Главная » Послуги кредитного брокера. Вартість послуг кредитного брокера. Вибір брокера » Кредитний брокеридж - робота кредитних брокерів послуги брокера


Кредитний брокеридж - робота кредитних брокерів, послуги брокера

Отримання автокредиту за допомогою кредитного брокера - послуги кредитного брокера

Ще два-три роки тому словосполучення «кредитний брокер» було більш-менш знайоме лише жителям Москви і Санкт-Петербурга, серед населення інших міст Росії воно було практично невідомо. Сьогодні ми можемо спостерігати вже зовсім іншу картину: кредитні брокери бурхливо розвиваються, відкриваються філії, у великих містах з'являються власні сильні гравці. Все більше число наших співгромадян при отриманні кредиту спершу звертаються саме до кредитного брокера, щоб підібрати найбільш вигідний варіант кредитування, вибрати банк, вимоги якого найкращим чином підходять позичальникові, отримати кваліфіковану консультацію.

З чим пов'язаний такий бурхливий ріст кредитного та іпотечного брокериджу?

Перш за все, варто відзначити зростання попиту наших співгромадян на банківські послуги, зокрема, на кредити. Темпи зростання кредитних портфелів банків вимірюються десятками відсотків на рік. У той же час між кредитними організаціями посилюється конкуренція.

Споживачеві доводиться вибирати сотень іпотечних програм і програм автокредитування, губитися в численних пропозиціях банків за іншими видами кредитів.

Самостійно прийняти вірне рішення стає все складніше, часу цей процес віднімає все більше.

У такій ситуації, мабуть, самим правильним кроком буде звернутися до кредитного брокера або іпотечного брокера, якщо позичальник збирається взяти іпотеку.

Як працює кредитний брокер

Якщо ще пару років тому на ринку домінувала схема роботи, при якій дохід кредитного брокера формувався в основному за рахунок комісійних, які стягуються з клієнта, то сьогодні ситуація змінюється.

Багато банків усвідомили вигоди від співпраці з брокерськими організаціями, які проводять велику роботу з первинної оцінки та відсіву тих позичальників, які переоцінюють свої можливості, і в майбутньому можуть причинити неприємності і собі, і банку. Таким чином, кредитний брокер призводить до банку вже «готового» клієнта, який розуміє, чого хоче, і адекватно оцінює свої фінансові можливості. За таких клієнтів в умовах зростаючої конкуренції банки готові платити.

Кредитний брокер в поданні банку стає серйозним партнером, з яким банк готовий ділитися комісією. Причому рівень комісії, яку банк готовий платити кредитного брокера, за останній рік виріс в 2-3 рази.

Така схема роботи, до речі, дуже поширена на Заході, робить послуги кредитного брокера дуже привабливими для клієнта, оскільки часто з нього не беруть гроші за надані послуги.

Однак у такій ситуації в кредитного брокера може виникнути конфлікт інтересів: якщо один банк платить комісійні, а інший - ні, то є ймовірність, що клієнт дістанеться саме тому банку, який готовий поділитися з брокером комісійними, що не завжди буває цікаво клієнту. І хоча кредитний брокер, який дорожить своєю репутацією, постарається уникнути подібних дій, клієнтові все ж необхідно бути пильним.

Кредитні брокери - що далі?

Останнім часом намітилося кілька тенденцій, які впливатимуть на ринок кредитного брокериджа в Росії в найближчі роки.

По-перше, світова фінансова криза, який дав про себе знати і в Росії. У такій ситуації банки посилюють вимоги до позичальників, вважаючи за краще кредитувати лише найкращих з них, які мають високий дохід, стабільну роботу і незаплямовану кредитну історію. Позичальники ж все охочіше звертаються за консультаціями до кредитних брокерів, оскільки без знання ринку можна втратити багато часу і сил, але так і не отримати бажаний кредит.

По-друге, не дивлячись на тимчасові труднощі із залученням недорогого фінансування, великі федеральні банки, такі, як банк «Російський Стандарт» або «Райффайзен банк», продовжують регіональну експансію. Це призводить до зростання ринку кредитування та обізнаності росіян про послуги кредитних та іпотечних брокерів.

По-третє, розвиток мережі Інтернет привело до появи інтернет-брокерів, готових поборотися з «реальними» кредитними брокерами за свій шматок пирога. По всій видимості, віртуальні кредитні брокери будуть збільшувати частку ринку в майбутньому.

Роман Іванов, спеціально для Занімаем.ру

Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Оригінальність кредитних карт: візуальний ефект За якими критеріями ви вибираєте кредитку?За умовами кредитування, але ніяк не по дизайну, адже так?А як хочеться, щоб кредитна карта ... Більше

Акції банків по кредитних картах в липні Настала спекотна пора знижок і спеціальних пропозицій по кредитних картах! Альфа-Банк і Хоум Кредит з 1 ... Більше

Банк Москви уклав угоду про субсидування МСБ столиці з ГБУ ... Більше

Шахрайство із пластиковими картами.Як захистити свої гроші? Пластикові картки, як платіжний інструмент, постійно вдосконалюються, розширюється сфера їх застосування, зростає кількість надаваних послуг ... Більше

Мобільний банк Смоленського Банку - послуги мобільного банку Мобільний банкінг Смоленського Банку недавно був визнаний одним з кращих (за версією журналу «Фінанс.»).На запитання ... Більше

Популярне