Главная » Рефінансування кредиту. Умови рефінансування » Кредитна карта ОТП Банку як оформити заявку переваги золотих і стандартних карт


Кредитна карта ОТП Банку - як оформити заявку, переваги золотих і стандартних карт

Кредитна карта ОТП Банку як оформити заявку переваги золотих і стандартних карт

На Занімаем.ру ми досить докладно писали про кредитні картки основних гравців ринку. Останнім часом, крім кредиток великих банків і банку ТКС, популярністю користуються карти ОТП Банку. ОТП Банк декларує, що ставка по кредитних картах з рублевих рахунком починається від 22,9% річних, а по валютних - від 17,9% річних. Однак, швидше за все, отримати таку ставку зможе тільки дуже хороший позичальник, реальна ставка для більшості клієнтів буде вище.

Кредитні карти ОТП Банку мають безвідсотковий пільговий період 55 днів. Це стандартний пільговий період, по суті, його надають навіть не банки, а самі платіжні системи Visa і MasterCard. З хороших новин можна відзначити, що СМС-інформування системи дистанційного доступу ОТП Директ надається безкоштовно. Однак, як правило, затребуваність таких сервісів доволі низька. Ще один приємний момент в умовах по кредитних картах ОТП-банку - мінімальний обов'язковий щомісячний платіж по кредиту становить 5% від залишку заборгованості.

Це безумовний плюс, так як більшість банків вимагають внесення мінімум 10% від залишку боргу. Страхування по карті не є обов'язковим. Стверджується, що приховані комісії відсутні, хоча, давайте уважніше подивимося на «попутні» комісії, збори й утримання, які чекають власника кредитної картки ОТП Банку.

Отже, декларована відсоткова ставка (від 22,9%) діє тільки на операції з оплати товарів і послуг. При знятті готівки «включається» більш висока процентна ставка (приблизно 34% річних). При цьому комісія за зняття готівки хоч в банкоматах ОТП Банку, хоч в банкоматах інших банків становить 3% від суми. Майте на увазі, що ця комісія платиться відразу з кредитного ліміту, тобто на цю суму потім ще будуть нараховуватися відсотки, виходячи з підвищеної ставки.

Втім, така система у більшості банків, а комісії за зняття готівки можуть бути ще більше. Є і ще одна фішка у ОТП Банку, є можливість (у рамках спеціальної спільної акції з платіжною системою MasterCard) оформлення кредитної картки за все за одним документом. Правда, максимальний кредитний ліміт по такій картці складе всього 100 000 рублів або 3 000 доларів США.

Які картки можна оформити в ОТП Банку? Та всього дві, MasterCard Gold і MasterCard Classic (в рублях або в доларах США). Замало в порівнянні з іншими банками, деякі пропонують до 12-ти видів кредитних карт, причому різних платіжних систем. Вартість обслуговування кредитної карти MasterCard Standart ОТП Банку становить 600 рублів на рік, до речі, недорого в порівнянні з більшістю інших банків. Можна оформити карту за мінімальним пакету документів, можна по повному.

Якщо ви надали мінімальний пакет документів, то кредитний ліміт по картці буде не більше 100 000 рублів, процентна ставка за користування кредитними коштами складе 26,9% річних (за операції з купівлі товарів і оплату послуг) та 33,9% за зняття готівки. Максимальний розмір зняття готівки в стуки - 30 000 рублів. Якщо ви надасте повний пакет документів, тоді можна розраховувати на отримання кредитного ліміту до 150 000 рублів. Процентні ставки за користування грошима будуть на 2% нижче.

Вартість її обслуговування золотий кредитної картки ОТП Банку становить 1 800 рублів на рік, знову ж таки не так дорого, в інших банків може бути і 3500. Ось тільки максимальний кредитний ліміт по ній нітрохи не більше, ніж по стандартній карті. Процентна ставка тільки на 2% менше, максимальний розмір знятті готівки через банкомати на добу становить 50 000 рублів.

Обсяг наданих привілеїв такий же, як і у будь-якого власника золотих карток платіжної системи MasterCard. Так що треба як слід думати, чи варто переплачувати за річне обслуговування? За моїми розрахунками (при різниці в ставці 2% в рік), це має сенс, якщо сума використовуваного вами кредитного ліміту буде більше 80 000 рублів.

Хто ж може розраховувати на отримання кредитної картки в ОТП банку? - Громадянин РФ, що має постійну реєстрацію (прописку) там, де він оформляє кредитну карту, у віці від 21-го року; - стаж роботи на останньому місці повинен бути не менше трьох місяців, краще - півроку; - освіта - хоча б закінчену середню ; - щомісячний дохід - не менше 7 000 рублів. Мінімальний пакет документів для отримання кредитної картки - це паспорт і анкета. Тобто про ваша працевлаштування і ваш дохід вам вірять, що називається, «на слово», виходячи з того, що ви написали в анкеті. Отже, можна заощадити час на зборі документів, але тоді і умови кредитування буде гірше (ми писали про це вище).

Повний пакет документів - в общем-то типовий: завірена копія трудової книжки або трудового контракту; довідка про доходи за формою банку або за формою 2-ПДФО; додатковий документ (закордонний паспорт, водійське посвідчення, ІПН, свідоцтво пенсійного страхування). Також можуть знадобитися копія свідоцтва про укладення шлюбу, документи, що підтверджують отримання доходів з інших джерел, документи, що підтверджують володіння дорогим майном. Завершуючи статтю, хотілося б відзначити, що головний біль для майбутнього позичальника по збору документів, можна сказати, типова, не має значення, для якого банку збирати ці документи. Що вигідно виділяє ОТП Банк, можливість отримати кредитну карту тільки за паспортом і невеликий розмір мінімального щомісячного платежу (тільки 5% від заборгованості).

За всіма іншими параметрами - нічого особливого. Так що, якщо ви неодмінно хочете кредитну карту, але не готові довго збирати документи, вам пряма дорога в ОТП Банк. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 22 березня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит готівкою в Альфа Банку - як взяти, вимоги до заявки ... Більше

Іпотека і материнський капітал, погашення іпотеки материнським капіталом Материнський капітал - це одна з форм державної допомоги, передбачена Федеральним законом від ... Більше

Кредитування малого бізнесу без застави, при недостатньому заставі У даній статті розкриваються деякі питання кредитування малого і середнього бізнесу або індивідуальних підприємців пов'язані з отриманням ... Більше

Критика банків - як ставитися до негативних відгуками клієнтів про банки В Інтернеті, на форумах, в блогах і інших джерелах ... Більше

БАНК УРАЛСИБ дебютував в розміщенні іпотечних облігацій - процес успішно завершений 24 липня 2012 6:36 БАНК УРАЛСИБ дебютував в розміщенні іпотечних облігацій ... Більше

Популярне