Главная » Послуги кредитного брокера. Вартість послуг кредитного брокера. Вибір брокера » Відмова в кредиті банку - причини як зробити щоб видали кредит


Відмова в кредиті банку - причини, як зробити щоб видали кредит

Заявка на кредит готівкою - як її правильно оформити

Вже багато років в нашій країні комерційні банки надають послуги кредитування на різні потреби. В принципі, будь-яка людина, що має паспорт, дохід і ... бажання, може, якщо вірити банківській рекламі, отримати кредит. Але, не так все просто, як це представляється! Як показує наше життя, банк дуже часто, і без пояснення причин, відмовляє в отриманні кредиту.

Згідно банківською статистикою, відсоток відмов у галузі кредитування значний і, в середньому, становить 30%. Будь-який банк, перш ніж прийняти рішення про надання кредиту, у відношенні потенційного позичальника проводить процедуру скорингу (scoring) - схему прорахунку оцінки його платоспроможності та матеріального статусу. Але, навіть при позитивному результаті банк може накласти вето на видачу грошей.

Чому це відбувається? Причин, чому це відбувається і про яких банки не люблять поширюватися, кілька. Перш ніж приступити до їх аналізу, відзначимо, що знання даних причин є не просто інформацією для роздумів, але саме тим знанням, за допомогою якого можна, на порядок, підвищити свої шанси на отримання банківських грошей.

Основні причини відмов у кредиті

Отже, на першому місці стоїть найбільш поширена причина відмов у наданні кредиту - низький рівень зарплати і відсутність можливості підтвердження додаткових доходів. До прикладу, по Москві середній прибуток сьогодні істотно нижче середнього рівня, при якому банк готовий видати кредит на придбання стандартної однокімнатної квартири в столиці.

Якщо в недавньому минулому, до числа своїх забезпечених клієнтів більшість банків зараховували тих, чий сукупний сімейний дохід досягав 1, 5 - 2 тисяч американських доларів, то сьогодні цієї суми вже недостатньо, щоб заслужити довіру банківських аналітиків, тому воно починається проявлятися тільки при сумі близько 2,5 тисяч. Тому, як це не сумно, але дохід - одне з найголовніших умов для негативного чи позитивного вердикту банку. Іноді причина відмови у видачі кредиту криється в тому, що позичальник при оформленні заявки на кредит свідомо завищив свій дохід. Необхідно відзначити, що даний вид обману банку у потенційних позичальників користується особливою популярністю, так як входить в число труднораскриваемимі в силу існування «сірих» зарплат у конвертах.

Далі в списку основних причин відмови в кредиті йде недостовірна, а іноді і свідомо помилкова інформація, яка виявляється службою безпеки в результаті перевірки наданих анкетних даних. Лідерами тут виступають свідоме приховування інформації про наявність інших кредитів та підроблені документи, такі, наприклад, як довідки про заробітну плату і т.п. Перекручення або навмисне внесення неправдивих відомостей при заповненні заявки на кредит чревате, оскільки вказана інформація перевіряється співробітниками банківської служби безпеки.

Якщо ви бажаєте отримати кредит, то краще розпрощатися з думками про обман або надання «липових» документів, особливо якщо такі (паспорт, диплом тощо) зроблені «швидко і дешево» в одній з численних кримінальних контор, представники яких послужливо пропонують свої послуги в підземних переходах і на станціях метро. Підроблені документи і довідки розпізнаються дуже швидко. Але не тільки обман у сфері оформлення документів може зіпсувати ваші стосунки з банком. Велику роль відіграє і ваше соціальне становище. Банківські аналітики негативно реагують на такі зміни в житті потенційного клієнта, як часті зміни місця проживання і роботи, шлюборозлучні процеси і проблеми з владою.

Логіка банку більш ніж проста. Поки позичальник має проблеми в особистому або професійному плані він не є надійним клієнтом, а значить, шанси на те, що банк відмовить у кредиті, різко підвищуються.

Як уникнути відмови банку?

Таким чином, щоб отримати кредитну карту або кредит (іпотеку) краще зробити ставку на правду. В історії банківських взаємин зі своїми клієнтами зафіксовані унікальні випадки, коли негативні факти в біографії позичальника, повідомлені ним в анкетних даних, не тільки не стали перешкодою в отриманні кредиту, але і у вигідному світлі представили позичальника, як чесного і надійного клієнта. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ханти-Мансійський банк розробив іпотеку для придбання квартир в Санкт-Петербурзі 15 липня 2012 22:54 Ханти-Мансійський банк розробив для своїх клієнтів іпотечну ... Більше

МОСОБЛБАНК в Кузбасі готовий давати іпотеку на житло в стадії будівництва 10 ... Більше

Банки і кредити в Ростові - кредитні установи Ростов-На-Дону У порівнянні з ... Більше

Кредитування малого та середнього бізнесу від Росбанка: умови, процентні ставки, програми Спеціальні програми, ... Більше

Банк Первомайський р Краснодар - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Акціонерний банк« Первомайський »(Краснодар) зареєстровано ЦБ РФ 19.10.1990 ... Більше

Популярне