку

Те, що останнім часом ми живемо в кредит - вже не секрет. Квартира, взята в іпотеку, меблі в розстрочку, відпустку - і той оплачується потім. І ринок в цьому цілком досяг успіху. Банки навперебій пропонують найвигідніші кредити та позики, ну а вибір товару просто безмежний. Так мрія стає реальністю, то, що ще вчора було недоступне - тепер цілком може стати вашим.

І часто ми йдемо на поводу у своїх бажань. І не завжди можемо чітко і розумно розрахувати свої фінансові можливості. На жаль, точне уявлення, скільки і коли доведеться розплачуватися за мрію, приходить занадто пізно.

Великий щомісячний платіж, висока процентна ставка - це найпростіші проблеми, з якими стикаються пересічні позичальники. І є два шляхи вирішення проблеми, що склалася. Пасивний спосіб - змириться з умовами кредиту. Ніхто не винен, договір підписаний, і правила є правила. Так що, затягуємо пояси, і розплачуємося з банком.

Ну, або ж активний спосіб - перекредитування або рефінансування того самого невигідного кредиту. Що це таке? Давайте розбиратися разом.

Що таке перекредитування

Отже, перекредитування (або рефінансування) - (англ. refinancing) - повторне фінансування на основі нових запозичень. Тобто ми беремо новий кредит в іншому банку на більш вигідних умовах для погашення першого кредиту.

Метою перекредитування є можливість за рахунок зниження процентної ставки зменшити свої щомісячні платежі, а також скорегувати термін, суму і валюту кредиту. Таким чином, ми виправляємо свою стару помилку. Природно, що при виборі банку для перекредитування умови позики будуть перевірятися куди ретельніше і копітка. І це безперечний плюс. Крім того, самі банки йдуть на зустріч клієнтам і розробляють спеціальні програми рефінансування кредитів.

Це, з одного боку, полегшує завдання вибору нового банку, з іншого боку, варто ще раз все самим перевірити, щоб не потрапити в нову кабалу. Є така особливість програм перекредитування (що прописується у договорах з позичальником): банк йде на поступки у відсотках, валюті або інших пунктах договору за старим кредитом, але при цьому обумовлюється, що після певного терміну (3 місяці, півроку, рік) банк має право застосувати до вас діючі умови по кредиту. Тобто якщо ви необережно узяли автокредит чи кредит по іпотеці і вирішили його перекредитувати через невигідні умови оплати, то існує ймовірність, що в новому банку, після закінчення певного часу, умови будуть не краще, а то й гірше. Так що в будь-якому випадку обережність і уважність вам не завадить.

Отже, перш ніж бігти стрімголов після першого внеску за кредитом і брати позику в новому банку зупиніться і все взвешайте. Чи варта шкурка вичинки? Подивіться ще раз свій договір по кредиту. Точно визначте, які пункти вас не влаштовують.

Чи можна щось змінити в рамках цього банку? Можливо, варто підійти до начальника кредитного відділу і спробувати скласти взаємовигідний договір по погашенню кредиту. До того ж прецеденти по зміні кредитування на користь позичальника є в банківській практиці.

Якщо не вдається досягти угоди в своєму банку, зверніться до фахівця (буде то знайомий вам людина чи ні), наприклад, кредитного брокера, проконсультуйтеся, дізнайтеся, що думає професіонал. І якщо всі шляхи ведуть до перекредитуванню - що ж, тоді вирушайте на пошуки потрібного варіанту. І будьте готові до того, що вам доведеться зібрати чимало паперів для того, щоб в іншому банку вам видали кредит для перекредитування поточного. І не важливо, що всі ці довідки вже надавалися для колишнього кредиту. Крім паперової тяганини перекредитування займе досить довгий час.

А про нерви, втрачені в чергах за черговий довідкою («Мені потрібна довідка в тому, що мені потрібна довідка»), і говорити, я думаю, не варто. У будь-якому випадку, як свідчить народна мудрість, з кожної тупикової ситуації є як мінімум два виходи. І ми їх вже знайшли.

Залишилося визначити, який з них підходить саме для вашого випадку. Щоб ви не вирішили, ми бажаємо вам успіху в справах і в досягненні всіх поставлених цілей.

Перекредитування - коротка довідка

Найбільш затребуваними з точки зору перекредитування є середньо-і довгострокові кредити, зокрема, іпотека.

Особливо актуальною дана можливість представляється для позичальників, що оформили іпотечні кредити до 2005 року. Сьогодні за допомогою рефінансування вони можуть серйозно зменшити регулярні платежі по кредиту. Зазвичай перекредитування існуючого кредиту здійснюється для досягнення однієї з наступних цілей: • зменшення процентної ставки (і регулярних платежів) за кредитом; зменшення терміну виплат по кредиту (більш швидкий розрахунок з банком); збільшення терміну виплат по кредиту (більш повільний розрахунок з банком, але зменшення процентної ставки по кредиту); заміна кількох кредитів одним (як для зручності, так і для підвищення власного кредитного рейтингу). 8 жовтня 2008

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

АК БАРС, Агропромкредит і Уральський банк Ощадбанку Росії отримали високу ... Більше

Кредитна карта Альфа-Банку - як оформити, умови одержання чоловічої карти і Космополітен Кредитною картою сьогодні ... Більше

За даними «Інком-Нерухомості», іпотечні кредити сьогодні беруть або для доплати при обміні «вторинки», або на додаток до наявних засобів 14 серпня 2012 21:09 Експерти ... Більше

АКІБАНК оголосив про сезонної акції зниження річних ставок 4 липня ... Більше

Рецесія економіки, рецесія економіки - це уповільнення зростання і спад виробництва «Коли твій сусід ... Більше

Популярне