Главная » Позика без банку. Кредит не в банку. Ломбарди і кредитні спілки » Мить Кредит - мікропозик в Москві та інших містах


Мить Кредит - мікропозик в Москві та інших містах

«Доброму», забезпеченому позичальникові кожен банк радий. А як бути «не дуже хорошому»? Наприклад, у людини мізерна пенсія, «чорна» зарплата або не дуже гладка кредитна історія ... На таких позичальників розраховане особливий напрямок - мікрофінансування, і одним з самих амбітних гравців на цьому ринку є ТОВ «Мить Кредит». На початку 2012 року вступив у дію Федеральний закон «Про мікрофінансової діяльності і мікрофінансових організаціях», який регулює діяльність організацій, що надають населенню так звані мікропозик.

Від звичайного кредиту мікрозаем відрізняється малим обсягом і дуже скромними вимогами до позичальника. Найбільша в Росії організація, що видає такі позики на підставі згаданого Закону, - ТОВ «МігКредіт». Розглянемо, які послуги вона пропонує населенню та на яких умовах готова видати гроші. Суть роботи

Мить Кредит займається видачею незабезпечених позик (без застави та поруки) приватним особам, які в силу різних причин (погана кредитна історія, неможливість підтвердити дохід документами і т.д.) не можуть розраховувати на звичайний кредит у банку. Мікропозик в Москві швидко завоювали популярність, і тепер компанія активно розширюється. Були відкриті офіси Мить Кредит в Єкатеринбурзі, Волгограді, Воронежі, Краснодарі, Нижньому Новгороді, Пермі, Ростові-на-Дону, Рязані, Самарі, Саратові, Уфі і Тулі.

Головна відмінність мікропозик від позики звичайного - не тільки малий розмір позики (від 3 до 25 тисяч рублів), але і гранично скромний список вимог до позичальника. Він налічує 6 пунктів - щоб претендувати на гроші від «МігКредіт», позичальник повинен: - бути громадянином РФ; - бути у віці від 21 року до 70 років; - мати постійне місце роботи або бути пенсіонером; - працювати в регіоні проживання; - бути прописаним в будь-якому регіоні РФ; - постійно проживати в місті, де працює «МігКредіт». Як ми вже писали вище, в даний момент ця компанія присутня, крім Москви, у Волгограді, Воронежі, Єкатеринбурзі, Нижньому Новгороді, Пермі, Ростові, Рязані, Самарі, Саратові і Тулі.

Щоб отримати мікропозик, людина, що має реєстрацію в будь-якому з цих міст, повинен здійснити наступні дії. 1. Заповнити онлайн-заявку на кредит (анкету) і чекати дзвінка від оператора ТОВ «МігКредіт». Якщо у людини немає доступу в Інтернет, можна подати заявку через колл-центр компанії (дзвінок безкоштовний).

На цій стадії необхідно вибрати спосіб отримання мікропозик: в офісі компанії, на банківський рахунок або через систему грошових переказів. 2. Зустрітися з персональним менеджером. Ця зустріч відбувається вдома у клієнта, в слушний йому час; під час зустрічі оформляється договір про надання позики. 3. Оформити документи.

Разом з копією договору менеджер передає позичальникові графік платежів, пам'ятку позичальника та копію правил надання позик ТОВ Міг Кредит. Позика оформляється протягом 24 годин, і після схвалення заявки людина може отримати гроші. При цьому від клієнта вимагається лише один документ - паспорт громадянина РФ.

А вам не дамо! Виникає питання: кому можуть відмовити в мікрокредит? В першу чергу, людям без постійного місця роботи. Їм Мить Кредит позики не видає - з числа непрацюючих громадян на мікрозаем можуть розраховувати тільки пенсіонери.

А ось люди, які бажають отримати кредит з поганою кредитною історією, можуть сміливо звертатися в цю компанію: приймаючи рішення про кредитування, вона не дивиться на минулі «гріхи» позичальника. Не дадуть позику молодій людині 18-20 років, а також літньому у віці від 71 року і старше. Ну і зрозуміло, не варто спотворювати свої особисті відомості, подаючи заяву на кредит: будь-яка «неправда» швидко спливе на поверхню, і якщо ви не відповідаєте якомусь умові зі «списку в 6 пунктів», позичку вам все одно не дадуть.

  Що пропонується? В даний час компанія пропонує клієнтам два види мікропозик. 1. Позика з одноразовим погашенням.

Як випливає з назви, повернути всю суму позичальник зобов'язаний після закінчення періоду погашення, який складає від 25 до 35 днів. Сума, яку можна отримати за такою позикою, досить скромна - від 3.000 до 12.000 рублів, проте відсоток по ній досягає приблизно 300% річних. Втім, не варто лякатися цієї цифри: якщо людина бере 3000 рублів, повернути доведеться 4150 рублів, а при позиці 12 000 рублів доведеться віддати кредитору 15.400 рублів. 2. Позика з поступовим погашенням.

Такий мікрокредит видається на строк 12 або 24 тижні; розплачуватися з кредитором позичальнику доведеться кожні 2 тижні рівними платежами. Звертаючись за цією позикою, людина може розраховувати на суму від 5000 до 25.000 рублів. Відзначимо, що якщо позичальник бере позичку на 24 тижні, то розмір комісії за користування грошима «МігКредіта» буде трохи вище, ніж за користування 12-тижневим кредитом. Ставка за таким мікропозик складає близько 80% річних: якщо при позиці 5000 рублів доведеться повернути 7200 рублів, то загальна сума до виплати за позику в 25.000 рублів складе 36.000.

Клієнтам, благополучно погасили позику, Мить Кредит пропонує позику в розмірі до 50 000 рублів. При цьому строк погашення позики у порівнянні зі звичайними умовами збільшується, а розмір комісії зменшується. Погасити будь-який з позик можна цілим рядом способів: - готівкою - в офісі Мить Кредит або в банку-партнері, працюючому з системою грошових переказів CONTACT; - через термінали самообслуговування (на вокзалах, в торгових центрах і т.д.); - по карті «Кукурудза» в салонах-магазинах «Евросеть»; - через систему «Рапіда» в салонах-магазинах «Зв'язковий».

При бажанні позичальник може погасити мікрокредит достроково. Це робиться шляхом одноразової погашення сумою, що включає в себе непогашений залишок загальної заборгованості по позиці. Мікрозаем і експрес-кредит: подібності та відмінності Як мікрозаем в «МігКредіте», так і експрес-кредити видають за принципом «один документ - один день на прийняття рішення - мінімум вимог до позичальника».

І мікропозик, і експрес-кредити «стартують» з нижньої планки 3000 рублів (у деяких банків мінімальний кредит ще менше - від 2000 рублів), проте верхня планка у цих кредитних продуктів зовсім різна. Якщо «МігКредіт» навіть лояльним клієнтам дає в борг максимум 50.000 рублів, то сума експрес-кредиту може досягати і 500 тисяч, і 1 млн рублів. І ще одна відмінність: Мить Кредит кредитує населення виключно в рублях. Що стосується комісії за користування кредитом, то в перерахунку на річну процентну ставку мікропозик істотно дорожче експрес-кредитів.

  Нарешті, найпринциповіший момент: Мить Кредит не цікавить кредитна історія позичальника. Така гуманність у поєднанні з невеликими сумами і короткими термінами мікрокредиту роблять його справжньою паличкою-виручалочкою для людини, гостро потребує невеликий сумі на невідкладні потреби. Однак слід пам'ятати: м'які умови кредитора і його довіру до позичальника не означають, що цим можна зловживати.

Так що людина, що вписав у свою і без того погану кредитну історію неповернення мікропозик, на багато років втратить шанси зайняти гроші легальним шляхом. Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 6 лютого 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Умови автокредиту, автокредит в салоні - умови отримання автокредиту у дилерів АвАвтомобіль в наш час перестав ... Більше

Пільгове автокредитування очима банкірів Мінпромторг опублікував новий перелік автомобілів, які потрапляють в держпрограму пільгового кредитування.Новий перелік розширений до 50 моделей (було 29).Основний сюрприз - ... Більше

Банк Експрес-Волга г Саратов: кредити, послуги банку Про банк Саратовському ринку банк ЗАТ ... Більше

«Банк ФІНАМ» готовий кредитувати IT-компанії під заставу акцій 20 лютого 2012 20:56 ... Більше

Колекторське агентство - робота колекторських агентств, права колекторів Повернення боргів - досить цікава тема.Відразу на думку спадають лихі хлопці ... Більше

Популярне